Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 160

Θέμα: Οθόνη 7" για BMW 3er E46

  1. #1
    Εγγραφή
    14-05-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    350
    Thanked
    476
    Rides
    1

    Προεπιλογή Οθόνη 7" για BMW 3er E46

    Μετά από την ομαδική αγορά της οθόνης που κάναμε πριν λίγες μέρες και επειδή όλοι θα έχουμε απορίες σχετικά με την οθόνη , και το άλλο Thread έχει γίνει παρα πολύ μεγάλο, ανοίγω αυτό το θέμα για να μπορούμε να γράφουμε όλοι τις απορίες μας ή και ότι άλλο έχουμε κατά νου σχετικό με την αγορά μας.

    Δε ξέρω τι κάνατε με κάμερα οπισθοπορείας εγω εχω βρεί εδω στα 100 ευρω (λίγο τσιμπημένη η τιμή ) αλλά ταιριάζει σίγουρα και χωρίς πατέντες στη θέση απο το λαμπάκι της πινακίδας θα το ψάξω λίγο ακόμα ή αν έχει βρει κάποιος άλλως ας μου πεί

  2. The Following 3 Users Say Thank You to tsagio For This Useful Post:

    Dathanaso (17-06-10), dimtz (17-06-10), m-power_01 (17-06-10)

  3. #2
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsagio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από την ομαδική αγορά της οθόνης που κάναμε πριν λίγες μέρες και επειδή όλοι θα έχουμε απορίες σχετικά με την οθόνη , και το άλλο Thread έχει γίνει παρα πολύ μεγάλο, ανοίγω αυτό το θέμα για να μπορούμε να γράφουμε όλοι τις απορίες μας ή και ότι άλλο έχουμε κατά νου σχετικό με την αγορά μας.

    Δε ξέρω τι κάνατε με κάμερα οπισθοπορείας εγω εχω βρεί εδω στα 100 ευρω (λίγο τσιμπημένη η τιμή ) αλλά ταιριάζει σίγουρα και χωρίς πατέντες στη θέση απο το λαμπάκι της πινακίδας θα το ψάξω λίγο ακόμα ή αν έχει βρει κάποιος άλλως ας μου πεί
    Οκ Κωστα θα περιμενουμε νεα σου

  4. #3
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δε μου λετε λεβεντες εχω μια απορια για την οθονη που πηραμε, οταν βαζω dvd video μετα απο 5 λεπτα περιπου ακουω καποιο θορυβο του μηχανηματος ειναι ο ανεμηστηρας της συσκευης, εσεις τον ακουτε τον θορυβο?????? το ιδιο ισχυει και οτον κανω χρηση usb με βιντεακια σε μορφη avi, οταν εχω ραδιο δεν ακουγετε τιποτα, σ εσας ισχυει κατι τετοιο?

  5. #4
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μητσο καλησπερα, δεν εχω παρατηρησει κατι μηπως ακους την περιστροφη του DVD και σου φαινεται?επισης δεν ειδα να εχει ανεμιστηρα!!

  6. #5
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dathanaso Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μητσο καλησπερα, δεν εχω παρατηρησει κατι μηπως ακους την περιστροφη του DVD και σου φαινεται?επισης δεν ειδα να εχει ανεμιστηρα!!
    Γεια σου Διονυση ακομα και οταν βγαλω το dvd παλι τα ιδια ακουω, επικοινωνησα με τον προμηθευτη και μου ειπε οταν ζεσταινετε το μηχανημα ψυχετε γι αυτο και ακουγετε ο θορυβος, αλλα να ζεσταινετε τοσο γρηγορα τι να πω δε ξερω, ειναι φυσιολογικο μου λεει

  7. #6
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Πως ψυχεται ρε φιλε αφου δεν εχει φουρφουρι απο εξω λες να ειναι μεσα?
    για λόγους ασφαλειας φιλε δεν αφηνω cd στο μηχανημα μεσα με τετοια ζεστη.
    τι τυπο αρχειων βιντεο σου παιζει Δημητρη?
    κ ενα μειον το οποιο το ειχα διαβασει στο fanatics την μερα δεν βλεπεις τιποτα σχεδον με ηλιο μεσα στο αυτοκινητο.

  8. #7
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ξερω και γω φιλε πως ψυχετε?????? ετσι μου ειπε , Διονυση στο φλασακι που εγραψα μερικα βιντεο σε μορφη avi τα εκανα, πως θα μαθουμε αν τελικα ψυχετε και με ποιο τροπο?????

  9. #8
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ο mpower δεν το εχει βαλει ακομη απ'οτι ξερω, στειλε ενα pm να δει :φαινεται απο πισω στις εγκοπες ανεμιστηρας?

  10. #9
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δε θυμαμε φιλε αν φαινετε η οχι, μηπως να γραψω σε αλλη μορφη τα βιντεο????? τοσο πολυ ζοριζετε????? τελος παντον σ ευχαριστω Διονυση για τις απαντησεις σου αν παρατηρησετε κατι σφυριξτε , ελπιζω να μην εχω θεμα

  11. #10
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    316
    Thanked
    114
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Βρε παιδια εσεις ειστε ευχαριστημενοι με την ποιοτητα του ηχου που βγαζει? Γιατι εγω οσοκαι να το σκαλιζω απο το φτωχο του EQ αποτελεσμα δεν βλεπω

Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP