Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 23 από 23

Θέμα: Ενδειξη-ξενδειξη...φωτορυθμκα στο καντραν!!!

  1. #21
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aceman1925 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Afiste re tis petheres.
    Nino mou i lisi einai apli.
    petas to x3 kai perneis ena X5M na patas aneta kai to jordan pou sou xei afisei psixologika!!!! (i formula doulevei kai me x6M pou ekei tha zilevei kai o stathis!!!)


    Sorry gia ta greeklish...
    καλα τον jordan τον εχω και με τον n46....και ας με διαψευσει αν μπορει!!!
    με X5M μονο με 850csi καταδεχομαι...

  2. #22
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zgouriazmenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας και μιλάτε για πεθερές..., έχω και εγώ ένα πρόβλημα.. Όχι όμως με τα φώτα, αλλά με το δεξί φλάς. Όταν ανάβω αριστερό φλάς μερικές φορές αναβοσβήνει σα χαζό για 5-6 φορές και μετά στρώνει και δουλεύει κανονικά. Έχω αλλάξει και τις 3 λάμπες απο αριστερά αλλά συνεχίζει που και που να το κάνει... Καμια ιδέα???
    Δεν ηθελα να το θιξω μιας και αποτελει επτασφραγιστο μυστικο της βαυβαρικης βιομηχανιας...
    Τα bmw ειναι σαν τις πεθερες (απο καταρα παλια σε προαστιο της Στουτγαρδης)...
    Στην αρχη ολα ειναι ρολοι και δεν πιστευεις την τυχη που σε βρηκε και τις απολαυσεις, μετα σιγα -σιγα αρχιζουν οι λαμπιτσες τα φλασακια,οι πολλαπλασιαστες...αν ομως εχεις καλη σχεση με την πεθερα με τις θυσιες βεβαια που απαιτει μια τετοια κατασταση... μαφ χαλασμενο δεν θα δεις ποτε!!!

  3. #23
    Εγγραφή
    11-03-10
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    379
    Thanked
    422
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ηθελα να το θιξω μιας και αποτελει επτασφραγιστο μυστικο της βαυβαρικης βιομηχανιας...
    Τα bmw ειναι σαν τις πεθερες (απο καταρα παλια σε προαστιο της Στουτγαρδης)...
    Στην αρχη ολα ειναι ρολοι και δεν πιστευεις την τυχη που σε βρηκε και τις απολαυσεις, μετα σιγα -σιγα αρχιζουν οι λαμπιτσες τα φλασακια,οι πολλαπλασιαστες...αν ομως εχεις καλη σχεση με την πεθερα με τις θυσιες βεβαια που απαιτει μια τετοια κατασταση... μαφ χαλασμενο δεν θα δεις ποτε!!!

    Χαχαχαχα!!!
    Είμαι τόσο τυχερός που... ΝΑΙ!!! Είδα και απ'αυτό!!! (Γ@μώ την τύχη μου γαμώ...)
    Attached Images Attached Images
    Όταν μεγαλώσω θα γίνω Μ5....

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP