Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: προσκληση για φιλικο ανοιγμα μεχρι 2800

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking προσκληση για φιλικο ανοιγμα μεχρι 2800

    λοιπον ζητητε bmw ατμοσφαιρικο μεχρι 2800 για ανοιγμα μαζι μου απο σταση 0-400. θελω να δω τι κανει το μοτερ μου χωρις τουρμπο. θα ειμαι με κουμπωμενη την τουρμπινα αλλα χωρις να εχω κουμπωμενο το γουεστγκεητ (δεν σηκωνει δηλαδη πιεση το αμαξι) και με ξεκουμπωτο απο την πεταλουδα μου το ιντερκουλερ(δηλαδη θα δουλευω κανονικα απο τον μετρητη και το φιλτρο στην πεταλουδα), με μαμα εγκεφαλο και χωρις νιτρο(ουσιατικα θα ειμαι λιγοτερα αλογα απο οτι ενα μοτερ χωρις τουρμπο μιας και η εξαγωγη μου ειναι απο 6 σε 1 πραγμα που σημαινει οτι χανω με την διαμετρο που εχει το downpipe μου μιας και δεν εχω backpressure).επισης θα ειμαι με συμβατικα λαστιχα.περιπτωσεις του τυπου αλλα λεω αλλα ειμαι, εχω βαλει αγωνιστικες και νομιζω οτι δεν θα τις μυρισεις, ψεκαζω και νομιζω οτι δεν θα το καταλαβεις, φοραω μοτερ Μ και παω να το παιξω πονηρος και τετοια μην μπουν στον κοπο να με ενοχλησουν γιατι θα γινει παρεξηγηση και θα εχουμε τραβηγματα. αν θελει καποιος απλα να πει οτι με περασε και εχει σκοπο να κανει κατι απο τα παραπανω ας βγει κατ ευθειαν να το πει χωρις να ανοιξουμε και δεν θα τον διαψευσω. θελω να δω τι κανει το αμαξι μου και τιποτα παραπανω. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ.ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΜΕ PM.τα ανοιγματα θα γινουν αυτη την εβδομαδα οταν και αν εχω ρεπο το βραδυ μετα τις 12 ή μετα τις 4 τα ξημερωματα που σχολαω οποιαδηποτε μερα μες την εβδομαδα.το κοινο δεν ειναι αποδεκτο στα ανοιγματα.θα ειμαστε το πολυ 4-5 ατομα.σε περιπτωση παραπανω ατομων πατημα δεν γινετε. ατομο το οποιο γραφτηκε σημερα η αυριο στο φορουμ μας μονο και μονο για να πατησει μαζι μου δεν θα γινει δεκτο.οποιος ενδιαφερετε να πατησουμε με τους παραπανω κανονες να στειλει μηνυμα. οι υπολοιποι καλυτερα να μην μπουνε στον κοπο
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη patriNOS : 21-06-10 στις 03:17

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP