Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 83 από 83

Θέμα: Μεμβρανες Παραθύρων

  1. #81
    Εγγραφή
    12-02-18
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    111
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Βαλε παντου το ιδιο η διαφορα ειναι τεραστια τοσο αισθητικα οσο και σε αποτελεσματικοτητα...μη φοβασαι το να σε γραψουν, τουλαχιστον αν δεν προκαλει το αμαξι σου και η οδηγηση σου...ειδικα αν εχεις ανοιχτο χρωμα σαλονι θα χρειαστεις πιο σκουρα μεμβρανη...αν τωρα εχεις μαυρο σαλονι τοτε νεμεν δε θα χρειαστεις τοσο σκουρο απο αποψη εμφανισης, αλλα επειδη τραβαει τον ηλιο σαν μαγνητης λογω χρωματος θα θες παλι σκουρα μεμβρανη για να το προστατευσεις...επισης θα δεις πολυ μεγαλη διαφορα στα ταξιδια με air condition... εγω εχω το προτελευταιο σταδιο μεμβρανων της llumar και δεν ειχα ποτε κανενα θεμα

  2. #82
    Εγγραφή
    09-05-18
    Περιοχή
    Λακωνία
    Μηνύματα
    49
    Thanked
    24
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ναι μαύρο είναι το σαλόνι μέσα αλλά έχω σκαλωσει άσχημα με τη νομοθεσία και θα σπαστω αν με σταματήσουν και μου πουν "φίλε είναι σκούρο οδηγού-συνοδηγού πάρε 80 ευρώ πρόστιμο" και να μην είναι ούτε 50% διαπερατότητα τα φιμε που έχω βάλει και να ξενερώνω. Με λίγα λόγια θα βάλω τα νόμιμα μπροστά μόνο και μόνο για τον ήλιο γιατί αλήθεια ιδρώνει ακόμα και το αυτί μου και πίσω ίσως έβαζα αντί για 20% σε 40%. Εσείς τι άποψη έχετε αν θέλατε μόνο το νόμιμο μπροστά και ομοιομορφία πίσω?

  3. #83
    Εγγραφή
    12-02-18
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    111
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αυτα που ειναι νομιμα ειναι σαν να μην εχεις καν..δε ειναι καθολου μαυρα...επισης θα σου κανουν αντιθεση αφου μπροστα θα ναι σαν να μην εχεις καθολου...μην περιμενεις την αποδοση του φιμε παντως...σκεψου να φορας ενα γυαλι το οποιο θα ναι διαφανο και απλα να προστατευει απο ακτινοβολια ..δεν κερδιζεις κατι..κατ εμε βαλε παντου το ιδιο...το πολυ πολυ αν δεις κατι υποπτο πηγαινε με κατεβασμενα τζαμια αλλα γενικα αν σε γραψουν θα σε γραψουν γι αλλο λογο και οχι για τα φιμε....πιο πιθανο ας πουμε ειναι να κανεις κατι αλλο και για να σε γλυτωσουν απο αυτο να σου πουν τα φιμε

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP