Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 55

Θέμα: Η πρωτη φορα που...

  1. #11
    Εγγραφή
    28-12-09
    Μηνύματα
    8.180
    Thanked
    9103
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτη φορα...ολες ειχαν τη δικη τους αξια,πρωτη οδηγηση,πρωτη εκδρομη,πρωτη γκομενα (αυτη και αν ηταν..) πρωτη φορα σεξ..πρωτη καταδυση και ακομα πολλες αλλες "πρωτες".
    Τιποτα ομως δεν συγκρινεται με την πρωτη φορα που απο Γιαννης εγινα Πατερας!!!
    Θα συμφωνησω απολυτα με τον Γιαννη, ολες η πρωτες φορες εχουν την δικη τους αξια η καθε μια απο μονη της, αλλα την μερα που εγινα πατερας καταλαβα τι ειναι να νιωθεις οτι εισαι ο μονος πιο χαρουμενος στον κοσμο .................καθε μερα που τον βλεπω.....
    Αυτο δεν μου το εχει προσφερει καμια αλλη πρωτη φορα....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick bmwlover Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακαρι να μπορεσω να τον πιουμε παρεα...

  2. The Following 3 Users Say Thank You to Z4 DCT For This Useful Post:

    gkaras (06-07-10), Nino (06-07-10), Ptboul (06-07-10)

  3. #12
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    3.201
    Thanked
    4060
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Snoopy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποια ηταν η πιο -δυνατη- πρωτη σας φορα;

    οταν κανατε πρωτη φορα σεξ; - ναι τοτε που κοπανηθηκατε σα λαγουδακια με χαρα;-
    οταν οδηγησατε για πρωτη φορα εστω και ποδηλατο;
    το πρωτο σας πετυχημενο ντριφτ;
    η πρωτη νικη σε κοντρα;
    η πρωτη σας νυχτα μονος στο σπιτι;

    ποια πρωτη φορα σας εχει μεινει ανεξιτηλη;
    Τι σας εκανε μεγαλυτερη εντύπωση, τί σας χτύπησε ποιό δυνατά;

    Ε,ε, Η ΠΟΡΤΑ!

  4. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    Γεια σου ρε Νινε...

    τα πες ΟΛΑ με μια κουβεντα!

    Οσοι το χουν ζησει το γνωριζουν...οσοι δεν ακομα , λιγο υπομονη για να νοιωσουν πως ειναι να κατακτας ολα τα αγαθα του κοσμου....!

    Καθε μερα διαφορετικη μαζι της...καθε μερα αιωνας μακρια της !
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  5. The Following User Says Thank You to Vasilis For This Useful Post:

    Nino (06-07-10)

  6. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτη φορα...ολες ειχαν τη δικη τους αξια,πρωτη οδηγηση,πρωτη εκδρομη,πρωτη γκομενα (αυτη και αν ηταν..) πρωτη φορα σεξ..πρωτη καταδυση και ακομα πολλες αλλες "πρωτες".
    Τιποτα ομως δεν συγκρινεται με την πρωτη φορα που απο Γιαννης εγινα Πατερας!!!
    Έτσι ακριβώς!!!!!!!

    Απλά όταν γεννάει η γυναίκα σας, κανονίστε να είστε μέσα!!!

    Είναι κάτι που δεν θα μετανιώσετε ποτέ, κεραυνοβόλος έρωτας!!!

  7. The Following User Says Thank You to bill_m3 For This Useful Post:

    NickE60 (06-07-10)

  8. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bill987 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έτσι ακριβώς!!!!!!!

    Απλά όταν γεννάει η γυναίκα σας, κανονίστε να είστε μέσα!!!

    Είναι κάτι που δεν θα μετανιώσετε ποτέ, κεραυνοβόλος έρωτας!!!
    Τεράστια εμπειρία!! Ήμουν μέσα στο πρώτο ...με κάποιες επιφυλάξεις ...στο δεύτερο, δεν υπήρχε περίπτωση να μην είμαι!!!
    Μεγάλη υπόθεση το να ζεις τα πρώτα δευτερόλεπτα μιας νέας ζωής. Δεν υπάρχουν χρονικά κενά στην ύπαρξή τους, πως ήταν, τι έκαναν, πως νιαούριζαν κλπ... Τώρα τους λέω ..ήμουν ο πρώτος (μετά το μαιευτήρα) που σας έπιασε στα χέρια του, η πρώτη σας γνωριμία, πριν κι απ΄την ίδια τη μάνα σας

    ..και φυσικά με την βιντεοκάμερα στο χέρι. Δεν το έχουν δει ακόμα, όταν θα ενηλικιωθούν θα τους δώσω τα βίντεο...

  9. The Following 3 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    bill_m3 (06-07-10), gant (06-07-10), Vasilis (06-07-10)

  10. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Τρίκαλα
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    4.894
    Thanked
    6363
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τεράστια εμπειρία!! Ήμουν μέσα στο πρώτο ...με κάποιες επιφυλάξεις ...στο δεύτερο δεν υπήρχε περίπτωση να μην είμαι!!! Μεγάλη υπόθεση το να ζεις τα πρώτα δευτερόλεπτα μιας νέας ζωής. Δεν υπάρχουν χρονικά κενά στην ύπαρξή τους, πως ήταν, τι έκαναν, πως νιαούριζαν κλπ... Τώρα τους λέω ..ήμουν ο πρώτος (μετά το μαιευτήρα) που σας έπιασε στα χέρια του, η πρώτη σας γνωριμία, πριν κι απ΄την ίδια τη μάνα σας
    Έτσι Νίκο!!!!

    Στην πρώτη μου κόρη άργησε ο π@@@@ς ο γιατρός να με φωνάξει, στην δεύτερη δεν έφευγα με τίποτα!!!!!

  11. #17
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν θα περιγραψω καταστασεις για σεξ,αγαπες και δυνατες φιλιες.
    Θα σας περιγραψω κατι πιο μηχανοκινητο.

    Ειμαι 20 χρονων και μολις εχω απολυθει απο το στρατο εχοντας κανει μια θητεια-τιμωρια.
    18 μηνες σκεφτομουν οτι μολις απολυθω θα παρω μηχανη.
    Πόλιτης πλεον εχω ξαναρχισει να δουλευω σε συνεργειο για 3 και 60 και μαζευω μια προκαταβολη εχοντας βρει και το "μηχανακι" που θελω.Suzuki Bandit 400v του 98!

    Μεσημερι Τεταρτης και εχω παει στον μαντρα να την παρω.Σα να ελευθερωνα την φυλακισμενη ξανθομαλουσα απο τον πυργο του κακου βεζυρη ενιωθα.Ηταν πλεον δικια μου.

    Επιστροφη στο σπιτι,ολιγολεπτη παραμονη με τα συνοπτικα "καλοταξιδη να προσεχεις" κλπ κλπ.

    Ολο το απογευμα καναμε βολτες για να "γνωριστουμε" και να σπασει και ο παγος.Μεγαλη μηχανη,τι παπακια και χαζομαρες.Ειχα κυβικα πλεον,δισκοφρενα,χταποδια και εναν ηχο βγαλμενο απο την κολαση.

    τη μηχανη δεν την εχω ανοιξει ακομα να νιωσω πως παει.Μονο κατι δειλα ανοιγματα και μετα φρενο.Τη φοβαμαι ακομα.λιγες ωρες την εχω.

    Εχει βραδυασει και ο δρομος με εχει βγαλει στη Καβαλας.
    Η λεωφορος ειναι αδεια και γω ρολλαρω περιφανα.Στο υψος του Σαρακακη αναβει κοκκινο.
    Περιμενω στο φαναρι μονος μου.Πρασινο...κουμπωνω πρωτη και στιβω το γκαζι.
    Το μηχανακι ουρλιαζει και ξεκιναμε μανιασμενα.Σφιγμενος στα κλιπ ονς προσπαθω να κρατηθω ψυχραιμος και να βλεπω μπροστα μου.Οι στροφες ανεβαινουν γρηγορα και πεταω δευτερα καπως ατσαλα συνεχιζοντας το σπριντ μου σαν τον ανεμο.

    Η καρδια μου κοντευει να σπασει απο την ενταση της στιγμης.Νιωθω κυριαρχος αυτου του μηχανηματος που ακομα μου φανταζει υπεροπλο.Ειναι μεγαλη μηχανη!
    Τα χιλιομετρα πολλα για την εμπειρια μου και πολυ γρηγορα αναπτυσομενα...παρα πολυ γρηγορα!

    Μετα απο καποια δευτερολεπτα κλεινω το γκαζι και βαζω τριτη τεταρτη πεμπτη εκτη αφηνοντας το μηχανακι να ηρεμησει και να συνελθω και γω.
    Ειναι η πρωτη μου φορα που ανοιγω με μεγαλη μηχανη.Νιωθω οτι εχω περασει μια μεγαλη πυλη πια.Την πυλη των μοτοσυκλετων.
    Ψελιζω κατι "τι ειναι αυτο ρε π...... μου" μεσα στο κρανος μου....παρανοια.
    Εχοντας πλυμηρισει απο αδρεναλινη,ενδορφινες και οτι αλλο εκρινει ο εγγεφαλος μου προσπαθω να συνελθω απο αυτην την τοσο μεθυστικη εμπειρια που μολις εζησα.
    Θελω να το ξανακανω,ξανα και ξανα.Εχω βγει πια στο ποταμι και επιστρεφω σπιτι μου.
    Οι σκεψεις μου αδιακοπες και κατεγιστικες.Δεος,χαρα,ενθ υσιασμος,δικαιωση των κοπων μου,νεοι οριζοντες και πολλα μυστικα που περιμεναν τοσα χρονια υπομονετικα να φανερωθουν.Φοβος...

    Εχω επιστρεψει στο γκαραζ πια και εχω αναψει τσιγαρο ακουγοντας την να συστελεται.
    Την χαζευω και δεν μπορω να πιστεψω τι εζησα αποψε...δεν μπορω να πιστεψω οτι ειναι δικια μου...

    Αυτην τη εμπειρια θα την εχω χαραγμενη μεσα μου για παντα.Τωρα που τα εγραφα τα ξαναζουσα.Εχουν περασει πανω απο δεκα χρονια απο τοτε,εχω αλλαξει καμποσα μηχανακια αλλα αυτο το βραδυ δεν θα το ξεχασω ποτε.
    Ηταν το περασμα μου στην μεγαλη κατηγορια,ηταν η πρωτη επαφη με τα κυβικα.
    Ηταν η πρωτη επιταχυνση που ημουν εγω ο αρχοντας του τετραπεταλουδου.
    Ηταν η πρωτη μου μηχανη
    Ηταν η πρωτη μου φορα....

    Μακαρι να μην το πουλαγα ποτε αυτο το μηχανακι Θεε μου....

    Μια φωτο απο το ιντερνετ γιατι οι φωτο που εχω δεν ειναι σε ψηφιακη μορφη.
    Τρελο μηχανακι.Μεταβλητου χρονισμου βαλβιδες (vc),φτιαχτο τελικο στον Δρακουμελ,dynojet ζιγκλερ και 58 στον τροχο,δυνομετρησεις και δε συμαζευεται......
    Μπορει αυτη την εμπειρια μου να μην την νιωσουν πολλοι αλλα οσοι εχουν μπλεχτει με "μηχανακια" θα με καταλαβουν
    Attached Images Attached Images
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη z3 2.2 : 06-07-10 στις 09:55
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  12. The Following 6 Users Say Thank You to z3 2.2 For This Useful Post:

    fanisk (06-07-10), gant (06-07-10), joseph (06-07-10), merlin (06-07-10), NickE60 (06-07-10), Κωνσταντίνος (06-07-10)

  13. #18
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτη φορα...ολες ειχαν τη δικη τους αξια,πρωτη οδηγηση,πρωτη εκδρομη,πρωτη γκομενα (αυτη και αν ηταν..) πρωτη φορα σεξ..πρωτη καταδυση και ακομα πολλες αλλες "πρωτες".
    Τιποτα ομως δεν συγκρινεται με την πρωτη φορα που απο Γιαννης εγινα Πατερας!!!
    Δεν συγκρίνετε με τίποτα άλλο !!
    Γιατί τότε και μόνο τότε, καταλαβαίνουμε ποσες ευθύνες μας βαραίνουν.
    Τότε πέρνει άλλη διάσταση η ζωή μας, αφού φεύγει τελείως απο μέσα μας το εγώ.
    Τότε ξεχωρίζουμε ποιό είναι το πιό πολύτιμο πράγμα στη ζωή μας!!!
    Ευγε Γιάννη!

  14. #19
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    923
    Thanked
    1122
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nino X3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πρωτη φορα...ολες ειχαν τη δικη τους αξια,πρωτη οδηγηση,πρωτη εκδρομη,πρωτη γκομενα (αυτη και αν ηταν..) πρωτη φορα σεξ..πρωτη καταδυση και ακομα πολλες αλλες "πρωτες".
    Τιποτα ομως δεν συγκρινεται με την πρωτη φορα που απο Γιαννης εγινα Πατερας!!!
    Το απίστευτο και ωραίο είναι ότι και η Δεύτερη φορά που έγινα πατέρας... ήταν ασύγκρητα υπέροχη σαν την πρώτη !!!
    Mini Kart !!!

    .

    Χτίζοντας το μέλλον...

  15. The Following 4 Users Say Thank You to merlin For This Useful Post:

    gkaras (06-07-10), joseph (06-07-10), NickE60 (06-07-10), Nino (06-07-10)

  16. #20
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα συμφωνησω απολυτα με τον Γιαννη, ολες η πρωτες φορες εχουν την δικη τους αξια η καθε μια απο μονη της, αλλα την μερα που εγινα μητερα καταλαβα τι ειναι να νιωθεις οτι εισαι η μονη πιο χαρουμενη στον κοσμο .................καθε μερα που τον βλεπω.....
    Αυτο δεν μου το εχει προσφερει καμια αλλη πρωτη φορα....


    ευγε γιαννη!!!
    αντε και γιαγια....

  17. The Following User Says Thank You to Stathis For This Useful Post:

    Z4 DCT (06-07-10)

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP