Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 72

Θέμα: Την έκανα την πατάτα μου...

  1. #11
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Νέα Σμύρνη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    923
    Thanked
    1122
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι, πραγματικά. Έχω εδώ κι ένα χρόνο ένα πολύ μικρό λακκουβάκι στην άκρη πίσω στον ουρανό, δεν φαίνεται πολύ ...αλλά το μάτι μου συνέχεια εκεί πάει... χεχεχεχε
    Νίκο, υπάρχει ένας τυπάκος στα καμίνια, που βγάζει λακουβάκια χωρίς βαφή !!!

    Θα βρω το τηλέφωνο και θα στο στείλω...

    Όσον αφορά τον Στράτο, νομίζω η chips away είναι μονόδρομος !!!
    Mini Kart !!!

    .

    Χτίζοντας το μέλλον...

  2. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο merlin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκο, υπάρχει ένας τυπάκος στα καμίνια, που βγάζει λακουβάκια χωρίς βαφή !!!

    Θα βρω το τηλέφωνο και θα στο στείλω...

    Όσον αφορά τον Στράτο, νομίζω η chips away είναι μονόδρομος !!!
    Ωραία, αυτό θέλω! Τhanks Νίκο!!

  3. #13
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο merlin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νίκο, υπάρχει ένας τυπάκος στα καμίνια, που βγάζει λακουβάκια χωρίς βαφή !!!

    Θα βρω το τηλέφωνο και θα στο στείλω...

    ...
    Νίκο το θέλω κι'εγώ το τηλέφωνο, παρακαλώ

  4. #14

    Προεπιλογή

    Τι εγινε ρε παιδια??? Ολοι για botox θα πατε?

  5. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή οι παραπάνω φωτογραφίες μπορεί να μην είναι και τόσο ευανάγνωστες βρήκα και το Link που μπορείτε να διαβάσετε για την δουλειά της chips away

    https://www.chipsaway.gr/gr/nea.htm#
    Σ' ευχαριστούμε Δημήτρη!

  6. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    152
    Thanked
    26
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Είχα πάει στην chips away στον Αγ. Δημήτριο, (ο Deepblue) θα θυμάται, για γρατζουνιά μεγάλη και βαθειά στον προφυλακτήρα,

    Ανάπλαση πλαστικού, δεν ξέρω τι άλλο κάνουν και τοπικό βάψιμο= 70¤ και εγγύηση 2 χρόνια, το αμάξι έμεινε έτσι 2χρόνια και κάτι, δεν είχα ΠΟΤΕ πρόβλημα με το χρώμα ή κάτι άλλο, ήταν τέλεια δουλειά.

    Chps away έχω και κάτω ακριβώς από το σπίτι μου, αλλά αν χρειαστεί να ξαναπάω θα ξαναπάω στα παιδιά στο Αγ. Δημήτριο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Inferno : 02-01-10 στις 11:33

  7. #17
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    υπαρχει ενας καλος, στην νικαια..στην γρηγοριου λαμπρακη. οταν ειχα παρει το ζ3 ειχε 2,3 σημαδακια στο καπο και μου τα εφτιαξε τελεια!!! τωρα που εχω και αλλες απο το χαλαζι...θα ξαναπαω! δυστηχως δεν θυμαμαι ακριβη στοιχεια( απλα ξερω να παω) ..αλλα αν θελετε μπορω να τα βρω!

  8. #18
    Εγγραφή
    01-01-10
    Μηνύματα
    12
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Η σθγκεκριμένη εταιρεία Chips Away είναι πολύ καλή. Είχα φτιάξει στο παρελθόν (πριν φύγω απο ελλάδα) το Mini Cooper S που είχα. Οι συγκεκριμένοι φάφουν/επιδιορθώνουν με το κομμάτι. Το βλέπουν πρώτα σου δίνουν μια προσφορά και εσύ αποφασίζεις.Ε΄χουν λίογ τσιμπημένες τιμές αλλά παρέχουν και εγγύηση χρώματος σε ότι κάνουν. Επίσης το χρώμα δεν μπορούν να το βρούν σε έλεγχο βαφής (το έχω κοιτάξει στο δικό μου). Να ξέρετε βέβαι ότι δεν βάφουν το εξής σημεία: Μπροστινό Καπώ και πισω. Ολα τα υπόλοιπα τα επιδιορθώνουν τέλεια. Υάρχουν βέβαια πολλές εταιρείες με το ίδιο αντικέιμενο αλλά η εμπειρία μου με αυτούς ήταν αρκετά καλή.
    Ελπίζω φίλε να βοήθησα.

  9. #19
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    2.344
    Thanked
    2207
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Στην chipsaway Νέας Ιωνίας έχω φτιάξει δυο γρατζουνιές για το αμάξι μου που η δεύτερη μάλιστα είχε και βαθουλωματάκι. Εκεί χρειάστηκε λίγο στοκάρισμα και έτσι λογικά θα γίνει και σε εσένα, αλλά τα αποτελέσματα ήταν πραγματικά άψογα αφού έχει περάσει αρκετός καιρός και από τις δύο επισκευές και δεν φαίνεται το παραμικρό, όσες φορές και αν έχω κοιτάξει και μάλιστα σχολαστικά. Κόστος επισκευής 70 ευρώ για τη γρατζουνιά και 90 για γρατζουνιά+βαθουλωματάκι.

    Εξίσου καλά λόγια και καλύτερες μάλιστα τιμές έχω ακούσει και για τα paintbull. Απλά να ξέρεις ότι σε μαγαζιά τέτοιου τύπου παίζει πολύ ρόλο ο ιδιοκτήτης, αφού τυχαίνει σε άλλα να γίνεται τέλεια δουλειά και σε άλλα πιο μέτρια. Γι'αυτό, μην επισκεφτείς απαραίτητα το πιο κοντινό σου chipsaway/paintbull, αλλά κάποιο που έχεις ακούσει καλά λόγια ή έχεις δει δουλειά τους.
    the more people agree with me
    the more I think I'm wrong

  10. #20
    Εγγραφή
    26-12-09
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    169
    Thanked
    18
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    εγω ειχα παει chipsaway στον αγ.Δημητριο
    εκει λογικα που λεει ο inferno.. και οταν του ειπα οτι δεν ειμαι ευχαριστημενος
    εχεις κανει λαθος εδω....μου λεει δεν μπορω να κανω κατι αλλο..και του πληρωσα ουτε τα μισα λεφτα και τον αφησα να λεει και εφυγα!!(για μια γρατζουνια πισω)
    κατω.. οποτε αμα θα ξαναπαω σε τετοιο μαγαζι ποτε θα προτιμησω καποια αλλη εταιρια!!

    υ.γ ξεχασα να αναφερω οτι μετα απο λιγο το μαγαζι αυτο το πηρε αλλος..
    οποτε λογικα θα ειναι καλυτερο τωρα!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 02-01-10 στις 14:21

Σελίδα 2 από 8 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP