Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 64

Θέμα: Γινεται αραγε μεθοδικα....ή τυχαινει?

  1. #1
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Question Γινεται αραγε μεθοδικα....ή τυχαινει?

    "Χτες στην shell επι της ανόδου της Κηφισίας στο ύψος του Νέου Ψυχικού μου συνέβη το εξής συνήθες περιστατικό για shell. Να τους πώ να μου βάλουν απλή αμόλυβδη και αυτοί να ακούσουν V-Power!!! Τυχαίο; Δε νομίζω!! Το "λάθος" αυτό συμβαίνει κατα κόρων στα πρατήρια της shell (όχι σε όλα) οπότε ή η εν λόγω εταιρία εκτελεί ...
    κοινωνικό έργο προσλαμβάνοντας "κωφούς" ή απλά προσπαθεί να μας εξαπατήσει. Όταν είπα στον αλλοδαπό υπάλληλο ότι άλλο του είπα και άλλο έβαλε, αυτός με αγνόησε και όταν μίλησα με την υπάλληλο στο ταμείο μου είπε¨"τινα σου πω εγώ, βρες τα με το παιδί που έκανε το λάθος". Με έναν άνθρωπο δηλαδή που δεν έχει στον ήλιο μοίρα και δε μιλάει καν ελληνικά καλά καλά, και απλά εκτελεί τις εντολές του μ... ελληναρά απαταιώνα. Σε αυτή τη χώρα κάποιοι δεν βάζουν μυαλό.
    Παρακαλώ την προσοχή σας λοιπόν την επόμενη φορά που θα ανεφοδιαστείτε εκεί μην εξαπατηθείτε και εσείς.
    Εγώ πάντως δε ξανα πάω κάπου που δε σέβονται τον καταναλώτη και που με κοροιδεύουν μπροστά στα μούτρα μου.


    Πηγη:Τρωκτικο
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  2. #2
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    4.206
    Thanked
    7582
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και που είσαι ακόμα. Εχουμε να ακούσουμε......

  3. #3
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Κατερινη-Νεοι Πόροι
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    2.452
    Thanked
    3569
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    "Χτες στην shell επι της ανόδου της Κηφισίας στο ύψος του Νέου Ψυχικού μου συνέβη το εξής συνήθες περιστατικό για shell. Να τους πώ να μου βάλουν απλή αμόλυβδη και αυτοί να ακούσουν V-Power!!! Τυχαίο; Δε νομίζω!! Το "λάθος" αυτό συμβαίνει κατα κόρων στα πρατήρια της shell (όχι σε όλα) οπότε ή η εν λόγω εταιρία εκτελεί ...
    κοινωνικό έργο προσλαμβάνοντας "κωφούς" ή απλά προσπαθεί να μας εξαπατήσει. Όταν είπα στον αλλοδαπό υπάλληλο ότι άλλο του είπα και άλλο έβαλε, αυτός με αγνόησε και όταν μίλησα με την υπάλληλο στο ταμείο μου είπε¨"τινα σου πω εγώ, βρες τα με το παιδί που έκανε το λάθος". Με έναν άνθρωπο δηλαδή που δεν έχει στον ήλιο μοίρα και δε μιλάει καν ελληνικά καλά καλά, και απλά εκτελεί τις εντολές του μ... ελληναρά απαταιώνα. Σε αυτή τη χώρα κάποιοι δεν βάζουν μυαλό.
    Παρακαλώ την προσοχή σας λοιπόν την επόμενη φορά που θα ανεφοδιαστείτε εκεί μην εξαπατηθείτε και εσείς.
    Εγώ πάντως δε ξανα πάω κάπου που δε σέβονται τον καταναλώτη και που με κοροιδεύουν μπροστά στα μούτρα μου.


    Πηγη:Τρωκτικο

    τυχαιο???????????δεν νομιζω!!!!!!!!!!

    το εχω τακτικη τα πρατηρια shell!!!!!......οπως και να σε παροτρινουν να βαλεις την v-power.

  4. #4
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    1.094
    Thanked
    804
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Τυχαίο?...και εγώ δεν νομίζω! Η ίδια ιστορία συμβαίνει κ Λάρισα, Βόλο κτλ.

  5. #5
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    Pakistan
    Μηνύματα
    326
    Thanked
    175
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Τυχαιο??

    Το ιδιο Shell Γλυφαδας

  6. #6
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    παντου ειναι το ιδιο τροπαρι και θεσ/νικη το ιδιο κανουν!!!του λες απλη σου βαζει v power πληρωνεις με τιμη απλης και αντε γεια!!!!μονο ετσι θα βαλουν μυαλο!!!

  7. #7
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    1.493
    Thanked
    850
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    στη συντριπτικη πλειοψηφια των πρατηριων της shell αυτο συμβαινει.
    αν δεν τους τονισεις οτι θελεις απλη σου βαζουν v power.
    η ολως τυχαιως δεν εχουν ποτε απλη...
    ειλικρινα δεν υπαρχει πρατηριο της shellπου να μην το κανει αυτο.μεχρι που αγανακτησα και δεν βαζω απο την συγκεκριμενη εταιρια.
    και η αντιδραση τους ειναι ακριβως οπως την ειπες...καρμπον!!!!
    παντα υπαρχει καποιος πιο μαγκας απο εμας....

  8. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Μπραβο ανακαλυψαμε τον τροχο.
    Αυτο γινεται σε σελ απο τοτε που βγηκε η vpower.

    Απο την αλλη προσωπικα δεν ειχα ποτε προβλημα ολα αυτα τα χρονια.
    Οταν πεις στον υπαλληλο αυτο που θελεις, σου βαζει αυτο το που θελεις.

    Αν του πεις π.χ. «γεμισε το» ή «βαλε 20» κλπ, σου βαζει οτι θελει.

    Μην λαμβανετε το τρωκτικο και πολυ τοις μετρητοις, ο καθενας γραφει εκει οτι του καπνισει ανεξελεγκτα...

  9. The Following 5 Users Say Thank You to Stathis For This Useful Post:

    alexm (18-06-10), munchen (20-06-10), Samaro (18-06-10), Stefanos_Cool (18-06-10), tmilatos (22-07-10)

  10. #9
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Θεσ/νίκη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    3.294
    Thanked
    7813
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντου ειναι το ιδιο τροπαρι και θεσ/νικη το ιδιο κανουν!!!του λες απλη σου βαζει v power πληρωνεις με τιμη απλης και αντε γεια!!!!μονο ετσι θα βαλουν μυαλο!!!
    Ετσι ακριβώς.....αφήνεις τον υπαλληλο να πληρώσει απο την τσεπούλα του την διαφορά...!!!
    Να δουμε το ξανακάνει...?????

  11. #10
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μου το εχουν κανει σε μενα Σταθη 2 φορες!!!<< τι να βαλω? απλη . v power? απλη . κατι κοιταω αλλου βλέπω εχει την μανικα v power μεσα!!!!! τι σου ειπα απλη δεν σου ειπα?εεε και η v power απλη ειναι!!!!!!!!!!!! 2 η φορα!! τι βαζω? απλη αμολυβδη.ποσο? γεμισε το.- φευγω παω να παρω ενα νερο γιατι ειχα ταξιδι,γυριζω v power η μανικα μεσα!!!! δεν σου ειπα απλη?ααα ναι?συγνωμη εγω καταλαβα απλη v power και οχι racing!!!!!!!!!!!!! τον πλακωνεις στο ξυλο μετα η οχι?δλδ για ποσο μ@@@@@κα με περνας ρε φιλε?

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP