Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 55

Θέμα: Η πρωτη φορα που...

  1. #21
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Κάπου στην θάλλασα
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    298
    Thanked
    148
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτη φορα...ολες ειχαν τη δικη τους αξια,πρωτη οδηγηση,πρωτη εκδρομη,πρωτη γκομενα (αυτη και αν ηταν..) πρωτη φορα σεξ..πρωτη καταδυση και ακομα πολλες αλλες "πρωτες".
    Τιποτα ομως δεν συγκρινεται με την πρωτη φορα που απο Γιαννης εγινα Πατερας!!!
    Πολύ σωστός θα έλεγα για το τελευταίο μονάχα δεν μπορώ να έχω γνώμη.
    Έχετε οδηγήσει ποτέ 36.000 άλογα σε βρεγμένο?

  2. #22
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η πρώτη φορά........που κράτησα την κόρη μου στα χέρια μου και την κοίταζα.
    Τα λόγια είναι πολύ φτωχά για να το περιγράψουν.
    Και όταν έγινα 2η φορά μπαμπάς στον γιό μου, και νοιώθω και ένοχος απέναντι του γιαυτό, δεν ήταν σαν την πρώτη φορά.......

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Κωνσταντίνος For This Useful Post:

    GEORGE316 (06-07-10), S8N (06-07-10)

  4. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    βόλτες με το μάτζικ μπας
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.114
    Thanked
    11971
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η πρώτη φορά........που κράτησα την κόρη μου στα χέρια μου και την κοίταζα.
    To αυτό και δια εμέ._

    Καθώς και ''η πρώτη φορά που πέθανα'' θέλω να πιστεύω ότι θα είναι κάτι αξιομνημόνευτο όταν συμβεί.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  5. The Following User Says Thank You to Ptboul For This Useful Post:

    Stamatis (06-07-10)

  6. #24
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    πρωτη φορα.....
    καλα.το σεξ ,το φιλι κλπ κλπ ειναι κατι που δε μπορεις να το ξεχασεις...
    η πρωτη φορα ομως που εβαλα μπρος το Bmw,μετα απο ολη την αψιμαχια και ολο τον αλληλοσπαραγμο,η πρωτη βολτα για να γυρισω στο σπιτι.....
    η πρωτη φορα που εκλεισε η πορτα πισω μου στο δικο μου πλεον σπιτι...και ειπα..."γιωργη....και τωρα οι δυο μας....."
    δε θυμαμαι τη πρωτη φορα που ειπα σ'αγαπω,αλλωστε σιγουρα τοτε το σ'αγαπω ειχε εντελως διαφορετικη σημασια απο οτι εχει τωρα.θυμαμαι ομως τη τελευταια φορα που ειπα σας αγαπω στους γονεις μου..
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  7. The Following 3 Users Say Thank You to GEORGE316 For This Useful Post:

    merlin (06-07-10), S8N (06-07-10), z3 2.2 (06-07-10)

  8. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Salonica City
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.004
    Thanked
    335
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    και εγώ στηρίζω ανεπιφύλακτα το version πρώτη φορά πατέρας....όλα τα άλλα μπροστά του μοιάζουν "κάπως"...

  9. #26
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποια πρωτη φορα σας εχει μεινει ανεξιτηλη;
    η πρωτη φορα(και μεχρι τωρα μοναδικη ως ατυχημα) που μου εχει μεινει ανεξιτηλη και την θυμαμαι ειναι αυτη που καποιος ασυνιδειτος αφησε τα λαδια του στον δρομο επανω σε στροφη και δεν μπηκε καν στον κοπο να κανει κατι για να μην σκοτωθει καποιος. το αποτελεσμα ηταν την μια απο τις λιγες φορες που πηγαινα λογικα χωρις να τρεχω χωρις να κανω σουζα χωρις να κανω εντελως τιποτα(και κατα πασα πιθανοτητα αν πηγαινα γρηγορα να μην την επεφτα μιας και οταν τρεχεις δεν εισαι χαλαρος) να πατησει ο πισω τροχος τα λαδια η μηχανη να ανεβασει στροφες λογω εληψεις προσφυσης και ο κωλος να αρχισει να φαλτσαρει απο την μια και απο την αλλη. το αποτελεσμα? να κοψω τους χιαστους μου τον τετρακεφαλο, τον επιγονατιδικο τον χηνειο ποδα και τους μινισκους μου χωρις να πεσω(πως γινεται αυτο θα μου πεις τωρα. οταν πατησεις ατσαλα για να μην πεσεις γινετε...). το καλο ειναι οτι ειμαι πλεον παλι οκ και κανω τα παντα οπως πριν.εγω το θυμαμαι πολυ καλα ολο το τραβηγμα που επαθα οπως θυμαμαι τον πατερα μου και την μανα μου, οπως θυμαμαι τους γιατρους να λενε οτι θα περπατησω σε ενα χρονο.επισης θυμαμαι οτι μεσα στο νοσοκομειο ο πατερας μου μου λεει οτι θα περπατησω μετα απο ενα χρονο και γυριζω του χαμογελαω και του λεω σε 1,5 μηνα εγω θα περπαταω...ετσι και εγινε.. ο φιλος που αφησε τα λαδια δεν το θυμαται σιγουρα.θα ηθελα πολυ ομως να ηξερα ποιος ειναι και να τον κανω να το θυμαται για παντα οπως μου το θυμιζουν εμενα οι τομες που εχω στα ποδια μου..

  10. #27
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    την πρώτη φορά.......
    επισης θυμαμαι και την πρωτη φορα που γνωρισα τον κωσταντινο.. ηταν πραγματικα τραυματικη εμπειρια...χαχαχα.μολις τον ειδα επαθα σοκ.. χαχαχα. για να αλλαξουμε λιγο τις κακες αναμνησεις το λεω φιλαρακι... αφου ξερεις ποσο σ αγαπαω...παντως ηταν τραυματικη εμπειρια και με σημαδεψε.. επαθα εξαρτηση απο τα μουτρα σου για αυτο και ερχομαι να σε βλεπω οποτε μπορω..χαχαχα

  11. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο yodas Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγώ στηρίζω ανεπιφύλακτα το version πρώτη φορά πατέρας....όλα τα άλλα μπροστά του μοιάζουν "κάπως"...
    Μην ξεχνάς Γιώργο πως ένας ελεύθερος μόνο τέτοια δεν σκέφτεται και λογικό είναι ...άσε, μας βάλανε στο λούκι αυτές οι γυναίκες

  12. #29
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δυναμη απο τη μπαλα του μπασκετ δεν αντλησα ποτε. Ουτε απο τις γκομενες ουτε απο τη γυναικα μου ουτε απο το BMW ή τα ποδηλατα μου.
    Δυναμη αντλησα και αντλω απο τις κορες μου!!!

  13. The Following 5 Users Say Thank You to kplc16 For This Useful Post:

    gkaras (06-07-10), NickE60 (06-07-10), Nino (06-07-10), S8N (06-07-10), z3 2.2 (06-07-10)

  14. #30
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    λαγονησι!!!
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.729
    Thanked
    1428
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    το πρωτο σεξ μου εχει μεινει οπως κ σε ολους αλοστε!κ επισης την πρωτη φορα που πηρα το Μ στα χερια μου!! μητερα δεν εχω γινει ακομα...οποτε δεν εχω γνωμη!
    RULZZZZ..... BEWARE OF THE GERMANS POWER....!!!!

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP