Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 23

Θέμα: προσκληση για φιλικο ανοιγμα μεχρι 2800

  1. #11
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω...θα ανοιξετε δικαβαλοι και εσυ θα εχεις τον Γιωργακη?
    αχαχαχαχα ετσι κερδιζεις? Τον αφηνεις νηστικο τον ανθρωπο...
    στον μαριο του ειπα να παμε τρικαβαλος εγω και αυτος μονος του και δεν θα ειχα τον γιωρακη μεσα... θα ημασταν κανονικα ατομα...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE316 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε ρε πατρινε...ειμαστε μακρια ρε συ...θα γουσταρα πολυ να ερθω για να μου πεις μερικα πραγματα για τις κοντρες....
    μπορεις να ρωτησεις οτι θελεις και να σου απαντησουμε.. ειναι αρκετα παιδια που ασχολουνται με τις κοντρες εδω...

  2. #12
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Aυτοι που δεν εχουν εμπειριες απο εκκινηση και ειναι αχρηστοι απο 0 σε ενδιαφερουν?..Ενταξει οχι τελειως αχρηστοι αλλα ουτε το χουν κανει επαγγελμα..
    Αν οι Ελληνες αποκτήσουν μόρφωση και ενότητα, αλίμονό μας.
    ΟΥΙΣΤΟΝ ΤΣΩΡΤΣΙΛ

  3. #13
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο patriNOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    λοιπον ζητητε bmw ατμοσφαιρικο μεχρι 2800 για ανοιγμα μαζι μου απο σταση 0-400. θελω να δω τι κανει το μοτερ μου χωρις τουρμπο. θα ειμαι με κουμπωμενη την τουρμπινα αλλα χωρις να εχω κουμπωμενο το γουεστγκεητ (δεν σηκωνει δηλαδη πιεση το αμαξι) και με ξεκουμπωτο απο την πεταλουδα μου το ιντερκουλερ(δηλαδη θα δουλευω κανονικα απο τον μετρητη και το φιλτρο στην πεταλουδα), με μαμα εγκεφαλο και χωρις νιτρο(ουσιατικα θα ειμαι λιγοτερα αλογα απο οτι ενα μοτερ χωρις τουρμπο μιας και η εξαγωγη μου ειναι απο 6 σε 1 πραγμα που σημαινει οτι χανω με την διαμετρο που εχει το downpipe μου μιας και δεν εχω backpressure).επισης θα ειμαι με συμβατικα λαστιχα.περιπτωσεις του τυπου αλλα λεω αλλα ειμαι, εχω βαλει αγωνιστικες και νομιζω οτι δεν θα τις μυρισεις, ψεκαζω και νομιζω οτι δεν θα το καταλαβεις, φοραω μοτερ Μ και παω να το παιξω πονηρος και τετοια μην μπουν στον κοπο να με ενοχλησουν γιατι θα γινει παρεξηγηση και θα εχουμε τραβηγματα. αν θελει καποιος απλα να πει οτι με περασε και εχει σκοπο να κανει κατι απο τα παραπανω ας βγει κατ ευθειαν να το πει χωρις να ανοιξουμε και δεν θα τον διαψευσω. θελω να δω τι κανει το αμαξι μου και τιποτα παραπανω. ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΤΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ.ΟΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΜΕ PM.τα ανοιγματα θα γινουν αυτη την εβδομαδα οταν και αν εχω ρεπο το βραδυ μετα τις 12 ή μετα τις 4 τα ξημερωματα που σχολαω οποιαδηποτε μερα μες την εβδομαδα.το κοινο δεν ειναι αποδεκτο στα ανοιγματα.θα ειμαστε το πολυ 4-5 ατομα.σε περιπτωση παραπανω ατομων πατημα δεν γινετε. ατομο το οποιο γραφτηκε σημερα η αυριο στο φορουμ μας μονο και μονο για να πατησει μαζι μου δεν θα γινει δεκτο.οποιος ενδιαφερετε να πατησουμε με τους παραπανω κανονες να στειλει μηνυμα. οι υπολοιποι καλυτερα να μην μπουνε στον κοπο
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    patriNOS ειμαι και εγω μεσα!!! Μην ανησυχεις.. Μοκο και τσιμουδια! Για χαβαλε δεν παμε? Τωρα μεσα σε αυτοκινητο δεν μπαινω γιατι οποιος με παρει θα μεινει πισω(βαραω μια 100 κιλα μη με βλεπεις ετσι!!!!!!!).
    Αλλα θα θελα να παραβρεθω. Θα κανω τον κριτη του κριτη(του Σπυρου)...
    Τι γινεται ρε με τον Μαριο? Το φερε απο την Αρτα το αμαξι?
    Θα ανοιξει?
    Ε? Μαριε? Για πε μας??

  4. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m-power_01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης τις κυριακες στο Ριο θα φοραω μπλουζα ''ανοιξα και εγω με τον πατρινο''...
    να γινουν αμεσα τα μπλουζακια!!!!
    θελω κι εγω!

  5. #15
    Εγγραφή
    25-12-09
    Περιοχή
    Elefsina
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.652
    Thanked
    1629
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Οχι ρε γαμώτο. Και άφησα το υποκιβησμένο μου σε 2799 cc 850 μου για να βάλουν μετάκαυση αλλιώς θα ερχόμουν

  6. #16
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    κανεις?????????????

  7. #17
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    up
    το μηνυμα δεν ειναι πολυ συντομο και κοψε τις μαλακιες

  8. #18
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Patra west coast
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    401
    Thanked
    230
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    patriNOS ειμαι και εγω μεσα!!! Μην ανησυχεις.. Μοκο και τσιμουδια! Για χαβαλε δεν παμε? Τωρα μεσα σε αυτοκινητο δεν μπαινω γιατι οποιος με παρει θα μεινει πισω(βαραω μια 100 κιλα μη με βλεπεις ετσι!!!!!!!).
    Αλλα θα θελα να παραβρεθω. Θα κανω τον κριτη του κριτη(του Σπυρου)...
    Τι γινεται ρε με τον Μαριο? Το φερε απο την Αρτα το αμαξι?
    Θα ανοιξει?
    Ε? Μαριε? Για πε μας??
    εεεεεεε..... βασικα καλησπερα σας.stop το αμαξι ειναι πατρα. stop
    παταω με Πατρινο οποτε θελει.stop
    “Λόγω οικονομικού εγκεφαλικού πέρα δώθε δεν θυμάμαι αν έρχονται Αποκριές,Χριστούγεννα,Πάσχ α ή πρωτοχρονιά γι'αυτό δεν ξέρω αν σουβλίσατε δέντρο η αν στολίσατε αρνί!! Πάντως σας εύχομαι το φλουρί να πέσει στο δικό σας αυγό. Καλό Δεκαπενταύγουστο..”

  9. #19
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    εεεεεεε..... βασικα καλησπερα σας.stop το αμαξι ειναι πατρα. stop
    παταω με Πατρινο οποτε θελει.stop
    ρε μαγκες τι εγινε μαθατε οτι αποσυρθηκα απο ενεργος και γινατε ολοι κοκκορια? αν νομιζεις οτι εχεις εστω και μια στις χιλιες ελπιδα να με περασεις δηλωνω οτι σε παω χωρις νιτρο και με κλειστη πιεση και θα ξεκινησω και με δευτερα. αν με περασεις θα σου δωσω την μπουκαλα μου γεματη δωρεαν να την βαλεις επανω για οσο καιρο θελεις, αν χασεις κερνας 2 γυρες καφε.... λεγε εισαι μεσα ή εισαι και εσυ μονο δηλωσεις? ελπιζω να μην μου ζητησεις να παμε στην Μοζαμβικη για να κανουμε μια κοντρα.αν εισαι μεσα απαντα γρηγορα γιατι το αμαξι σε λιγο καιρο μολις δαγκωσω κατι καλα φραγκα απο εναν πονηρο κοντρακια γυριζει σε safe ρυθμισμα και εγω αποσυρομαι απο τις κοντρες οπως δηλωσα και στο dragster. θα δουλευει 400 αλογα και μονο με τις πορτες..θα βαλουν τουμπια και σε αλλες μεριες στον δρομο για το σπιτι μου..χαχαχαχα.
    παρεπιπτοντως ποιο αμαξι ειναι πατρα? αν λες για το δικο μου δεν ειναι πατρα. σε 2 εβδομαδες περιπου μου ερχεται. δεν ειδες οτι κυκλοφορω με το τρανσαλπ που εχει τον πυροσβεστηρα πισω???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη patriNOS : 31-08-10 στις 11:09

  10. #20
    Εγγραφή
    31-12-09
    Μηνύματα
    634
    Thanked
    268
    Rides
    1

    Talking

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ///M Arios Εμφάνιση μηνυμάτων
    εεεεεεε..... βασικα καλησπερα σας.stop το αμαξι ειναι πατρα. stop
    παταω με Πατρινο οποτε θελει.stop
    περιμενω απαντηση

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP