Σελίδα 37 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 273536373839 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 361 έως 370 από 381

Θέμα: ΒΕΝΖΙΝΗ -ΤΙΜΕΣ -ΚΑΘΑΡΟΤΗΤΑ - ΠΡΟΣΤΙΜΑ - σε ολη την Ελλαδα (online)

  1. #361
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    λιγο πιο μακρια απο εμενα καινουριο πρατηριο πριν ειχε ετεκα.. τωρα εχει revoil...βενζινη αμολυβδη τιμη σημερα 1.309!!! ουρες απο εξω ,κλεινουν τον δρομο...ΝΑ ΒΑΛΩ????

  2. #362
    Εγγραφή
    12-02-18
    Περιοχή
    Αthens
    Μηνύματα
    251
    Thanked
    111
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    H αληθεια ειναι οτι κανεις δε μπορει να ξερει....ακομα και για τα εταιρικα που λεμε οτι ειναι λιγοτερο πιθανο να κλεβουν ποιος μπορει να ορκιστει? Εγω εδω και χρονια βλεπω την silk oil ας πουμε που εχει τιμη 100αρας πολυ κοντα στην απλη, που ειναι ηδη φθηνη σχετικα ,(τωρα δηλαδη εχει την τιμη που ανεφερες και εσυ), και μπαινω σε σκεψεις ενω εχω ακουσει ομως πολλα κακα για τη συγκεκριμενη εταιρια περι νοθειας σε πολλα πρατηρια. Στο αμαξι λογω του μεγαλου ευρους προσαρμογης που εχει δυσκολα θα καταλαβεις διαφορα θεωρω και εαν καταλαβεις λογικα θα ειναι χοντρη νοθεια.

  3. #363
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    και ομως 2-3 φορες εβαλα bp απο γωνιακο μαγαζι και 100αρα και τα ειδε ολα,πανε τα μπεκ..το δικο μου ειναι ευαισθητο στις μαιμου βενζινες,χτυπαει κοκκινο..και απο κοχυλακι που εβαζα αλλαξα νοξ..

    εχω ενα νεο γειτονα σλοβακο,ειναι προπονητης και μου λεει οτι το ιδιο πραγμα υπαρχει και εκει.το κοχυλακι εκει τα εχει σκισει τα μοτερ..ο πεθερος του εκει εχει ενα σεατ και ειχε προβληματα με μπεκ,πολ/στες κ.λ.π. ιδια σκατα δλδ. οι βρωμικες βενζινες σε συνδυασμο με τα ευαισθητα μοτερ μας με ολους τους αισθητηρες τους ακινητοποιουν και χαλανε τα αμαξια μας.ενω στην γερμανια που ηταν δεν υπηρχε κανενα θεμα με βενζινες..βαλκανια δλδ. ισον βρωμια.

    πα παω πασο προς το παρον και θα προσπαθησω να βρω καποιον γνωστο που να βαζει απο εκει να μου πει..παντως σαν νεα εταιρεια ,revoi,δεν την συμφερει να ρισκαρει το ονομα της

  4. #364
    Εγγραφή
    08-08-10
    Περιοχή
    Α.Ηλιουπολη
    Μηνύματα
    9.946
    Thanked
    27408
    Rides
    2

    Unhappy

    Μας έχει μαμήσει η τιμή της βενζίνης ρε φίλε!!!!
    Μαζί με τη φορολογία η τιμή στα ύψη!
    Attached Images Attached Images



    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΡΟΛΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΧΡΕΟΥΣ


    Current World Population Clock

    U.S.National Debt Clock



    Always we need a ballance between the car and the woman as a perfect man dream!

  5. #365
    Εγγραφή
    13-09-21
    Περιοχή
    Thes/ki
    Μηνύματα
    126
    Thanked
    38
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παρακληση μπορεις να κανης καμια έρευνα για σαλ/κη??

  6. #366
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    επισημα και απο σημερα και εδω ανατολικα θεσσαλονικης 2 ευρω και κατι η απλη.

  7. #367
    Εγγραφή
    09-01-22
    Περιοχή
    Σάμος
    Μηνύματα
    57
    Thanked
    54
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Οπως παει η τιμη της, σε λιγο καιρο θα παρακαλαμε να εμενε στο 1.80, που παλι ηταν ακριβα... προσωπικα πιστευω, πρωτα Ο Θεος, θα παρει κανα χρονο να επιστρεψει στα λογικα πλαισια η τιμη της, αν και οπως εχει αποδειχθει στη χωρα μας, οτι ανεβαινει, δε κατεβαινει, παρα μονον οι μισθοι...

  8. #368
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.912
    Thanked
    3217
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Χθες στις 21.30 γέμισα το Ε39 με 2.03€/λτ. Σήμερα, ίδια ώρα, γέμισα το S60 με 2.14 €/λτ. Αμφότερα με ρεζερβουάρ των 70 λτ.

    Αύριο με έχει καλέσει για δείπνο ο βενζινάς μου, ο οποίος σκοπεύει να μου δώσει το χέρι της κόρης του και της γυναίκας του. Αν, δε, γεμίσω και την Κλιώ, παίζει να μου δώσει και το χέρι της πεθεράς του.

    ΥΓ. Τουλάχιστον επανήλθαμε σε μια φυσιολογικότητα, κατά την οποία στο ταξίδι στο εθνικό οδικό δίκτυο, το κόστος των καυσίμων είναι αρκετά μεγαλύτερο του κόστους των διοδίων.

  9. #369
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.117
    Thanked
    23216
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τι γκρινιαζετε ρε; Τι ειμαστε; Τιποτα πλεμπες που ασχολουνται με τιμες βενζινης και τετοια λαϊκα θεματα;
    Πεντε ευρω να παει, να αδειασουν οι δρομοι να κυκλοφορουμε σαν ανθρωποι.
    Πηρε ο καθε τυχαιος αμαξι και θελει και τσαμπα καυσιμα.
    Ελεος χρυση μου, ελεος πχια.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    Kostas_1 (28-03-22), Ptboul (10-03-22)

  11. #370
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.117
    Thanked
    23216
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χθες στις 21.30 γέμισα το Ε39 με 2.03€/λτ. Σήμερα, ίδια ώρα, γέμισα το S60 με 2.14 €/λτ. Αμφότερα με ρεζερβουάρ των 70 λτ.

    Αύριο με έχει καλέσει για δείπνο ο βενζινάς μου, ο οποίος σκοπεύει να μου δώσει το χέρι της κόρης του και της γυναίκας του. Αν, δε, γεμίσω και την Κλιώ, παίζει να μου δώσει και το χέρι της πεθεράς του.

    ΥΓ. Τουλάχιστον επανήλθαμε σε μια φυσιολογικότητα, κατά την οποία στο ταξίδι στο εθνικό οδικό δίκτυο, το κόστος των καυσίμων είναι αρκετά μεγαλύτερο του κόστους των διοδίων.
    Ε ναι, να πουλαμε το αμαξι με γεματο ντεποζιτο και να διπλασιαζεται η αξια του.
    Αυτο ειναι το σωστο.

  12. The Following User Says Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    Ptboul (10-03-22)

Σελίδα 37 από 39 ΠρώτηΠρώτη ... 273536373839 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP