Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 78

Θέμα: E36 M3 transplant project

  1. #51
    Εγγραφή
    23-05-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    162
    Thanked
    125
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μανο πριν το κανεις Μ3 τι μοτερ φοραγες??
    25αρι φοραγα mike αλλα την μετατροπη αυτη θα την παρει ενας φιλος εκτος απροοπτου.

    στο υστερογραφο εννοουσα τα πραγματα απ το αγγλικο m3,την καροτσα,την φανοποιια και οτι αλλο εχει μεινει που δεν μου χρειαζεται

  2. #52
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν ηταν 28αρι θα'θελα την κυλινδροκεφαλη σου,αλλα....anyway ενδιαφερομαι για τα μαρσπιε του Μ3.Πες μια τιμη...

  3. #53
    Εγγραφή
    23-05-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    162
    Thanked
    125
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    τα θεματακια που ειχαμε φαινεται να λυθηκαν και οπως ολα δειχνουν αυριο ειμαστε ετοιμοι.το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι βγαλαμε τις 2 μπροστινες αναρτησεις που φορουσα γιατι εβρισκαν οι τροχοι,και βαλαμε του μ3.θα δουμε πως συμπεριφερεται το αμαξι ετσι και αναλογως θα κινηθουμε.αν και δεν νομιζω πως ειναι οτι καλυτερο να εχει αλλα μπροστα και αλλα πισω!

    στο θεμα διαφορας υψους δεν θα εχουμε προβλημα μιας και τα δικα μου ειναι ρυθμιζομενα.απλα τα λυπαμαι γιατι ειναι σχετικα καινουρια ρε γμτ

    επισυναπτω και 2 φοτο με το μοτερ πανω στην μπεμπα μου ετοιμο να οργωσει ετσι για να αλλαξει λιγο η ψυχολογια γιατι με πηρε απο κατω με τις αναρτησεις!
    Attached Images Attached Images

  4. The Following User Says Thank You to manos For This Useful Post:

    Panos 316T (03-09-10)

  5. #54
    Εγγραφή
    28-12-09
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    3.056
    Thanked
    8113
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα θεματακια που ειχαμε φαινεται να λυθηκαν και οπως ολα δειχνουν αυριο ειμαστε ετοιμοι.το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι βγαλαμε τις 2 μπροστινες αναρτησεις που φορουσα γιατι εβρισκαν οι τροχοι,και βαλαμε του μ3.θα δουμε πως συμπεριφερεται το αμαξι ετσι και αναλογως θα κινηθουμε.αν και δεν νομιζω πως ειναι οτι καλυτερο να εχει αλλα μπροστα και αλλα πισω!

    στο θεμα διαφορας υψους δεν θα εχουμε προβλημα μιας και τα δικα μου ειναι ρυθμιζομενα.απλα τα λυπαμαι γιατι ειναι σχετικα καινουρια ρε γμτ

    επισυναπτω και 2 φοτο με το μοτερ πανω στην μπεμπα μου ετοιμο να οργωσει ετσι για να αλλαξει λιγο η ψυχολογια γιατι με πηρε απο κατω με τις αναρτησεις!
    περίεργο μου ακούγεται...


    αυτά είναι ξάδελφε

    τα άλογα τα ακούω που χλιμιντρίζουν...

    έτοιμα είναι να τα κάνεις βόλτα..
    τούρμπο και πράσινα άλογα

  6. #55
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Μπραβο Μανο !!!

  7. #56
    Εγγραφή
    07-06-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    19
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    στειλε μου με p.m. αν θελεις μια τιμη για οτι σου εχει περισεψει απο ανταλακτικα....

  8. #57
    Εγγραφή
    23-05-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    162
    Thanked
    125
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    λοιπον,μολις γυρισα με το αμαξι απ το συνεργειο.δεν εχουμε τελειωσει ακομα,το βγαλαμε ομως δοκιμαστικα να κινηθει λιγο το σκ να ξεμπουκωσει και απο βδομαδα παλι μεσα να ολοκληρωσουμε.

    οσον αφορα το θεμα γκαζι ενταξει,σε σχεση με πριν μου φαινεται οτι οδηγαω πυραυλο!στα ψηλα το αμαξι πριονιζει!εχουμε ομως μια ενσταση στα χαμηλα μιας και το αμαξι εκει δεν συμπεριφερεται σαν ενα καθαροαιμο m3.εκει θα κινηθουμε τωρα να δουμε σε τι οφειλεται.

    μετρησαμε συμπιεση το πρωι και ηταν μια χαρα.το μυαλο μας παει στα μπεκ οπου θα κανουμε καθαρισμο την δευτερα.μετα εγω υποψιαζομαι τρομπα βενζινης.τα παιδια στο συνεργειο μου ειπαν να το κινησω (να του πιω το αιμα δηλαδη) μηπως φταιει και η ακινησια και προσαρμοστει λιγο ο εγκεφαλος.

    και το αλλο θεμα που προεκυψε ειναι ο συμπλεκτης.παιρνει με δυσκολια τις ταχυτητες και αποσυμπλεκει με το που τραβηξεις το ποδι σου.δεν συμπλεκει καλα με λιγα λογια και φοβαμαι μην τον παρω στο χερι μεχρι την δευτερα!

    αυτα τα ολιγα απο μενα και καλα ξεμπερδεματα μου ευχομαι!

  9. #58
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Aπο συμπιεση τι μετρησεις πηρες???Μπορει να'χεις και κανα θεματακι βεβαια με το Βανος....

  10. #59
    Εγγραφή
    23-05-10
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    162
    Thanked
    125
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MikeT328E36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aπο συμπιεση τι μετρησεις πηρες???Μπορει να'χεις και κανα θεματακι βεβαια με το Βανος....
    ολοι οι κυλινδροι παιζανε μεταξυ 10-11.

    το βανος δεν εχει απολυτως κανενα προβλημα.στο διαγνωστικο η μονη βλαβη που εβγαλε ηταν αισθητηρες λ

  11. #60
    Εγγραφή
    21-02-10
    Περιοχή
    Acapulco
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    3.053
    Thanked
    4108
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το 10-11 ποσα psi ειναι??Παντως η βλαβη των αισθητηρων λ δικαιολογει την αισθηση οτι τ'αμαξι δεννπαει χαμηλα οπως θα'πρεπε...

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP