Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 34 από 34

Θέμα: Dension geteway lite

  1. #31
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εγω το ζητησα για τη σιντιερα.δεν εχει λογο υπαρξης μετα την τοποθετηση του ντενσιον.θα την κρατησω και αν πουληθεί το αυτοκινητο θα την ξαναβαλω.οσον αφορα την ποιοτητα ηχου δεν ειδα καμια διαφορα σε σχεση με πριν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dark knight : 12-04-14 στις 10:39

  2. #32
    Εγγραφή
    26-01-10
    Περιοχή
    ΗΡΑΚΛΕΙΟ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    153
    Thanked
    145
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dark knight Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω το ζητησα για τη σιντιερα.δεν εχει λογο υπαρξης μετα την τοποθετηση του ντενσιον.θα την κρατησω και αν πουληθεί το αυτοκινητο θα την ξαναβαλω.οσον αφορα την ποιοτητα ηχου δεν ειδα καμια διαφορα σε σχεση με πριν
    Εχει...το καταλαβαίνεις οταν εχει Harman Cardon το αυτοκινητο ...εχω εγραφα τα mp3 στην υψηλότερη ποιότητα και πάλι είχε διαφορά στην ακουστικότητα απο τα απλά cd wav..

    Σε ε39 που το έβαλα χωρις Harman Cardon πρέπει να δώσει πολυ προσοχή για να το καταλάβει κάποιος

  3. #33
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 330Ci STEPTRONIC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχει...το καταλαβαίνεις οταν εχει Harman Cardon το αυτοκινητο ...εχω εγραφα τα mp3 στην υψηλότερη ποιότητα και πάλι είχε διαφορά στην ακουστικότητα απο τα απλά cd wav..

    Σε ε39 που το έβαλα χωρις Harman Cardon πρέπει να δώσει πολυ προσοχή για να το καταλάβει κάποιος
    Πρόσθεσε και τον θόρυβο κύλισης των ελαστικών, του μοτέρ, τους αεροδυναμικούς σε μεγαλύτερες ταχύτητες, βάλε και την απαραίτητη προσοχή στην οδήγηση, οπότε με τόση μικρή διαφορά στο απλό ηχοσύστημα τα πράγματα εξισώνονται τελικά.

    Μιλώ για τα δικά μου αυτιά και τις δικές μου απαιτήσεις πάντα για να μη παρεξηγηθώ.
    Να προσθέσω πως στην πόλη και πέριξ αυτής μου αρέσει το ραδιόφωνο.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  4. #34
    Εγγραφή
    22-11-10
    Περιοχή
    Pella
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.353
    Thanked
    2154
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dark knight Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω το ζητησα για τη σιντιερα.δεν εχει λογο υπαρξης μετα την τοποθετηση του ντενσιον.θα την κρατησω και αν πουληθεί το αυτοκινητο θα την ξαναβαλω.οσον αφορα την ποιοτητα ηχου δεν ειδα καμια διαφορα σε σχεση με πριν
    αα οκ αν το ζητησες εσυ ενταξει.
    δεν το ειπα γιαυτο, απλα δες λιγο στη προηγουμενη σελιδα την φωτο μου να δεις οτι εγω δεν την εβγαλα την σιντερια απ την θεση της.

    απλα ξεφυσωνεται και το καλωδιο της κουμπωνει στο dension.

    απλα το ειπα για να μην αφηνεις το χωρο κενο πισω και να μην βαζεις καπακια κλπ.

  5. The Following User Says Thank You to steliosm46 For This Useful Post:

    dark knight (12-04-14)

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP