Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 44

Θέμα: OEM Navigation με λειτουργίες Car PC!!!!!!

  1. #21
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arcos Εμφάνιση μηνυμάτων

    φιλε κατσαραιο.. bmw εχεις αν τα θελεις ολλα πρεπει να τα σκασεις(αν γουσταρεις original) αλλιος υπαρχουν και φτινοτερα αυτοκινητα .. επειδη ανεβηκε η βενζινη ας πουμε δεν κουναμε τα αυτοκινητα μας?
    φιλε τα σκαω οπου κ@@@νω εγω και οχι στα π@@@ρο μηχανηματα που ασχολουμε απο το 2006 εκτεταμενα.
    Εχω ιδια γνωμη και χρηση ,δεν πεταω ενα τα ειδα και μου αρεσανε και οποιος θελει ας κοπιασει να αγορασει!!!
    Αυτα που εχω "σκασει" εγω ισως δεν τα υποψιαζεσαι καν οποτε κοιτα το προιον και το τι θα προσφερεις και ασε τις κρισεις.
    Και επαναλαμβανω τα μηχανηματα που εβαλαν τα παιδια ειναι σε 10 σημεια ανωτερα απο τις "μαμα" οθονες.
    Οποιος του περισσευουν τα 1250 που παρουσιαζεις σαν περιπου κοστος ας τα δωσει,πικραμενος θα ειναι ...
    Φυσικα το τελευταιο περι βενζινης ειναι για γελια και εχοντας πολυ χιουμορ σου απαντω οτι καλυτερα να βαλεις αλλα 1000 να το κανεις LPG.

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  2. #22
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Ναουσα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.108
    Thanked
    2482
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Γιωργοοοοοοοοοοοο!!!
    βρε Γιωργο!!!!! ηρεμα!!!!
    χιχιχιχιχι!!!τελος πα!!
    1200 ευρο για car p.c???
    νομιζω πως τα ευρω ειναι πολλαααααα!
    τελος πα!

  3. The Following User Says Thank You to ΔημήτρηςΜ3 For This Useful Post:

    katsaraios (15-06-10)

  4. #23
    Εγγραφή
    14-06-10
    Περιοχή
    peiraias
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    74
    Thanked
    37
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δεν μπορω να υποψιαστω τιποτα .και δεν μεν νιαζει βασικα .τιμη σου και καμαρι σου..και μαλλον ουτε και εσυ μπορεις να ξερεις τη εχω σκαση . δεν μιλας καθολου σωστα. και ναι βαλε τα γελια το δικο σου επιπεδο ριχνεις .και οπως προαναφερθηκα δεν προσφερω κατι φιλε μου , ειδα πως λειτουργουν και τα δυο.. μερα νυχτα. αν δεν σου αρεσουν τα oem η σου πεφτουν ακριβα ειναι δικο σου καπελο.το αν ειναι ανωτερο το ενα απο το αλλο αστο σε αυτους που γνωριζουν - ξερουν.οσο για την κριση εσυ ειπες οποιος τα δωσει πικραμενος θα ειναι αρα ποιος κρινει? αστο. οσο για το ανωτερο? ειναι κουτοι η γερμανοι και εσυ εξυπνος ελληναρας ..δεν βαριεσαι..

    για αυτο παμε μπροσα ρε?? τη παραγη η ελλαδα εκτος απο ελιες? bmw i touch screen και δεν το ξερω?

    αν απαντισεις παλη με χαρακτηρισμους δεν πειραζη ας περασει το δικο σου. να κληση ολλο αυτο το ποστ να τελιωνουμε. να κανω και εγω μονιμο logout και ο καθενας στην μερια του.
    Υπάρχουν δυο είδη σιωπής: η σιωπή που προηγείται της ομιλίας και η σιωπή που έπεται.

  5. The Following User Says Thank You to Arcos For This Useful Post:

    katsaraios (15-06-10)

  6. #24
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pontiosM3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιωργοοοοοοοοοοοο!!!
    βρε Γιωργο!!!!! ηρεμα!!!!
    χιχιχιχιχι!!!τελος πα!!
    1200 ευρο για car p.c???
    νομιζω πως τα ευρω ειναι πολλαααααα!
    τελος πα!
    αυτομαστιγωμα.....

    εχασα και την εκδρομη στο Θανο...
    Πολλα -λιγα δεν ειναι το θεμα Δημητρη,απλα να λεμε ολα τα aftermarket βομβες και αχρηστα δεν μου φαινεται και τοσο αντικειμενικο.
    Ο φιλος προφανως βιαστηκε να κατακρινει τα κινεζικα,ξεχνωντας η δεν γνωριζοντας πως ακομα και η BMW θα κατασκευαζει νεα εκδοση 3αρας στην Κινα...,δηλαδη τοτε τι θα λεμε ειναι γτπ???

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  7. #25
    Εγγραφή
    14-06-10
    Περιοχή
    peiraias
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    74
    Thanked
    37
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    φιλε μου κατσαραιο.. δεν βιαζομαι να κατακρινω τιποτα , κατακρινω αυτα που ξερω, η δουλεια μου ειναι τα οπτικοακουστικα συστηματα ΚΑΙ τα επισκευαζω..

    αν βγαλη η bmw καποια στιγμη κινεζικο εγω απλα δεν θα το παρω..και ναι τουλαχιστον κατεμε θα ειναι γτπ. θα παρω απλα αλλο αμαξι
    Υπάρχουν δυο είδη σιωπής: η σιωπή που προηγείται της ομιλίας και η σιωπή που έπεται.

  8. The Following User Says Thank You to Arcos For This Useful Post:

    katsaraios (15-06-10)

  9. #26
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    δεν ειμαι κριτης προσωπικος σου,εσυ τα εβγαλες αχρηστα τα κινεζικα.
    αυτο με το "αυτους που γνωριζουν" σου ειπα πως ασχολουμαι εκτεταμενα απο το 06 και ξερω προσωπικα.
    Πικραμενος φυσικα ειναι γιατι δεν εχει ολες τις λειτουργιες που εχουν οι aftermarket και αναγκαστικα θα πληρωσει εξτρα πακετο για να αποκτησει στην μαμα οθονη.
    τα ελληναρας και τα ελιες προφανως τα λες για να γελασουμε...
    Και επειδη μαλλον δεν γνωριζεις ,υπαρχει φιλμ που κανει touchscreen την μαμα οθονη αλλα η πατεντα του απαιτει προσθετη παροχη σηματος.
    φορουμ ειμαστε και μιλαμε ,δεν σε χαρακτηρισα νομιζω οποτε μην εξαπτεσε!!!

    Δεν σε ξαναενοχλω φιλε μου ,αφου ειδα οτι πειραζεσε τοσο πολυ για την BMW και τα λειτουργικα της παω πασο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη katsaraios : 15-06-10 στις 01:26

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  10. #27

    Προεπιλογή

    Ανοιξαμε αυτο το θρεντ για να αποφυγουμε την συγκριση των δυο διαφορετικων προτασεων!

    Φιλε arcos, μπαινεις σε ενα θεμα που αφορα το group buy για μια συσκευη, διαφημιζεις το προιον σου, και βγαζεις ολα τα αλλα αχρηστα ,βομβες και δεν ξερω εγω τι αλλο...
    Αν εισαι εμπορος δεν σε τιμα καθολου αυτο ο τροπος προωθησης, δεν ειναι λυση η δυσφημιση!
    Αν εισαι ιδιωτης, δεν ειναι καθολου ευγενικο απο μερους σου να προσβαλεις 10 μελη ,που εκαναν τις επιλογες τους!

    Θα σε παρακαλουσα να κατεβασεις τους τονους λοιπον, με τετοιες πρακτικες δεν θα βγουμε πουθενα...
    και εγω μπορω ετσι γιατι δεν εχω τι να κανω να επιχειρηματολογω ...πχ το iphone που ειναι αφης ειναι μπαρουφα? Η λυση η δικια σου που μπασταρδευει την γερμανικη τελειοτητα ειναι καλυτερη? Ξερεις περισσοτερα απο τον Γερμανο? κλπ...

    Θα παρακαλεσω λοιπον αν θες να προσφερεις σε αυτον τον δικτυακο τοπο, να μας κανεις μια παρουσιαση της προτασης σου, αναλυτικη και να μας πεις τα πλεονεκτηματα της! Την συγκριση ασε να την κανουν αυτοι που πρεπει...δηλαδη ο καθενας για την τσεπη του...Ευχαριστω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m-power_01 : 15-06-10 στις 01:29

  11. The Following 2 Users Say Thank You to m-power_01 For This Useful Post:

    BILL007 (15-06-10), liakos (15-06-10)

  12. #28
    Εγγραφή
    14-06-10
    Περιοχή
    peiraias
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    74
    Thanked
    37
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    δεν βγαζει πουθενα..

    1.δεν ειμαι στο θεμα του group buy
    2. δεν ειναι προιον μου.
    3. δεν προσβαλω κανενα. ο καθενας οτι μπορει . ναι μεν το κατακρινα απο τεχνικη πλευρα.

    4. τονους κραταω χαμηλους απλα trigaristika και εγω.
    5. το αν προσφερω.. ο καθενας με τον τροπο του. αυτα γνωριζο αυτα λεω.

    6 . παρακαλω ΠΑΡΑ πολυ να κλειστη το thread να τελιωνουμε. λαθος μου μεγαλο που αναφερθηκα σε αυτο το θεμα εξ αρχης . επρεπε μονο να κατσω να διαβαζω.(δημοκρατια σου λει μετα)

    7 . ευχαριστω πολυ.

    8. απο το 06 ? αστα...
    Υπάρχουν δυο είδη σιωπής: η σιωπή που προηγείται της ομιλίας και η σιωπή που έπεται.

  13. #29

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arcos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν βγαζει πουθενα..

    1.δεν ειμαι στο θεμα του group buy
    2. δεν ειναι προιον μου.
    3. δεν προσβαλω κανενα. ο καθενας οτι μπορει . ναι μεν το κατακρινα απο τεχνικη πλευρα.

    4. τονους κραταω χαμηλους απλα trigaristika και εγω.
    5. το αν προσφερω.. ο καθενας με τον τροπο του. αυτα γνωριζο αυτα λεω.

    6 . παρακαλω ΠΑΡΑ πολυ να κλειστη το thread να τελιωνουμε. λαθος μου μεγαλο που αναφερθηκα σε αυτο το θεμα εξ αρχης . επρεπε μονο να κατσω να διαβαζω.(δημοκρατια σου λει μετα)

    7 . ευχαριστω πολυ.

    8. απο το 06 ? αστα...
    1. Ησουν ...σε μεταφεραμε
    2.Δεκτο
    3.Δεν ειδα καπου να κρινεις τεχνικα κατι? Λεγοντας ορολογιακη βομβα?
    4.δεκτο ,για αυτο το ειπα για να συνεχισουμε την κουβεντα μας με καλο κλιμα
    5.Μα δεν μου εδωσες τεχνικες πληροφοριες...αοριστα μου λες
    6.Αυτο θα γινει μονο αν το θεμα ξεφυγει...ή δεν εχει νοημα υπαρξης
    7παρακαλω
    8. ασχολιαστο

  14. #30
    Εγγραφή
    14-06-10
    Περιοχή
    peiraias
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    74
    Thanked
    37
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    φιλε m-power. το iphone ειναι ενα εξερετικο τηλεφωνο .. το κινεζικο i phone ειναι?

    8 ασχολιαστο. αλλου πηγενε.

    9 λιπουμε που μιλισα αοριστα αυτα γνωριζο μοναχα ακομη. θα επιστρεψω δρυμητερος μολις εχω το προιον στα χερια μου.

    10 φινα το meeting σημερα. πολυ καλα παιδια, ομιλητικα και χαβαλες. ελπιζω να παραμεινει ετσι.
    Υπάρχουν δυο είδη σιωπής: η σιωπή που προηγείται της ομιλίας και η σιωπή που έπεται.

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP