Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: προσκληση για φιλικο ανοιγμα μεχρι 2800

  1. #1
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking προσκληση για φιλικο ανοιγμα μεχρι 2800

    λοιπον ζητητε bmw ατμοσφαιρικο μεχρι 2800 για ανοιγμα μαζι μου απο σταση 0-400. θελω να δω τι κανει το μοτερ μου χωρις τουρμπο. θα ειμαι με κουμπωμενη την τουρμπινα αλλα χωρις να εχω κουμπωμενο το γουεστγκεητ (δεν σηκωνει δηλαδη πιεση το αμαξι) και με ξεκουμπωτο απο την πεταλουδα μου το ιντερκουλερ(δηλαδη θα δουλευω κανονικα απο τον μετρητη και το φιλτρο στην πεταλουδα), με μαμα εγκεφαλο και χωρις νιτρο(ουσιατικα θα ειμαι λιγοτερα αλογα απο οτι ενα μοτερ χωρις τουρμπο μιας και η εξαγωγη μου ειναι απο 6 σε 1 πραγμα που σημαινει οτι χανω με την διαμετρο που εχει το downpipe μου μιας και δεν εχω backpressure).επισης θα ειμαι με συμβατικα λαστιχα.περιπτωσεις του τυπου αλλα λεω αλλα ειμαι, εχω βαλει αγωνιστικες και νομιζω οτι δεν θα τις μυρισεις, ψεκαζω και νομιζω οτι δεν θα το καταλαβεις, φοραω μοτερ Μ και παω να το παιξω πονηρος και τετοια μην μπουν στον κοπο να με ενοχλησουν γιατι θα γινει παρεξηγηση και θα εχουμε τραβηγματα. αν θελει καποιος απλα να πει οτι με περασε και εχει σκοπο να κανει κατι απο τα παραπανω ας βγει κατ ευθειαν να το πει χωρις να ανοιξουμε και δεν θα τον διαψευσω. θελω να δω τι κανει το αμαξι μου και τιποτα παραπανω. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ.ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΜΕ PM.τα ανοιγματα θα γινουν αυτη την εβδομαδα οταν και αν εχω ρεπο το βραδυ μετα τις 12 ή μετα τις 4 τα ξημερωματα που σχολαω οποιαδηποτε μερα μες την εβδομαδα.το κοινο δεν ειναι αποδεκτο στα ανοιγματα.θα ειμαστε το πολυ 4-5 ατομα.σε περιπτωση παραπανω ατομων πατημα δεν γινετε. ατομο το οποιο γραφτηκε σημερα η αυριο στο φορουμ μας μονο και μονο για να πατησει μαζι μου δεν θα γινει δεκτο.οποιος ενδιαφερετε να πατησουμε με τους παραπανω κανονες να στειλει μηνυμα. οι υπολοιποι καλυτερα να μην μπουνε στον κοπο
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη patriNOS : 21-06-10 στις 04:17

  2. #2

    Προεπιλογή

    Το πατημα θα γινει υποτη αιγιδα του bmwfans.gr! Αυτοοριζομαι κριτης! Θα εποπτευσω και τα δυο αυτοκινητα...
    Πιστευω οτι μετα απο μια συναντησουλα μπορουμε να κανουμε τα ανοιγματακια μας...

  3. #3
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πατημα θα γινει υποτη αιγιδα του bmwfans.gr! Αυτοοριζομαι κριτης! Θα εποπτευσω και τα δυο αυτοκινητα...
    Πιστευω οτι μετα απο μια συναντησουλα μπορουμε να κανουμε τα ανοιγματακια μας...
    το εχω στα αμεσα σχεδια... αυριο μαθαινω ποτε εχω ρεπο και αμεσως μετα ανακοινωνετε συναντηση... εμενα το αμαξι θα ειναι οπως ειπα... αντε δηώστε συμμετοχες οσο ανοιγω καπο γιατι μετα δεν εχει ανοιχτα καπο.. μετα οσοι πιστοι προσελθετε με κλειστα καπο και ας εχετε οτι μοτερ θελετε μεσα...χαχαχα.. αν ολα πανε καλα σε 2-3 εβδομαδες το καπο ξανακλεινει ερμητικα......

  4. #4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patriNOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    το εχω στα αμεσα σχεδια... αυριο μαθαινω ποτε εχω ρεπο και αμεσως μετα ανακοινωνετε συναντηση... εμενα το αμαξι θα ειναι οπως ειπα... αντε δηώστε συμμετοχες οσο ανοιγω καπο γιατι μετα δεν εχει ανοιχτα καπο.. μετα οσοι πιστοι προσελθετε με κλειστα καπο και ας εχετε οτι μοτερ θελετε μεσα...χαχαχα.. αν ολα πανε καλα σε 2-3 εβδομαδες το καπο ξανακλεινει ερμητικα......
    Με το καλο να γινει η ''κινηση''! Λοιπον ,θα το παμε σταδιακα... Θα σε ξεκινησω απο 320 Ε36 you know...
    και μετα θα σε παω σε 320 Ε46... you also know...
    Αν δεν φας ξυλο απο αυτα, θα σε παω με το 16αρι

  5. #5
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με το καλο να γινει η ''κινηση''! Λοιπον ,θα το παμε σταδιακα... Θα σε ξεκινησω απο 320 Ε36 you know...
    και μετα θα σε παω σε 320 Ε46... you also know...
    Αν δεν φας ξυλο απο αυτα, θα σε παω με το 16αρι
    χαχαχα. το Ε36 εχει δηλωσει ηδη αποχη μιας και οταν προσκαλεσθηκε για φιλικο ανοιγμα δήλωσε ψευδες σερβις.. το Ε46 το εψηνα σημερα αλλα τελικα δεν εκατσε,, μαλλον θα ανοιξουμε με τον ηλια.. περιμενω να δει την προσκληση.Α και που ειστε ρεμαλια κουβεντα στην αντζυ.. ειπα οτι εκοψα τις κοντρες και οτι δεν ξανακανω...

  6. #6

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patriNOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα. το Ε36 εχει δηλωσει ηδη αποχη μιας και οταν προσκαλεσθηκε για φιλικο ανοιγμα δήλωσε ψευδες σερβις.. το Ε46 το εψηνα σημερα αλλα τελικα δεν εκατσε,, μαλλον θα ανοιξουμε με τον ηλια.. περιμενω να δει την προσκληση.Α και που ειστε ρεμαλια κουβεντα στην αντζυ.. ειπα οτι εκοψα τις κοντρες και οτι δεν ξανακανω...
    Οποιος απο τους δυο δηλωσει αποχη ,θα του κλεψω το αμαξι και θα ερθω...
    Επισης τις κυριακες στο Ριο θα φοραω μπλουζα ''ανοιξα και εγω με τον πατρινο''...
    Κατα τα αλλα ολα καλα...

  7. #7
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποιος απο τους δυο δηλωσει αποχη ,θα του κλεψω το αμαξι και θα ερθω...
    Επισης τις κυριακες στο Ριο θα φοραω μπλουζα ''ανοιξα και εγω με τον πατρινο''...
    Κατα τα αλλα ολα καλα...
    χαχαχαχα.. ειναι πολυ αυτοι που θελουν να πουν οτι με περασαν..χαχα πιστεψε με.

  8. #8

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patriNOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχα.. ειναι πολυ αυτοι που θελουν να πουν οτι με περασαν..χαχα πιστεψε με.
    Να σου πω...θα ανοιξετε δικαβαλοι και εσυ θα εχεις τον Γιωργακη?
    αχαχαχαχα ετσι κερδιζεις? Τον αφηνεις νηστικο τον ανθρωπο...

  9. #9
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.701
    Thanked
    3257
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patriNOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    φοραω μοτερ Μ και παω να το παιξω πονηρος και τετοια μην μπουν στον κοπο να με ενοχλησουν γιατι θα γινει παρεξηγηση και θα εχουμε τραβηγματα.
    XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!
    Πατρινος=Θεος!!!!
    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
    Πολυ καλο!!!!
    "ΕΞΩ ΟΙ ΒΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΠ ΤΟΝ ΑΡΗ" (Τζιμακος)

  10. #10
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ε ρε πατρινε...ειμαστε μακρια ρε συ...θα γουσταρα πολυ να ερθω για να μου πεις μερικα πραγματα για τις κοντρες....
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP