Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 55

Θέμα: Ρεταρισμα σε 6κύλινδρο!!!

  1. #21
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nfot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι, φυσικα και δεν πληρωνω, αφου ειναι εγγυηση και μαμα το αυτοκινητο.
    Την τιμη την βρηκα απο γνωστο, που εχει τιμοκαταλογους, απο τον Ιανουαριο του 2010.
    ειπα και εγω.......οκ....αντε να φθινοποριασει να τα πουμε απο κοντα!!!!!

  2. #22
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ισως και να τα πουμε πιο νωρις απο κοντα. Μεχρι ποτε εισαι Ν. Πορους; Το σκεφτομαι να πεταχτω μια μερα για μπανακι.

  3. #23
    Εγγραφή
    07-07-10
    Περιοχή
    halkida
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    761
    Thanked
    761
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρά τότε. Κατα λάθος μπερδεύτηκα αλλά έχεις δίκιο οτι την καλήπτει η βενζίνη.



    Ο φίλος nfot δεν είπε παραπάνω οτι έχει 135. Ολα τα 135/335 μέχρι κάποιας χρονολογίας έβγαζαν πρόβλημα στην αντλία βενζίνης. Χαρακτηρηστικά ο Yodas στο δικό του "συγχωρεμένο" 335 είχε αλλάξει 2 φορές αντλία υψηλής. Επίσης το ίδιο μοτέρ έβγαζε καμιά φορά πολλαπλασιαστές όπως όλα τα τελευταία μοντέλα.

    Λιγότερο αξιόπιστο απο κινέζικο δεν θα το έλεγα ποτέ. Ελλατωματικές παρτίδες κάποων εξαρτημάτων ίσως...
    ααα δηλαδη μας φταιει η μπος η η οποια μαρκα ειναι το καθε εξαρτημα???η μπε εμ βε φταιει που τα δεχτηκε καιδ εν εκανε ανακληση......ο ανθρωπος εδωσε ενα ματσο ευροπουλα για να τρεχει με ζημια στην αντιπροσωπεια????τα μπε εμ βε τελευταιας γενιας ειναι αναξιοπιστα και μας δουλευουν και οι κατοχοι σκοντα...αυτη ειναι η γνωμη μου που ειμαι παθων...το ηξερα οτι δεν πηρα τον φονια του δρομου αλλα περιμενα τουλαχιστον αλλα να ειναι τα καλα του αυτοκινητου.....αληθεια καντε ενα γκαλοπ αν υπαρχει κανενα αμαξι χωρις ζημια σε μπεκ η πολλαπλασιαστες η τρομπα 2 η 3 ετων κι αν υπαρχει θα ειναι το 10 %...ντροπη για την μπε εμ βε

  4. #24
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο halkida116mpack Εμφάνιση μηνυμάτων
    ααα δηλαδη μας φταιει η μπος η η οποια μαρκα ειναι το καθε εξαρτημα???η μπε εμ βε φταιει που τα δεχτηκε καιδ εν εκανε ανακληση......ο ανθρωπος εδωσε ενα ματσο ευροπουλα για να τρεχει με ζημια στην αντιπροσωπεια????τα μπε εμ βε τελευταιας γενιας ειναι αναξιοπιστα και μας δουλευουν και οι κατοχοι σκοντα...αυτη ειναι η γνωμη μου που ειμαι παθων...το ηξερα οτι δεν πηρα τον φονια του δρομου αλλα περιμενα τουλαχιστον αλλα να ειναι τα καλα του αυτοκινητου.....αληθεια καντε ενα γκαλοπ αν υπαρχει κανενα αμαξι χωρις ζημια σε μπεκ η πολλαπλασιαστες η τρομπα 2 η 3 ετων κι αν υπαρχει θα ειναι το 10 %...ντροπη για την μπε εμ βε
    Στο δικό μου πάντως αλλάχτηκαν και η αντλία και τα μπέκ μετά απο ανάκληση !!!
    Τωρα γιατί δεν έγινε ανάκληση σε όλα τα μοντέλα είναι ένα ερώτημα.....?
    Οσο για την αναξιοπιστία των τελευταίων μοντέλων δεν έχεις καθόλου άδικο !!!

  5. #25
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το ανταλλακτικο ηρθε και εχει κωδικο 135 176 13933 με τιμη οσο εχω γραψει πιο πανω, περιπου 515 γιουρια με τη φαπα.
    Η χρεωση των εργατικων, θα ηταν περιπου2 εργατωρες.

  6. #26
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.004
    Thanked
    335
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    περαστικά κούκλε. Δεν είναι τίποτα μην τρελαίνεσαι. Εγώ άλλαξα 2 φορές αντλία, μια wastegates και μια turbo....οπότε μην στεναχωριέσαι. Εύχομαι να είσαι και ο τελευταίος από φίλους που παθαίνουν αυτην την ζημιά....είναι εκνευριστική πραγματικά

  7. #27
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο yodas Εμφάνιση μηνυμάτων
    περαστικά κούκλε. Δεν είναι τίποτα μην τρελαίνεσαι. Εγώ άλλαξα 2 φορές αντλία, μια wastegates και μια turbo....οπότε μην στεναχωριέσαι. Εύχομαι να είσαι και ο τελευταίος από φίλους που παθαίνουν αυτην την ζημιά....είναι εκνευριστική πραγματικά
    Τι σιδεροφάγος εισαι ρε αδερφέ ???

  8. #28
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο yodas Εμφάνιση μηνυμάτων
    περαστικά κούκλε. Δεν είναι τίποτα μην τρελαίνεσαι. Εγώ άλλαξα 2 φορές αντλία, μια wastegates και μια turbo....οπότε μην στεναχωριέσαι. Εύχομαι να είσαι και ο τελευταίος από φίλους που παθαίνουν αυτην την ζημιά....είναι εκνευριστική πραγματικά
    Ευχαριστω για τις ευχες, αλλα δεν πτοηθηκα ιδιαιτερα. Την ηξερα τη βλαβη αυτη και την περιμενα.
    Για τα wastegate και τις τουρμπινες δεν ηξερα και το κακο ειναι οτι κανω λιγα χιλιομετρα το χρονο και το πιεζω επισης λιγο, οποτε ισως να μην προλαβω την εγγυηση. Μαλλον πρεπει να το σκιζω πιο συχνα.

  9. #29
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.004
    Thanked
    335
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Konstantinos E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι σιδεροφάγος εισαι ρε αδερφέ ???
    ο κουταλιανος αδερφέ....

  10. #30
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο yodas Εμφάνιση μηνυμάτων
    περαστικά κούκλε. Δεν είναι τίποτα μην τρελαίνεσαι. Εγώ άλλαξα 2 φορές αντλία, μια wastegates και μια turbo....οπότε μην στεναχωριέσαι. Εύχομαι να είσαι και ο τελευταίος από φίλους που παθαίνουν αυτην την ζημιά....είναι εκνευριστική πραγματικά
    Πω πω κιλερ!!!!!!!
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP