Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: business cd radio problem

  1. #1
    Εγγραφή
    31-07-10
    Μηνύματα
    17
    Thanked
    9
    Rides
    0

    Προεπιλογή business cd radio problem

    Αγαπητοί φίλοι γειά σας.
    φοράω στο 46αρι μου (2003 μοντ) το business radiocd. Μου παρουσιάζεται το εξής πρόβλημα: Όταν παίζει το cd λίγη ώρα και αφού ζεσταθεί ο δίσκος (μετά απο κανα 15λεπτο λειτουργίας περίπου όταν έχει ζέστη ή σε λίγο παραπάνω χρόνο όταν είναι πιό κρύο) αρχίζει και κάνει διακοπές και ακούγονται τριγμοί (σκρατσ) από τα ηχεία, το πρόβλημα είναι μεγαλύτερο νομίζω όταν ο δρόμος έχει λακούβες. Ποιά είναι η γνώμη σας? μπορώ να κάνω κάτι και αν κανείς ξέρει να μου προτείνει κάποιο τεχνικό που ξέρει τα bmw radiocd...
    Αξίζει τον κόπο η πρέπει να πάω για καινούργιο?
    Ευχαριστώ...

  2. #2
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    Corfu
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    1.079
    Thanked
    1120
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μήπως κάποιο καλώδιο δεν κάνει καλή επαφή?

    Αν πας για αλλαγή χτύπα μεταχ/νο απο ebay
    Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500

  3. #3
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    και ακριβο ειναι και περιορισμενες δυνατοτητες εχει (το business) με λιγα λεφτα παραπανω βαζεις multimedia station, ή με τα ιδια και πιο λιγα καποια λυση ipod interface,dension κλπ.

  4. #4
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ακριβο ειναι και περιορισμενες δυνατοτητες εχει (το business) με λιγα λεφτα παραπανω βαζεις multimedia station, ή με τα ιδια και πιο λιγα καποια λυση ipod interface,dension κλπ.
    Σωστό αυτό που λες αλλά υπάρχουν κάποιοι που δεν θέλουν να ξεφύγουν από τη μαμά εικόνα του εσωτερικού τους. Εγώ π.χ. όσο είχε το 46αρι γκρίνιαζα γιά τη χαμηλή ποιότητα ήχου,αλλά οτέ δεν σκέφτηκα να το αντικαταστήσω με aftermarket πηγή. Πάντως πρόβλημα δεν αντιμετώπισα ποτέ μαζί του μέχρι που το πούλησα και ήταν 9 ετών.

  5. #5
    Εγγραφή
    31-07-10
    Μηνύματα
    17
    Thanked
    9
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... υπάρχουν κάποιοι που δεν θέλουν να ξεφύγουν από τη μαμά εικόνα του εσωτερικού τους...
    Ετσι ακριβώς δε θέλω να χαλάσω την μαμά εικόνα της μπέμπας. Λέτε αυτά τα cd καθαρισμού να κάνουν τίποτα ή τσάμπα κόπος? Αν θελήσω να το πάω γιά έλεγχο και επιδιόρθωση (αν παίρνει) που να το πάω? Εχει κανένας φίλος να προτείνει κάτι? Αθήνα μένω - Νότια προάστια. Ευχαριστώ

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP