Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 49 από 49

Θέμα: Ιστορίες από πεθερές...

  1. #41
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εχω να πω μονο τα καλυτερα για την πεθερα μου....

    ασε που αν την βγαλω βολτα θα την περασουν για γυναικα μου....

    την τυχη μου να χετε οι ανυπαντροι.......χεεχεχε
    παιζει να παμε ολοι μαζι βολτα? χαχαχα...
    πλακα κανω..

    λοιπον μετα απο αυτο το thread βρηκα τροπο να αποκτησω πολλαααααα λεφτα... μαγκες στειλτε μου τα τηλεφωνα των σπιτιων σας γιατι αν μπω στον κοπο να τα ψαξω θα χρεωσω περισσοτερα για να μην σας δωσω στα πεθερικα σας...

  2. #42
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παναγιωτη εχω πεθερα διαθεσιμη και πυρωμενη...να στρωσουμε καμια κατασταση με τον πεθερο σου?
    Λες να κανονίσουμε τυχαία συνάντηση στην ταβερνούλα; Αλλά εμένα είναι αδυνατούΛης σε προειδοποιώ


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patriNOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον μετα απο αυτο το thread βρηκα τροπο να αποκτησω πολλαααααα λεφτα... μαγκες στειλτε μου τα τηλεφωνα των σπιτιων σας γιατι αν μπω στον κοπο να τα ψαξω θα χρεωσω περισσοτερα για να μην σας δωσω στα πεθερικα σας...
    Αμ από την αρχή μου πέρασε από το μυαλό η σκέψη ότι κινδυνεύω με αυτό το θρεντ. Υπάρχουν άλλωστε τόσοι κοντοχωριανοί του Μεσσήνιοι εδώ πέρα που άνετα μπορούν να με δώσουν για να βγάλουν ένα Μ πακ στο χαλαρό ή τις καλοκαιρινές τους διακοπές
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  3. The Following User Says Thank You to Ptboul For This Useful Post:

    joseph (09-07-10)

  4. #43
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμ από την αρχή μου πέρασε από το μυαλό η σκέψη ότι κινδυνεύω με αυτό το θρεντ. Υπάρχουν άλλωστε τόσοι κοντοχωριανοί του Μεσσήνιοι εδώ πέρα που άνετα μπορούν να με δώσουν για να βγάλουν ένα Μ πακ στο χαλαρό ή τις καλοκαιρινές τους διακοπές
    δεν θελω M-pack ρε συ.. μου αρκει απλα να μην χρειαστει να ξαναδουλεψω ουτε εγω ουτε τα παιδια μου ποτε στην ζωη μας...και πιστευω οτι με τα παραπανω ντοκουμεντα ειναι εφικτο..
    φαντασου οτι για να μην τα σβησετε εχω κανει print screen ολες τις απαντησεις σας και εχω κρατησει για τον καθενα σας ξεχωριστο αρχειο στον υπολογιστη μου.. τετοια ευκαιρια δυσκολα την χανεις...
    Monsta για το πολυτιμο thread που θα με κανει επιτελους πλουσιο χωρις κοπο...

  5. #44
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    6.857
    Thanked
    15098
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λες να κανονίσουμε τυχαία συνάντηση στην ταβερνούλα; Αλλά εμένα είναι αδυνατούΛης σε προειδοποιώ




    :
    Ωχ θεε μου θα πρεπει να την παρω μαζι... θα κανω κομπο την καρδια μου...
    Βρε και εμενα καλη ειναι δεν ειναι χοντρη μονο ο κ@λος της ειναι σαν ελικοδρομιο!!!

  6. #45
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    151
    Thanked
    297
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το μεγαλο μου όνειρο ειναι να παίξω καποια στιγμη μπαλλα ( football you know ... ) με την πεθερα μου ..... ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑΚΛΙΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΩΤΙΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ ..... Εχω σκεφτει πολλες φορες το τσεκούρι στον κροταφο ισχυριζόμενος πως επεσε την ωρα που περνούσε απο κατω μιας και συλλέγω τετοια κολπα και σπαθια και οπλα παλια αλλα επειδη εχω δυο μονο διπλούς πελεκυς που δυσκολα θα τους ξαναβρω και επειδη ποτε δεν θα καθαρισω απο τα αιματα αυτον που θα γινει το φονικο για ενθυμιο και θα χαλασει το ατσαλι , συνεχώς το αναβάλω.
    Δεν μπορω να καταλαβω ομως ει΄λικρινα πως ενω μενουμε απλα 240χλμ μακρυα με την πεθερα μου ( Αθηνα εγω , Πατρα αυτη ) καταφερνει εστω και με ενα τηλεφωνο , εστω και με μια επισκεψη που μας κανει το 3μηνο , να γινονται ολα μπουρ@#$ο ....
    Απο την αλλη , ο πεθερος μου , μαλλον αν το συζητησουμε το θεμα , θα μου δωσει συμβουλες για το που ακριβως πρεπει να πεσει ο πελεκυς πανω της να τελιωνουμε μια και'ξω ....
    Η γυναικα μου καποτε μου ελεγε να τους εχουμε μακρυα αλλα εγω ο ******ς επεμενα να τους μαζεψουμε .... ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ , της ελεγα , ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ .... ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ..... ΝΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ....
    Μνημόσυνο με ΞΕΝΑ κόλυβα ....

  7. #46
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο E39COMP Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το μεγαλο μου όνειρο ειναι να παίξω καποια στιγμη μπαλλα ( football you know ... ) με την πεθερα μου ..... ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑΚΛΙΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΩΤΙΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ ..... Εχω σκεφτει πολλες φορες το τσεκούρι στον κροταφο ισχυριζόμενος πως επεσε την ωρα που περνούσε απο κατω μιας και συλλέγω τετοια κολπα και σπαθια και οπλα παλια αλλα επειδη εχω δυο μονο διπλούς πελεκυς που δυσκολα θα τους ξαναβρω και επειδη ποτε δεν θα καθαρισω απο τα αιματα αυτον που θα γινει το φονικο για ενθυμιο και θα χαλασει το ατσαλι , συνεχώς το αναβάλω.
    Δεν μπορω να καταλαβω ομως ει΄λικρινα πως ενω μενουμε απλα 240χλμ μακρυα με την πεθερα μου ( Αθηνα εγω , Πατρα αυτη ) καταφερνει εστω και με ενα τηλεφωνο , εστω και με μια επισκεψη που μας κανει το 3μηνο , να γινονται ολα μπουρ@#$ο ....
    Απο την αλλη , ο πεθερος μου , μαλλον αν το συζητησουμε το θεμα , θα μου δωσει συμβουλες για το που ακριβως πρεπει να πεσει ο πελεκυς πανω της να τελιωνουμε μια και'ξω ....
    Η γυναικα μου καποτε μου ελεγε να τους εχουμε μακρυα αλλα εγω ο ******ς επεμενα να τους μαζεψουμε .... ΓΟΝΕΙΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ , της ελεγα , ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ .... ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ..... ΝΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ....
    εβαλα τα χερακια μου κ βγαλα τα ματακια μου κωστακη????
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  8. #47
    Εγγραφή
    16-01-10
    Περιοχή
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.302
    Thanked
    435
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    βρε παιδια στις περισσοτερες περιπτωσεις εμεις οι αντρες τα παμε καλα με πεθερες
    αυτες που εχουν προβλημα ειναι οι γυναικες!!!!!'
    οταν ειναι νυφες οι πεθερες ειναι κακες
    οταν ομως μετα απο χρονια γινουν αυτες πεθερες οι νυφες τους ειναι οι κακες!
    αυτο πως καταφερνουν και το κανουν ποτε δεν καταλαβα!

    Η ΖΩΗ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ MΙΑ Μ3!!!

  9. The Following User Says Thank You to nikos ///M For This Useful Post:

    gant (11-07-10)

  10. #48
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Νίκο έγραψες μιά μεγάλη αλήθεια, έτσι ακριβώς γίνεται συνήθως.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  11. #49
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ε ρε προβλημα με τις πεθερες!τι κακο χαλι ειναι αυτο!
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP