Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 26 από 26

Θέμα: ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟΙ....ξαναρχίζουν !!!!

  1. #21
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι σχεση εχει το ενα με το αλλο?

    δεν λεω οχι, αλλα μπορεις να πεις απλως τι εκανε και τι δεν εκανε ο καθενας.

    αυτες οι αηδιες περι καταγωγης και γενους και συνωμοσιών κλπ ειναι τραγικες ηλιθιοτητες.
    Συμφωνώ

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρω επίσης (απο πρώτο χέρι) ότι το 99 μου έφαγε 20εκατ. δρχ. λέγοντάς μου να επενδύσω στα σκουπίδια γιατί το ίδιο κάνει κι αυτός...
    Ναι Νικ, και μένα η άποψη μου είναι πως πρέπει να λογοδοτήσουν όλοι τους.
    Και γιαυτό και για άλλα.

    Ομως, αυτοί που λένε για την καταγωγή των άλλων, είναι σίγουροι πως είναι απευθείας απόγονοι του Περικλή και της Ασπασίας ;
    Και μένα αμα πάρεις το γενεαολογικό δέντρο προς τα πίσω, μπορεί να φτάσει ακόμα και σε Τουρκία. Ξερω γω.
    Και τι σημαίνει αυτό ;

  2. The Following User Says Thank You to Κωνσταντίνος For This Useful Post:

    Stathis (04-10-10)

  3. #22
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ



    Ναι Νικ, και μένα η άποψη μου είναι πως πρέπει να λογοδοτήσουν όλοι τους.
    Και γιαυτό και για άλλα.

    Ομως, αυτοί που λένε για την καταγωγή των άλλων, είναι σίγουροι πως είναι απευθείας απόγονοι του Περικλή και της Ασπασίας ;
    Και μένα αμα πάρεις το γενεαολογικό δέντρο προς τα πίσω, μπορεί να φτάσει ακόμα και σε Τουρκία. Ξερω γω.
    Και τι σημαίνει αυτό ;
    Όταν μου αποδεικνύουν συνεχώς ότι δεν τους ενδιαφέρει καθόλου το μέλλον της χώρας μου παρά μόνο το ατομικό τους παρόν, μέλλον και συμφέρον, ναι τους θεωρώ ανθέλληνες. Εγώ εσύ κι ο παραπέρα, απ' όπου κι αν καταγόμαστε δεν θα διαχειριστούμε τις τύχες ενός ολόκληρου λαού, ούτε μπορούμε με κάποιο τρόπο να τον καταχρεώσουμε. Αυτοί το έπραξαν! Όλοι τους!! Και δεν τιμωρήθηκε ποτέ κανείς!! Τυχαίο?????

  4. #23
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    3.147
    Thanked
    4325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν μου αποδεικνύουν συνεχώς ότι δεν τους ενδιαφέρει καθόλου το μέλλον της χώρας μου παρά μόνο το ατομικό τους παρόν, μέλλον και συμφέρον, ναι τους θεωρώ ανθέλληνες. Εγώ εσύ κι ο παραπέρα, απ' όπου κι αν καταγόμαστε δεν θα διαχειριστούμε τις τύχες ενός ολόκληρου λαού, ούτε μπορούμε με κάποιο τρόπο να τον καταχρεώσουμε. Αυτοί το έπραξαν! Όλοι τους!!
    Απο αυτή την πλευρά ναι. Εβλαψαν την χώρα. Θες λόγω ατιμίας, αδιαφορίας, ή ανικανότητας ναι.
    Αλλά όχι λόγω καταγωγής που λένε τα (αστεία) βίντεο.

  5. #24
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Κωνσταντίνος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο αυτή την πλευρά ναι. Εβλαψαν την χώρα. Θες λόγω ατιμίας, αδιαφορίας, ή ανικανότητας ναι.
    Αλλά όχι λόγω καταγωγής που λένε τα (αστεία) βίντεο.
    Καταλαβαίνω τι λές

    Δεν θέλεις όμως να καταλάβεις... άλλο λέω, που έχει να κάνει με λόμπι και αλληλοϋποστήριξη.... αν είναι αστεία και ενοχλούν να τα βγάλω, δεν έχω κανένα πρόβλημα! Είναι κι αυτό ένα ελεύθερο κανάλι... ότι θέλει ο καθένας βάζει ...όπως και τα τηλεοπτικά, ότι τους λένε πως πρέπει να μάθουμε, μας το λένε, ότι δεν πρέπει να μάθουμε ....το μαθαίνουμε από αλλού...

  6. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    εγω καταλαβαινω νικο οτι οποιος πιστευει τετοιες σαχλαμαρες χανει την ουσια.

    η οποια ειναι γνωστη φυσικα. κανεις δεν διαφωνει.

    αλλα οχι δεν συνωμότησαν οι εβραιο-λιθουανο-πολωνο-κινεζο-τουρκο-αλβανο-σκοπιανο-εβραιοι για να καταστρεψουν την παμπλουτη και πρωτοπορα σε ολα ελλαδα επειδη ειναι ζηλιαρηδες και κακοι ανθρωποι...

    ειναι τρομερα αφελεις και παιδαριωδεις τετοιες προσεγγισεις...
    ειναι σαν να λεμε οτι ο Αϊ Βασίλης υπαρχει και στα μονα παιδια που δεν φερνει δωρα ειναι τα ελληνοπουλα. επειδη ειναι πολωνο-λιθουανο-κινεζο-τουρκο-εβραιος...

    θα σου πω κατι που ισως σε ταραξει νικο και ισως σε στεναχωρησει... δεν υπαρχει Αϊ Βασίλης...

  7. #26
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    υπάρχει, υπάρχει...



    μόνο που στους ιθαγενείς δεν τόλμησε να ξαναπάει ο βοηθός

    ...εμείς εδώ έχουμε τους βοηθούς συνέχεια, τους βλέπουμε, τους χειροκροτούμε και το χειρότερο απ' όλα τους ψηφίζουμε, πάντα τους ίδιους, ώστε να εναλλάσσονται κάθε 4 χρόνια ...τιμωρώντας τους κάθε φορά που δεν μας φέρθηκαν καλά τα 4 προηγούμενα ...τους ίδιους βοηθούς, με το ίδιο όνομα ...καλά μας κάνουν! Βοηθοί και αφέντες!
    Σημασία έχει ότι το "Δίκτυο" τους με τα κόλπα του μας μάζεψε όλα τα λεφτά.
    Τώρα πρέπει να τη βγάλουμε με αυτά που δεν έχουμε... ή με ότι έχει απομείνει... σιγα-σιγά θα συνηθίσουμε...

    Πάντως ένα είναι το σίγουρο. Θα το ξανακάνουμε το λάθος κι ας μας έβγαλαν τα μάτια ...οι διασυνδεδεμένοι "βοηθοί"..


  8. The Following 2 Users Say Thank You to NickE60 For This Useful Post:

    Akis 330Ci (04-10-10), katsaraios (04-10-10)

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP