Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 160

Θέμα: Οθόνη 7" για BMW 3er E46

  1. #21
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παιδια εχει παρατηρησει κανεις οτι οταν ανεβαζει τον φωτισμο των οργανων, το φως απο τα κουμπακια του βγαινει απο παντου? Σα να μην εχει παχος η βαφη των κουμπιων. Μονο σε μενα συμβαινει?
    Επισης δεν πιανει καλο σημα η κεραια του gps αλλα αυτο μαλλον ειναι δικο μου λαθος. Με πρωτη ευκαιρια θα το ξανακατεβασω να τη βαλω σε πιο καλη θεση.

  2. #22
    Εγγραφή
    14-05-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    350
    Thanked
    476
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εχει παρατηρησει κανεις οτι οταν ανεβαζει τον φωτισμο των οργανων, το φως απο τα κουμπακια του βγαινει απο παντου? Σα να μην εχει παχος η βαφη των κουμπιων. Μονο σε μενα συμβαινει?
    Επισης δεν πιανει καλο σημα η κεραια του gps αλλα αυτο μαλλον ειναι δικο μου λαθος. Με πρωτη ευκαιρια θα το ξανακατεβασω να τη βαλω σε πιο καλη θεση.
    Οχι φίλε μου και σε μενα το ίδιο συμβαίνει ως προς τον φωτισμό και το έχω εντοπίσει ως (-) απο την αρχή. Το GPS όμως δεν έχει κανενα πρόβλημα έχει πολύ καλο σημα

  3. #23
    Εγγραφή
    14-05-10
    Μηνύματα
    2.413
    Thanked
    3091
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tsagio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι φίλε μου και σε μενα το ίδιο συμβαίνει ως προς τον φωτισμό και το έχω εντοπίσει ως (-) απο την αρχή. Το GPS όμως δεν έχει κανενα πρόβλημα έχει πολύ καλο σημα
    Μαλιστα. Το οτι μου φαινεται να χειροτερευει καθε φορα(στους περιστροφικους διακοπτες)? Ιδεα μου? Εχεις παρατηρησει τιποτα?
    Ναι την κεραια μαλλον την καταχωνιασα υπερβολικα. θα την ανεβασω πανω απο το μηχανημα.

  4. #24
    Εγγραφή
    14-05-10
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    116
    Thanked
    185
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ghost-rider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλιστα. Το οτι μου φαινεται να χειροτερευει καθε φορα(στους περιστροφικους διακοπτες)? Ιδεα μου? Εχεις παρατηρησει τιποτα?
    Ναι την κεραια μαλλον την καταχωνιασα υπερβολικα. θα την ανεβασω πανω απο το μηχανημα.
    Εγώ την έβαλα εδώ που λέει αυτός
    https://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=754606
    δηλαδή πάνω στο σασί (στέκεται γιατί είναι μαγνητική) ακριβώς κάτω από τους αεραγωγούς, και πιάνει μια χαρά.

  5. The Following User Says Thank You to stef_E46m3cabrio For This Useful Post:

    ghost-rider (20-06-10)

  6. #25
    Εγγραφή
    26-01-10
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    69
    Thanked
    19
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    υστερα απο 2 μερες χρησης τα κουμπια αρχισαν και φεγγιζουν σαν να μην εχουν βαφτει καλα τα κουμπια.πιστευω οτι σε ενα 3 μηνο δεν θα φενοντα ουτε τα γραμματα πανω απο τα κουμπια.το θεωρω μεγαλο μειον γιατι χαλαει την εικονα το βραδυ σε ολο το κοπκιτ.ο ανεμιστηρας εινα ενα αλλο μειον που δουλευει υστερα απο 20 λεπτα χρησης και με το ραδιοφωνο.

  7. #26
    Εγγραφή
    17-05-10
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    316
    Thanked
    114
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλησπερα. Εχει παραγγηλει κανεις καμερα ποσο και τι?

  8. #27
    Εγγραφή
    24-12-09
    Περιοχή
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Ηλικία
    67
    Μηνύματα
    1.921
    Thanked
    2393
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Την έχει παραγγήλει ο Γιάννης (Moufas E46) θα σου πεί...


    Ο χειρότερος άντρας η καλύτερη γυναίκα...

  9. #28
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    καλα οσο αφορα για τον φωτισμο των κουμμιων και σε μενα το ιδιο συμβαινει σε ολα τα κουμπια, ισως κανουμε καμια πατεντα αργοτερα να τα βαψουμε απο μεσα, αν βγαινουν φυσικα ευκολα

  10. #29
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα οσο αφορα για τον φωτισμο των κουμμιων και σε μενα το ιδιο συμβαινει σε ολα τα κουμπια, ισως κανουμε καμια πατεντα αργοτερα να τα βαψουμε απο μεσα, αν βγαινουν φυσικα ευκολα
    αν αρχισαμε τα παραπονα ακομα δεν το βαλαμε αστα να πανε φιλε μου

  11. #30
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Moufas E46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν αρχισαμε τα παραπονα ακομα δεν το βαλαμε αστα να πανε φιλε μου
    κοιτα φιλε μου σε γενικες γραμμες καναμε πολυ καλη επιλογη, ετσι φαινεται προς το παρον, εχουν αναφερθει μικρο ατελειες οπως πχ το κουμπι της φωνης ας πουμε που γυριζει μαζι με το εικονιδιο, ακομα και σε audi A4 καινουριο που πηρε φιλος μου το κουμπι αυτο ετσι γυριζει, ενταξει αλλους τους ενοχλει αλλους οχι, οσο αφορα τον φωτισμο ετσι θα παραμεινει δεν νομιζω να αλλαξη, δεν ειναι και τοσο ασχημο πολλοι θα δουνε λιγοι θα καταλαβουνε, οσο αφορα τον θορυβο λογικο ειναι αφου δεν συμβαινει μονο σε μενα μετα απο καποια χρηση να μπαινει σε λειτουργια το συστημα ψυξης, εχει αναφερθει κατι αλλο σαν προβλημα? δεν θυμαμαι κατι αλλο το θεμα ειναι να μας βγουνε καλα τα μηχανακια απο θεμα λειτουργιας και ολα τ αλλα παλευονται, στην πορεια θα βαλουμε και αλλα προγραμματα και λογισμικα με διαφορετικα menu (εχουμε πολλους χακερ στο σαιτ ) και δεν βλεπω να τα βαριομαστε, τελος παντον δεν νομιζω να βρεθει καποιος ο οποιος να μετανιωσει για την επιλογη του
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimtz : 20-06-10 στις 21:48

Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP