Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 52

Θέμα: ΠΙΣΤΑ ΣΕΡΡΩΝ

  1. #21
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ο Ολυμπιος πλεον ειναι υπευθυνος μονο για το κυλικειο. Υπαρχουν δημοτικοι υπαλληλοι για την εξυπηρετηση πελατων. Οι υποδομες εχουν βελτιωθει αρκετα, αλλα πλεον χρειαζεται φρεσκαρισμα - αντικατασταση και ο ασφαλτοταπητας.
    Θα ειμαι εκει για ενα διημερο, μαλλον μεσα στην εβδομαδα 8-15 Αυγουστου. Δεν εχουμε ξεκαθαρισει ημερομηνιες ακομη. Θα ανεβω με τρεϊλερ και τη μοτο, αλλα θα χωσω και το 135 μεσα για κανα 2-3 βολτες φυσικα.
    Αν κλεισουμε την πιστα για διημερο καθημερινες, οι τιμες ειναι λογικες, αλλα συνηθως δυσκολες οι συμμετοχες. Τα ΣΚ ειναι δυσκολα και ακριβα.

  2. #22
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οποτε να παμε οταν ειναι ανοιχτη η πιστα για ολους να ρωτησουμε πιο πσκ ειναι για να δουμε εαν μας βολευει κ να το διοργανωσουμε!τελικα μονταδορο εχουμε??????χεεχχεεχ κανενας με κανενα φορτηγακι να τον χωσουμε μεσα......
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  3. #23
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nfot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Ολυμπιος πλεον ειναι υπευθυνος μονο για το κυλικειο. Υπαρχουν δημοτικοι υπαλληλοι για την εξυπηρετηση πελατων. Οι υποδομες εχουν βελτιωθει αρκετα, αλλα πλεον χρειαζεται φρεσκαρισμα - αντικατασταση και ο ασφαλτοταπητας.
    Θα ειμαι εκει για ενα διημερο, μαλλον μεσα στην εβδομαδα 8-15 Αυγουστου. Δεν εχουμε ξεκαθαρισει ημερομηνιες ακομη. Θα ανεβω με τρεϊλερ και τη μοτο, αλλα θα χωσω και το 135 μεσα για κανα 2-3 βολτες φυσικα.
    Αν κλεισουμε την πιστα για διημερο καθημερινες, οι τιμες ειναι λογικες, αλλα συνηθως δυσκολες οι συμμετοχες. Τα ΣΚ ειναι δυσκολα και ακριβα.
    μπενεις με μοτο μεσα? ημασταν κ εμεις μετον δαλλα πριν 2 σκ που ειχε διοργανωσει...πια μοτο εχεις?εμενα εχει ο αντρας μου το gsxr 1000 k7 κ πηγαινουμε με τρειλερ 3 φορες το χρονο περιπου...2 σιγουρα ! κ κανουνε κ αγωνες μεταξυ τους ειναι ωραια με το biknet που πηγαινουμε!κ εγω οταν εβρεχε πολυ κ δεν εμπεναν τα μιχανακια μεσα πηρα το 528 κ μπηκα εχω μπει κ κρητης στην κ8 κ κ11-κ12 εκει ειναι ωραια γιατι τα βλεπεις ολα LIVE
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη konstantinaM3 : 12-07-10 στις 06:41
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  4. #24
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Συνηθως ανεβαινω παρεα με φιλους και οχι ΣΚ ή με ενα μοτοφορουμ που ειμαι μελος. Απο περυσι ανεβαινω με Daytona 675 ειτε με τρεϊλερ ειτε καβαλα. 600 χλμ ειναι απο Βολο (πηγαινε - ελα), οποτε το εχω κανει και αυθημερον !!!
    Εχω μπει με ολα μου τα οχηματα τα τελευταια 10 χρονια. Leon 1.8T, FZ6, 135, Daytona. Μονο εκει απολαμβανω οδηγηση και τολμαω (οσο τολμαω τες πα). Ο δρομος με φοβιζει πλεον.

  5. #25
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nfot Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνηθως ανεβαινω παρεα με φιλους και οχι ΣΚ ή με ενα μοτοφορουμ που ειμαι μελος. Απο περυσι ανεβαινω με Daytona 675 ειτε με τρεϊλερ ειτε καβαλα. 600 χλμ ειναι απο Βολο (πηγαινε - ελα), οποτε το εχω κανει και αυθημερον !!!
    Εχω μπει με ολα μου τα οχηματα τα τελευταια 10 χρονια. Leon 1.8T, FZ6, 135, Daytona. Μονο εκει απολαμβανω οδηγηση και τολμαω (οσο τολμαω τες πα). Ο δρομος με φοβιζει πλεον.
    ελα ρε πως δεν ερχεσαι στο biknet να ειμαστε παρεα ερχομαστε γυρω στα 20 μιχανακια απο αθηνα με τρειλερ!!!οταν το διοργανωνει ο δαλλας!τωρα ειμαστε γιανα ερθουμε τον οκτωβρη!
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  6. #26
    Εγγραφή
    17-01-10
    Περιοχή
    Βολος
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    855
    Thanked
    550
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τον Δαλλα τον ειχα δασκαλο στο CSS, σε καποιο Level, οταν ηταν στο 0-300.

  7. #27
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ειναι καλος ο δαλλας κ σαν ανθρωπος κ σαν αναβατης!αντε τωρα να παμε κ εμεις με τα τουτουνια μας!!!!!!!
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  8. #28
    Εγγραφή
    04-01-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.122
    Thanked
    7408
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantinaM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αντε τωρα να παμε κ εμεις με τα τουτουνια μας!!!!!!!
    Μα τωρα ειναι δυνατον να κανει 2ημερο στην πιστα με τοση οργανωση το RX-8 club και να μην μπορουμε εμεις να βρουμε μια ημερομηνια που να κανουμε μαζική και δυναμική εμφανιση??
    Ακους εκει RX-8 club......Ρε παιδια μιλαμε για αμαξια που ειναι ειδος προς εξαφανιση. Μπραβο τους ομως γιατι τον περασμενο Φερβουαριο εδωσαν δυναμικο παρον με σουπερ οργανοση και ας ακουγονταν οι φωνες τους σε ολες τις Σερρες οταν ειχαν τσακωμους.
    Τεσπα,
    Αμα δεν κανονισουμε να παρουμε καμια τριανταρια αμαξια ειμαστε για κλοτσιες...
    Ή μαλλον μονο για μασα...

  9. The Following User Says Thank You to chief For This Useful Post:

    Thomelef (12-07-10)

  10. #29
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ωραια τοτε παμε δυναμικα!να βλεπω συμμετοχες!!!!!!δεν θα μας την λεει το rx-8 club!!!!!!
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

  11. #30
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    South
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.121
    Thanked
    3802
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Eγω να περιγραψω πως το φανταζομαι...
    Αποφασιζουμε απο κοινου (poll) μια ημερομηνια για το 2011 και κλεινουμε τη πιστα απο τωρα. Βολευει ο Οκτωβριος μιας και ειναι μικροτερο το κοστος ενοικιασης και σαν περιοδος οι καιρικες συνθηκες ειναι ιδανικες. Κλεινουμε και ασθενοφορο για μεγιστη ασφαλεια.

    Επιπλεον υπαρχει αρκετος χρονος μεχρι να αποφασισουν ολοι αν θα μπορεσουν να παρευρεθούν στην εκδηλωση και να κανονίσουν τις δουλειες τους.

    Αυτοι που δηλώνουν επιθυμία να συμμετάσχουν πληρωνουν ενα ποσο .Η προκαταβολη εχει τη σημασία οτι ''δεν ακυρώνω ευκολα τη συμμετοχη'' . Το τελικο ποσο θα προσαρμοστεί συμφωνα με τον αριθμο συμμετοχων.

    Αν γινει ετσι οργανωμενα πιστευω οι συμμετοχες θα ειναι πολλες.

    Επισης η εκδρομη-track day μπορει να περιλαμβανει και αλλου ειδους εκδηλωσεις στη πιστα και οχι μονο....!

  12. The Following 2 Users Say Thank You to manos///3 For This Useful Post:

    chief (12-07-10), stratos (12-07-10)

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP