Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 28 από 28

Θέμα: Power technique 135i

  1. #21
    Εγγραφή
    01-02-10
    Μηνύματα
    161
    Thanked
    43
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    οτι θες θα κανουμε αλλα θα ερθεις να βαλουμε βενζινη στη βρ που βαζω εγω συνεχεια.
    ζυγαρια θα σε παω εγω οταν βρεθουμε κι εχουμε παει πολλοι εκει.

    επειδη λενε πολλα και φανταζεσαι κι εσυ πολλα αφου μου λες για βενζινες εντελως φιλικα οσοι τα λενε ας κοιταξουν γιατι δεν πανε τα δικα τους και οχι να κατηγορουν και να δημιουργουνε δρακους και τουρμπινες τερατα για αλλα που πανε σωστα γιατι δεν ειναι μονο το δικο μου.

  2. The Following User Says Thank You to Dim135 For This Useful Post:

    Lefteris116 (22-04-11)

  3. #22
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τα τέρατα ξέρεις ποιοι τα δημιουργούν. Και προσωπικά ξέρεις τι πιστεύω εγώ

    Περιμένω να μου πείς που να ζυγιστώ, να έχουμε και το ίδιο μέτρο σύγκρισης

  4. #23
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ωραία τα λέτε αλλά αν δοκιμάσετε (φιλικά πάντα) κάντε κι'ενα πάτημα απο 0-200.
    Πέρα απο τις δυνατότητες του κάθε αυτοκινήτου, πολύ σημαντικός παράγοντας είναι το πόσο καλά μπορεί να το ξεκινήσει ο οδηγός του κι εκεί "παίζονται" πολλά.
    Τα περι ταλαιπωρίας της μετάδοσης κλπ τα ξέρουμε αλλά νομίζω ότι είμαστε αρκετά μεγάλοι πιά για να καταλαβαίνουμε οτι σε τέτοια επείπεδα αποδόσεων, τα αυτοκίνητα ταλαιπωρούνται έτσι κι αλλιώς σε πολλά σημεία.

  5. #24
    Εγγραφή
    01-02-10
    Μηνύματα
    161
    Thanked
    43
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    φιλε vanvic πιστεψε με τοσα χρονια εκανα κοντρες μονο απο σταση με τα προηγουμενα αυτοκινητα μου και τα γνωριζω ολα αυτα που λες . πλεον δεν βρισκω νοημα να ταλαιπωρω το αμαξι με 66 κιλα ροπη μιας και τα μεταξυ μας πατηματα ειναι παντα φιλικα ειναι ιδια αυτοκινητα και θελουμε να βλεπουμε την δυναμη των αυτοκινητων και οχι τον οδηγο

  6. The Following User Says Thank You to Dim135 For This Useful Post:

    stratos (04-07-10)

  7. #25
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    +1 και απο εμένα. Δεν παίζει ρόλο ο οδηγός ούτε η τιμή του νικιτή, απλά μεριές φορές γίνονται φιλικά πατήματα για να ελέγξουμε τα tunes μας.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 04-07-10 στις 16:06

  8. #26
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    F.I.R. Αθηνών
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    5.119
    Thanked
    12691
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dim135 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... τα μεταξυ μας πατηματα ειναι παντα φιλικα ειναι ιδια αυτοκινητα και θελουμε να βλεπουμε την δυναμη των αυτοκινητων και οχι τον οδηγο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1 και απο εμένα. Δεν παίζει ρόλο ο οδηγός ούτε η τιμή του νικιτή, απλά μεριές φορές γίνονται φιλικά πατήματα για να ελέγξουμε τα tunes μας.
    Μπορώ να την καταλάβω την συγκεκριμένη λογική γι'αυτό και πρότεινα 0-200 και όχι 0-100 αλλά εσείς αποφασίζετε.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dim135 Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε vanvic πιστεψε με τοσα χρονια εκανα κοντρες μονο απο σταση με τα προηγουμενα αυτοκινητα μου...
    Δεν σε γνωρίζω Δημήτρη αλλά είμαι της θιασώτης της σχολής του Vintage Drag Master Sheriff (ίσως να τον γνωρίζεις τον Κωστή με το μάυρο Ζ4) που έλεγε οτι η "σωστή" κόντρα είναι απο 0 Km/h.

    Με την ευκαιρία, σήμερα αγόρασα το περιοδικό και προσπαθούσα μέσα απο τις περιγραφές του συντάκτη να "μπώ" λίγο στο "πνευμα".
    Η προσπάθεια σου και το αποτέλεσμα είναι άξιο συγχαρητηρίων όχι μόνο για τις επιδόσεις αλλά κυρίως για το οτι οι "ανυποψίαστοι" επίδοξοι "ολα τα σφάζω - όλα τα μαχαιρώνω" δεν καταλαβαίνουν τίποτα απο την εργοστασιασή εμφάνιση του αυτοκινήτου σου.
    Μπράβο και πάλι και καλή συνέχεια στο "ταξίδι" σου.

  9. #27
    Εγγραφή
    01-02-10
    Μηνύματα
    161
    Thanked
    43
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο VanVIC Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορώ να την καταλάβω την συγκεκριμένη λογική γι'αυτό και πρότεινα 0-200 και όχι 0-100 αλλά εσείς αποφασίζετε.




    Δεν σε γνωρίζω Δημήτρη αλλά είμαι της θιασώτης της σχολής του Vintage Drag Master Sheriff (ίσως να τον γνωρίζεις τον Κωστή με το μάυρο Ζ4) που έλεγε οτι η "σωστή" κόντρα είναι απο 0 Km/h.

    Με την ευκαιρία, σήμερα αγόρασα το περιοδικό και προσπαθούσα μέσα απο τις περιγραφές του συντάκτη να "μπώ" λίγο στο "πνευμα".
    Η προσπάθεια σου και το αποτέλεσμα είναι άξιο συγχαρητηρίων όχι μόνο για τις επιδόσεις αλλά κυρίως για το οτι οι "ανυποψίαστοι" επίδοξοι "ολα τα σφάζω - όλα τα μαχαιρώνω" δεν καταλαβαίνουν τίποτα απο την εργοστασιασή εμφάνιση του αυτοκινήτου σου.
    Μπράβο και πάλι και καλή συνέχεια στο "ταξίδι" σου.

    σ ευχαριστω!
    ποιον κωστα λες τον heaven που παταγε μονο κερατεα 1300μ?

  10. #28
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δημήτρη σε τι λ δουλεύεις?

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP