Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 160

Θέμα: Οθόνη 7" για BMW 3er E46

  1. #11
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εγω ευχαριστημενος,παιζει ρολο κη ποιοτητα mp3

  2. #12
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ρε παιδια ναι ψυχεται το μηχανημα πισω εχει ανεμιστηρακι αν το δειτε το μηχανημα απο πισω φαινεται !!οταν διαβαζει dvd η παιζει video λογικο ειναι να ζεσταινεται παραπανω μιας και κουραζει τον επεξεργαστη του!!!!τωρα για το αν πρεπει να ακουγεται κλπ δεν το ξερω!!παντως ανεμιστηρα εχει!!!!!

  3. #13
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε παιδια ναι ψυχεται το μηχανημα πισω εχει ανεμιστηρακι αν το δειτε το μηχανημα απο πισω φαινεται !!οταν διαβαζει dvd η παιζει video λογικο ειναι να ζεσταινεται παραπανω μιας και κουραζει τον επεξεργαστη του!!!!τωρα για το αν πρεπει να ακουγεται κλπ δεν το ξερω!!παντως ανεμιστηρα εχει!!!!!
    ναι Παναγιωτη λογικο ειναι να ψυχεται, αλλα δεν ειναι λογικο στο δικο μου να ακουγεται και στα αλλα οχι, μη φανταστεις θορυβο που σου παιρνει τ αυτια, απλα οταν παιζει χαμηλοφωνα 4-5 ενταση ψιλοακουγεται

  4. #14
    Εγγραφή
    24-12-09
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    2.756
    Thanked
    1695
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    μηπως τα αλλα παλικαρια δεν το δουλεψανε σε ταινιες κλπ'?????οποτε δεν το ακουσανε να ζεσταινεται το εργαλειο!!!!

  5. #15
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προσωπικά, δεν έχω δοκιμάσει το dvd player.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  6. #16
    Εγγραφή
    26-02-10
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    481
    Thanked
    195
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    παιδια δεν υπαρχει λογος να φοβασται για τον θορυβο.το μηχανημα εχει μεσα ενσωματωμενο ανεμιστηρακι το οποιο παιρνει μπροστα απο μια θερμοκρασια και μετα και ο θορυβος του ακουγεται μονο οταν ειναι χαμηλα η ενταση.αυτο σας το λεω με απολυτη σιγουρια γιατι εχει τυχει να το δω και απο μεσα πως ειναι.ο ανεμιστηρας βρισκεται απο μεσα δεν φαινεται με το ματι και οπως ειπα και πριν παιρνει μπροστα μονο οταν το μηχανημα ανεβασει θερμοκρασια.

  7. #17
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmwologos Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια δεν υπαρχει λογος να φοβασται για τον θορυβο.το μηχανημα εχει μεσα ενσωματωμενο ανεμιστηρακι το οποιο παιρνει μπροστα απο μια θερμοκρασια και μετα και ο θορυβος του ακουγεται μονο οταν ειναι χαμηλα η ενταση.αυτο σας το λεω με απολυτη σιγουρια γιατι εχει τυχει να το δω και απο μεσα πως ειναι.ο ανεμιστηρας βρισκεται απο μεσα δεν φαινεται με το ματι και οπως ειπα και πριν παιρνει μπροστα μονο οταν το μηχανημα ανεβασει θερμοκρασια.
    Συμφωνω μαζι σου φιλε δεν αντιλεγω και ευχαριστω για την διευκρινηση οσο αφορα τον τροπο που ψυχετε, η απορια μου ειναι η εξης΄' μονο στο δικο μου συμβαινει αυτο?????? και τα υπολοιπα παιδια εχουν δοκιμασει εκτος απο τον Γιωργο (gant) που ανεφερε πιο πανω και δεν αντιμετοπιζουν το παραμικρο, δεν ακουνε τιποτα, τυχαιο??? για να καταλαβετε βαζω dvd player μετα απο 5 λεπτα περιπου παιρνουν μπροστα τα οργανα (για τον θορυβο λεω), αμεσως βγαζω το dvd και συνεχιζει ο θορυβος για κανα 2 ωρες περιπου, το θεμα μου ειναι μηπως ζεστενεται με το παραμικρο το δικο μου ενω δε θα επρεπε τοσο γρηγορα

  8. #18
    Εγγραφή
    01-01-10
    Περιοχή
    Λάρισα
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    844
    Thanked
    388
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtz Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι Παναγιωτη λογικο ειναι να ψυχεται, αλλα δεν ειναι λογικο στο δικο μου να ακουγεται και στα αλλα οχι, μη φανταστεις θορυβο που σου παιρνει τ αυτια, απλα οταν παιζει χαμηλοφωνα 4-5 ενταση ψιλοακουγεται
    καλησπερα στα παιδια.Δημητρη επιβεβαιωνω για το θορυβο σημερα κοντεψε να απογειωθει

  9. The Following User Says Thank You to Dathanaso For This Useful Post:

    dimtz (19-06-10)

  10. #19
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dathanaso Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα στα παιδια.Δημητρη επιβεβαιωνω για το θορυβο σημερα κοντεψε να απογειωθει
    Ωστε ισχυει Διονυση οκ φιλε σ ευχαριστω !

  11. #20
    Εγγραφή
    18-01-10
    Περιοχή
    AΘΗΝΑ
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    798
    Thanked
    766
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    εγω παρηγγηλα καμερα πηρα την βαση του κλιματισμου και τωρα ψαχνω για κεραια. σιγα σιγα θα γινει και το μπαξιμο

Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP