Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 141 έως 144 από 144

Θέμα: ΣΥΝΑΝΤHΣΗ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!

  1. #141
    850 CSI Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    1.Το τέρας του Γιώργου.
    2.Το προσεγμένο εσωτερικό.
    3.Ο Γιώργος προσπαθεί να σταθεροποιήση ένα νόμισμα πάνω στο μοτέρ για να δούμε στο ρελαντί την βελούδινη λειτουργία του.
    4. Λάστιχο 335!!!
    5. Από απιστερά, ο 850CSI, και οι gant, Christos330 και Thomelef, καμαρωτοί και χαρούμενοι που έχουν επιτέλους τον Γιώργο κοντά τους
    I Thank you Verry VERRY Much ρε Γκαντ να σε γερος και καλο δεκαπενταυγουστο στην γλυκεια χαλκιδικη.

  2. #142
    850 CSI Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπραβο σε ολους τους βορειους για την συναντηση!!!

    "To ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ που το ειδα δεν το Πιστευα και επαθα ο Ιδιος Πλακα."
    Υπαρχεις Γιωργο!!!και μαλιστα ξεχωριζεις με την τουμπανο 850 θεά!!!
    Οπως προανεφερε και ο Νικος (nicke60)εαν ειπαμε και τιποτε παραπανω, ζηταω συγνωμη, χαβαλες ηταν γιατι πιστευα οτι δεν υπαρχεις!!!αν και απο αυτα που διαβασα εχεις χιουμορ οποτε πιστευω no problem

    Να χαιρετησω και τα αδελφα οχηματα :Ε60ακια Κωνσταντινε κουκλα το οχημα και οπως παντα ΛΑΜΠΕΙ!!!

    Πολυ ομορφα και τα αλλα BMW ομως με μεγαλη απουσια το τουμπανο Μ3 του ποντιου!!!!αρε ποντιε την επομενη να εισαι εκει!!!

    Θεσσαλονικη κοντα ειναι ....μεσα και εγω αν μπορεσω σε επομενη συναντηση!!!

    Παντα τετοιες συναντησεις με κοινα ενδιαφεροντα και τι στον κοσμο!!!
    Μεσα Αριστεντ ευχαριστω ρε οντως ηταν ωραια ξερεις για μενα δεν Υπηρξε μεγαλυτερη Γκαβλα να βλεπεις να φευγουμε απ τα ποτα στο κοσμος και μετα απ το παρκινγκ να βγαινουμε ενας ενας ολλα τα BMW ο πρωτος-δευτερος εγω ημουν πεμτος στη σειρα και βγαινοντας να ριχνουμε ολοι ξερογκαζιες ηταν ,,,,,,,,,ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩΝΤΑΙ,,,,, ΟΤΑΝ ημαστε ολλα τα BMW μαζεμενα σου λεω αληθεια το κλιμα που διμηουργησαμε μετα στο Καρφουρ οταν μας ειδαν ολους καμια 25 με παραταξη και ξερογκαζιες να μπουκαρουμε στο προαυλιο του καρφουρ,,ειχαν ζαβλακωθει σαν χαζοι κοιτουσαν.
    ενα χρονο και που γυρισα στην ελλαδα πρωτη φορα ενιωσα τοσο εξτρεμ Ωραια,,τι να σου πω δε δε περιγραφωνται αυτα τα αισθηματα γιατι ειχε και πολυ κοσμο,,,,,πριν να παραταχθουμε ενας ενας για παρκαρισμα εριξα εγω με τη πρωτη οσο εφτανε εκει μπροστα κανα δυο ανοιγματακια και στο αλλο προαυλιο διπλα απο μας οταν μπηκα να μανουβραρω για να γυρισω στους δικους μας,,, βλεπω στα δεξια μου να σβουριζη ωραια σβουρα ανοιχτη και μετα να κλινει τον κυκλο σιγα σιγα και η σβουρα να γινεται ακριβως επιτοπια,, ενα Μ3 ε36 (δεν ηταν δικος μας συμφορουμιτης) σκουρο μπλε τι να σου πω πολυ το χαρηκα αυτο το Ατι,,,
    αλλα σκεφτηκα πως τα δικα μου πισω εχουν 350ευρω το ενα σχεδον και το τσιγκλισμα για σβουρα μου εφυγε αμεσως καποτε αυτα δεν τα υπολογιζα οικονομικα (να αλαξω πισω λαστιχα) αλλα τωρα παιρναμε προσορινες δυσκολιες.
    Παντως ειχαμε ενα Μ3 ε46 με Πολυ Ομορφες Δαγκανες Μπρεμπο εμπρος-πισω
    ωραιο,,,, στο μελλον θα κανουμε κι αλλα τετοια τα λεμε.

  3. The Following 3 Users Say Thank You to 850 CSI For This Useful Post:

    aristent (12-08-10), NickE60 (03-09-10), PANOS-E60 (12-08-10)

  4. #143
    850 CSI Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
    και λίιιιιιιιιιιιιιιγο πιο ψηλά μέχρι τις σέρρες!!!
    Οπου να ναι αλλα στο κοσμος δινω τα ρεστα μου.

  5. #144
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Είδα τις φωτογραφίες από τη συνάντηση και έπαθα πλάκα!

    Όχι γιατί δεν πίστευα στην ύπαρξη του Γιώργου και του αυτοκινήτου του, αλλά γιατί ποτέ δε φανταζόμουν έτσι τον Γιώργο!

    Μιλάμε για τρελό λουκ! Τώρα τον πάω ακόμα περισσότερο!

    Άντε, πάντα τέτοια εσείς οι Βόρειοι!

  6. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    gant (13-08-10)

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP