Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 34

Θέμα: τοποθετιση kit brembo με 10euro........

  1. #1
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Talking τοποθετιση kit brembo με 10euro........

    Αγαπητοι συμφορουμιτες, σημερα το μεσημερι προς απογευμα χτυπουσε το κουδουνι του σπιτιου μου ο φιλος και συμφορουμιτης Ghost rider!!!!!!! λεω κατι θα εγεινε και τι να δω???? ηταν αγκαλια με 2 καπακια απο εκεινα τα πλαστικα που εχουν βγαλει τωρα τελευτεα για τις δαγκανες τα οποια εγραφαν brempo και μου λεει... "ρε μ@λ@κ@ εχεις φλατζοκολα??" του λεω "ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!" και μου απανταει "οχι ρε φιλε απλα θελω να τα τα βαλω πισω για να ταιριαζουν με τα μπροστινα που ειναι γνησια".... τελικα τι να κανω τον βοηθησα και τα βαλαμε... και τωρα πειτε μου!! ΠΟΣΟ ΜΠΑΚΟΥΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ????? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!


    Υ.Γ Sorry φιλε αλλα επρεπε να το πω!!!!!
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  2. #2
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητοι συμφορουμιτες, σημερα το μεσημερι προς απογευμα χτυπουσε το κουδουνι του σπιτιου μου ο φιλος και συμφορουμιτης Ghost rider!!!!!!! λεω κατι θα εγεινε και τι να δω???? ηταν αγκαλια με 2 καπακια απο εκεινα τα πλαστικα που εχουν βγαλει τωρα τελευτεα για τις δαγκανες τα οποια εγραφαν brempo και μου λεει... "ρε μ@λ@κ@ εχεις φλατζοκολα??" του λεω "ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ!!!" και μου απανταει "οχι ρε φιλε απλα θελω να τα τα βαλω πισω για να ταιριαζουν με τα μπροστινα που ειναι γνησια".... τελικα τι να κανω τον βοηθησα και τα βαλαμε... και τωρα πειτε μου!! ΠΟΣΟ ΜΠΑΚΟΥΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ????? ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!


    Υ.Γ Sorry φιλε αλλα επρεπε να το πω!!!!!
    Πω πω.....τρελο Δωσιμο!!!!!!.............ουτε ο Εφιαλτης δε σε πιανει......
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  3. #3
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το ωραιο της υποθεσης ειναι οτι το ρημαδι δεν το ξεχωριζεις ευκολα απο το γνησιο. Εσκασα μυτη στο σπιτι του Μαριου λιγο αφ' οτου ειχαν "αλλαξει φρενα" στην δεξια πλευρα, και ελεγα τι ωραιο, και τι γυαλιστερο, και τι απο δω και τι απο κει που ειναι, μεχρι που μου λενε, θελεις και συ ενα σετ με 10¤? Ε, και μου πεταει το πλαστικο καλυμα...

    Και να φανταστειτε, οτι εγω ο ηλιθιος, σκεφτομουνα οτι μετα απο λιγα χιλιομετρα θα λερωθει και η γυαλιστερη πισω δαγκανα και θα γινει ιδια με την πρωτη...

    BTW, ρε Μαριε καμια φωτογραφια δε βγαλαμε. Θα δω τωρα αν ειναι κατω απο το σπιτι το αυτοκινητο του αναβατη-φαντασμα και θα τραβηξω κανα δυο φωτο...

  4. #4
    Εγγραφή
    20-05-10
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    1.586
    Thanked
    2083
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ποσο φτουρανε ρε παιδια αυτα τα πλαστικα καλλυματα προτου αρχισουν να ξεθωριαζουν???Με τις θερμοκρασιες που αναπτυσσονται δεν εχουν προβλημα????για πειτε...ερχονται και καλλιστεια :-)

  5. #5
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5439
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    τα χα και γω.Μονο οσοι το ξερανε μου τη λεγανε.Οοολοι οι αλλοι με ρωταγανε ποσο μου πηγε το σετ!!!!

    Οστοσο θελει πολυ προσοχη σε χοντρη λακουβα.
    Κοντα στο ταμ ταμ μια φορα μου ξεκολησε η μια μετα απο ενα βιαιο περασμα λακουβας.



  6. #6
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ρε παιδια εδω εγω που εχω τοσο κολλημε με τα τετραπιστονα(πολυπιστονα γενικα)ειδα ενα αυτοκινητο ενος φιλου φιλου μου και το κοιτουσα απο εδω,το κοιτουσα απο εκει,ε ρε λεω τον ατιμο....εβαλε τετοιες δαγκανες πανω στους εργοστασικους δισκους...ε ρε το μπαγασα...
    καποια στιγμη ο φιλος μου ο κωστας μου λεει μη ψαρωνεις ρε συ....θες με 10 ευρω??
    μα το κοιτουσα σας λεω απο κοντα!!!και μετα ειδα οτι το καπακι δε συνεχιζεται πισω!!!
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  7. #7
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και ιδου τα πειστηρια του εγκληματος:

    Εμπρος 4πιστονο Brembo:



    Πισω μουφα Brembo:



    Ε, πειτε μου τωρα, δεν φαινεται γαματο απο το πλάι?



    Και τωρα μερικα δειγματα καγκουροποιησης και καφετεριοποιησης του αυτοκινητου, οπως αυτοκολλητα με το nurburgring, λεβιεδες, χειροφρενα και πενταλ schnitzer σε εσωτερικο με μπεζ δερμα/ ξυλο











    Επισης, Μαριε εχεις αφησει μια μπλουζα σου στο πορτ-μπαγκαζ του Ηλια




    Αυτο και αν ειναι δωσιμο στεγνο

  8. #8
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και ιδου τα πειστηρια του εγκληματος:....................
    ...............



    Αυτο και αν ειναι δωσιμο στεγνο
    Σου βρηκα ονομα!!!!!! Αρτεμης Ματσας του bmwfans......βαλε και μια κουκουλα και εισαι ετοιμος
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  9. The Following User Says Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    ///M Arios (27-08-10)

  10. #9
    Εγγραφή
    26-06-10
    Περιοχή
    Καλαμος Αττικης
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    67
    Thanked
    63
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ρε μαριε δεν μας τα λες καθολου καλα γιατι με αυτα που εγραψες ο λιακος εκατσε και τα εβγαλε.Για πες μου ρε μαριε τα δικα σου τα χα'ι'ρια τα εχεις αναφερει στο BMWFANS, γιατι οπως ειπες και εσυ λεω και εγω ''Sorry φιλε αλλα επρεπε να το πω!!!!!''
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PSDEDES : 25-08-10 στις 22:59

  11. #10
    Εγγραφή
    26-06-10
    Περιοχή
    Καλαμος Αττικης
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    67
    Thanked
    63
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αχχ ρε μαριε που δεν μιλω επειδη πινουμε καφε μαζι καθε μερα το μονο που θα ανφερω ειναι το τιμονακι που ειχες βαλει και ειχε γραμμενο με ραφες στο κατω μερος ''θα το πω με κεφαλαια για να το καταλαβουν ολοι''................GOTHAM............. για πειτε μου ρε παιδια αυτο τωρα τι ειναι????????????????????????????????

  12. The Following User Says Thank You to PSDEDES For This Useful Post:

    ghost-rider (29-08-10)

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP