Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 80 από 83

Θέμα: Μεμβρανες Παραθύρων

  1. #71
    Εγγραφή
    02-01-10
    Περιοχή
    Στη διαδήλωση του φραπέ
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    11.740
    Thanked
    14747
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εννοείς στρώση αλουμινίου? Παλαιότερα είχα ακούσει ότι οι Llumar είχαν κάτι παρόμοιο, αλλά καλύτερα να τους ρωτήσεις να σου πουν. Δε νομίζω πάντως ότι θα δημιουργήσει προβλήματα στο συναγερμό.

  2. #72
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κυριε Πανο ποτε θα εχουμε την ευκαιρια να δουμε την εμπροσθια μεμβρανη σας?

    Ενταξει παντως αυτο που λετε για μιση δουλεια... Το σημαντικο ειναι οτι μπορεις να σταθμευσεις καπου να βαλεις μονο εμπροσθια ηλιοπροστασια, και μολις γυρισεις το αμαξι να ειναι οκ. Βαζεις κλιμα και ειναι μια χαρα...
    ΚΥΡΙΕ Σπύρο, μπορεί να σας πληροφορήσει σχετικώς ο ΚΥΡΙΟΣ Νίκος που την έχει δει Αλλιώς, μόλις βγάλω τη μπέμπα από το παχνί θα σας την επιδείξω

    Σπυράκο, καλοκαιρινό ταξίδι χωρίς μπροστινή μεμβράνη ...

  3. The Following User Says Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    m-power_01 (29-03-11)

  4. #73

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΥΡΙΕ Σπύρο, μπορεί να σας πληροφορήσει σχετικώς ο ΚΥΡΙΟΣ Νίκος που την έχει δει Αλλιώς, μόλις βγάλω τη μπέμπα από το παχνί θα σας την επιδείξω

    Σπυράκο, καλοκαιρινό ταξίδι χωρίς μπροστινή μεμβράνη ...
    Πανο επειδη ταξιδευω νυχτα...για ευνοητους λογους, φοβαμαι μηπως ''κοψει'' ορατοτητα. Θελω να το δω και νυχτα και μερα!!! Ζηταω πολλα?

  5. #74
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανο επειδη ταξιδευω νυχτα...για ευνοητους λογους, φοβαμαι μηπως ''κοψει'' ορατοτητα. Θελω να το δω και νυχτα και μερα!!! Ζηταω πολλα?
    take my word for it ! Κανένα πρόβλημα τη νύχτα

    ps κάνουν και τα bi-xenon δουλίτσα, ε ?

  6. The Following User Says Thank You to PANOS-E60 For This Useful Post:

    m-power_01 (29-03-11)

  7. #75

    Προεπιλογή

    Μήπως λέω μήπως ... Την επόμενη φορά νε έρθεις με το μπεμπε... Θα σου κρατάω θέση μπροστά !

  8. The Following User Says Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    PANOS-E60 (29-03-11)

  9. #76
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανο επειδη ταξιδευω νυχτα...για ευνοητους λογους, φοβαμαι μηπως ''κοψει'' ορατοτητα. Θελω να το δω και νυχτα και μερα!!! Ζηταω πολλα?
    Το βραδυ κανενα προβλημα δεν υπαρχει.
    Στις δικες μου το μονο αρνητικο που δεν ενοχλει ειναι πως τα φωτα των πισω αυτοκινητων αντανακλουν στις γραμμες του πισω τζαμιου εννοω τις αντιστασεις .Το Εχει παρατηρησει αλλος?
    ΒΜW FANS

  10. #77
    Εγγραφή
    16-01-10
    Μηνύματα
    690
    Thanked
    318
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dathanaso Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στις δικες μου το μονο αρνητικο που δεν ενοχλει ειναι πως τα φωτα των πισω αυτοκινητων αντανακλουν στις γραμμες του πισω τζαμιου εννοω τις αντιστασεις .Το Εχει παρατηρησει αλλος?
    το παρατηρησα σημερα σε ενα τουνελ..
    δεν μπορω να πω οτι με ενοχλησε.. μια χαρα εβλεπα..

    αλλα δεν ενθουσιαστηκα κιολας..

    //βασικα δεν αντανακλουν ακριβως.. απλα εκει που ειναι οι γραμμες απο μαυρες γινονται χρυσες.. ενδιαμεσα βλεπεις κανονικα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panos90 : 30-03-11 στις 18:21
    πατα και εσυ ενα m3.. δεν πανε μια..

  11. #78
    Εγγραφή
    21-12-10
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    828
    Thanked
    627
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείς στρώση αλουμινίου? Παλαιότερα είχα ακούσει ότι οι Llumar είχαν κάτι παρόμοιο, αλλά καλύτερα να τους ρωτήσεις να σου πουν. Δε νομίζω πάντως ότι θα δημιουργήσει προβλήματα στο συναγερμό.
    Τελικά και οι Global έχουν στρώση αλουμινίου...

    Η Global Window Films Hellas είναι το μοναδικό εργοστάσιο στον κόσμο το οποίο παράγει κάθετα το πρωτογενές υλικό για να παραχθεί η μεμβράνη, η οποία αποτελείτε απο μόρια μετάλου ( τιτανίου και αλουμινίου ) και σκόνη κρυστάλλου. Έχει κατακτήσει όλες τις πόλεις της Αμερικής, την Ευρώπη και στην Ελλάδα αντιπροσωπεύεται απο την GLOBAL WINDOW FILMS ΕΛΛΑΣ.


  12. #79
    Εγγραφή
    09-05-18
    Περιοχή
    Λακωνία
    Μηνύματα
    49
    Thanked
    24
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παιδιά καλησπέρα σας! Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με τις αντηλιακές μεμβράνες! Το έψαξα αρκετά και θα πάω μια γω να βάλω στο bmwδακι μου. Κατόπιν συννενόησης με τον υπεύθυνο που θα τις τοποθετήσει συζητήσαμε τη διαπερατότητα που θα έχουν και καταλήξαμε σε 75% οδηγό-συνοδηγο και στα πίσω σε 20% . Το μόνο θέμα μου είναι το εξής. Αφού το συζήτησα με ένα ξάδερφο μου μηχανικό μου είπε ότι η διαφορά θα είναι μεγάλη σε σκουροτητα και εκτός από το ότι δεν θα είναι ομοιόμορφο δν θα είναι και ωραίο στο μάτι. Δν με νοιάζει να είναι τέρμα σκούρο απλά θέλω να γλιτώνω ήλιο και θερμότητα. Ποια είναι η γνώμη σας να το έκανα 75% μπροστά και 40% πίσω? Τι λέτε? Οι μεμβράνες θα είναι της suntek! Σας ευχαριστώ για το χρόνο σας!

  13. #80
    Εγγραφή
    12-01-18
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    93
    Thanked
    76
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Προσωπικη μου αποψη ειναι να βαλεις ολο το αμαξι ιδια αποχρωση,παρ ολο που το δικο μο ειναι μπεζ το σαλονι και οσο να ναι ειναι ποιο φωτεινο απο ενα μαυρο ,εγω που εχω βαλει της 3m cs20 οσο να ναι δεν σκουρενει τοσο πολυ στο φως.επισης δεν εχω βαλει και στο μπροστινο για να κοψει και απο κει το πολυ το φως.

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP