Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 44

Θέμα: OEM Navigation με λειτουργίες Car PC!!!!!!

  1. #11
    Εγγραφή
    14-06-10
    Περιοχή
    peiraias
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    74
    Thanked
    37
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    απο οσο γνοριζω γιατι το προιον θα το εχω τον ιουλιο ειναι παροιμοιο με αυτο βιντεακη. και το κοστος του δεν νομιζω να ξεπερναει τα 1250 ευρω εγγατεστημενο. φιλος μου θα κανη την εισαγωγη . εγω απλα ειδα οτι λειτουργη σωστα , αποτελεσματικα , χωρις να χρειαστη να αλλαξη την ομορφη γερμανικη οθονη για να βαλης την κινεζικη ωρολογιακη βομβα. απλα βγαζουμε την cdiera off καθως δεν χρειαζετε πλεον και μπενη μια μοναδα σαν την cdiera περιπου που μας κανει ολλη την δουλεια. ειτε ιντερνετ ειτε τv , mp3 etc...

    με συνχωρειται αν μιλησα <αόριστα> ..

    θα σας ενημερώσω με νεα μολις τα μαθω και εγω.
    Υπάρχουν δυο είδη σιωπής: η σιωπή που προηγείται της ομιλίας και η σιωπή που έπεται.

  2. The Following User Says Thank You to Arcos For This Useful Post:

    BILL007 (14-06-10)

  3. #12
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Ωραία...Ευχαριστούμε!



  4. #13
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Arcos Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο οσο γνοριζω γιατι το προιον θα το εχω τον ιουλιο ειναι παροιμοιο με αυτο βιντεακη. και το κοστος του δεν νομιζω να ξεπερναει τα 1250 ευρω εγγατεστημενο. φιλος μου θα κανη την εισαγωγη . εγω απλα ειδα οτι λειτουργη σωστα , αποτελεσματικα , χωρις να χρειαστη να αλλαξη την ομορφη γερμανικη οθονη για να βαλης την κινεζικη ωρολογιακη βομβα. απλα βγαζουμε την cdiera off καθως δεν χρειαζετε πλεον και μπενη μια μοναδα σαν την cdiera περιπου που μας κανει ολλη την δουλεια. ειτε ιντερνετ ειτε τv , mp3 etc...

    με συνχωρειται αν μιλησα <αόριστα> ..

    θα σας ενημερώσω με νεα μολις τα μαθω και εγω.
    Προσωπικά δεν βλέπω καμμιά ιδιαίτερη ομορφιά στην γερμανική οθόνη σε σχέση με την dynavin και ta 3.500 που ζητούσε η bmw για ολοκληρωμένο πακέτο!
    Παραμένεις υπερβολικός στους χαρακτηρισμούς σου για ωρολογιακές βόμβες.
    Βλέπε που πήγαν οι κρούντικ, τελεφούνκεν, σαμπα, λεβε οπτα κλπ γερμανικά υπερπροιόντα σε σχέση με LG, Samsung.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gant : 14-06-10 στις 21:54
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  5. The Following User Says Thank You to gant For This Useful Post:

    dimtz (14-06-10)

  6. #14
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Μια βλακεια και μιση ειναι η μαμα οθονη .
    Το μονο που μας αναφερεται ειναι οτι οποιος εχει την μαμα οθονη θα σκασει αλλο ενα 1000ρικο σε τετοιους καιρους για λειτουργιες που ειναι στανταρ ακομα και σε φτηνοτερες συσκευες.
    Και φυσικα παλι θα εχει λιγοτερες λειτουργιες απο το μηχανημα που βαλανε οι συμφορουμιτες,φυσικα το touchscreen θα ειναι παλι απιαστο ονειρο.
    Τα μηχανηματα που βαλατε ειναι 10 χρονια μπροστα απο τις ΟΕΜ πανακριβες και με τρομερες ελλειψεις οθονες.
    Και στην τελικη οι εγγυησεις και το κοστος καλυπτουν απολυτα την διαφορα στο θεμα "μαμα" η aftermarket chinese.

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  7. #15
    Εγγραφή
    13-05-10
    Περιοχή
    Kozani
    Μηνύματα
    900
    Thanked
    233
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gant Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά δεν βλέπω καμμιά ιδιαίτερη ομορφιά στην γερμανική οθόνη σε σχέση με την dynavin και ta 3.500 που ζητούσε η bmw για ολοκληρωμένο πακέτο!
    Παραμένεις υπερβολικός στους χαρακτηρισμούς σου για ωρολογιακές βόμβες.
    Βλέπε που πήγαν οι κρούντικ, τελεφούνκεν, σαμπα, λεβε οπτα κλπ γερμανικά υπερπροιόντα σε σχέση με LG, Samsung.
    Σωστος ο φιλος μου, 3.500 χιλιαρικα για αγορα απο bmw + 1250 παμε στα 4750 δεν συμφερει με τιποτα, 700 με 900 euro ας πουμε μεταχειρισμενη + 1250 μας κανει περιπου 2000 euro παλι δεν συμφερει, τι να λεμε τωρα??????????? οτι την πατησαμε με 650 euro?????????????????? και τα εχει ολα???????????? τι να πω τα σχολια δικα σας

  8. #16
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κύριοι σας παρακαλώ μην ξεφεύγετε απο το θέμα...

    Το thread αυτό δεν φτιάχτηκε για να πούμε αν είναι καλύτερο το κινέζικο/ταυλανδέζικο δεν ξέρω εγώ τι απο το ΟΕΜ με πατέντα ή χωρίς και πάει λέγοντας...

    Σας παρακαλώ να μην συνεχιστεί κάτι τέτοιο ούτε σε άλλο thread με συγκρίσεις...Το καθένα κάνει τη δουλειά του...

    Το thread αυτό φτιάχτηκε για να μάθουν οσοι ενδιαφέρονται για αυτή την πατέντα...


    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 14-06-10 στις 22:20



  9. #17
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κύριοι σας παρακαλώ μην ξεφεύγετε απο το θέμα...

    Το thread αυτό δεν φτιάχτηκε για να πούμε αν είναι καλύτερο το κινέζικο/ταυλανδέζικο δεν ξέρω εγώ τι απο το ΟΕΜ με πατέντα ή χωρίς και πάει λέγοντας...

    Φτιάχτηκε για να μάθουν οσοι ενδιαφέρονται για αυτή την πατέντα...


    Σορρυ απο μενα Βασιλη,αν θες βγαλε το ποστ μου,απλα με ξερεις αμα βλεπω κατι τετοια φορτωνω

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  10. #18
    Εγγραφή
    21-01-10
    Περιοχή
    Καλαμαριά
    Μηνύματα
    7.711
    Thanked
    22530
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο BILL007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κύριοι σας παρακαλώ μην ξεφεύγετε απο το θέμα...

    Το thread αυτό δεν φτιάχτηκε για να πούμε αν είναι καλύτερο το κινέζικο/ταυλανδέζικο δεν ξέρω εγώ τι απο το ΟΕΜ με πατέντα ή χωρίς και πάει λέγοντας...

    Σας παρακαλώ να μην συνεχιστεί κάτι τέτοιο ούτε σε άλλο thread με συγκρίσεις...Το καθένα κάνει τη δουλειά του...

    Το thread αυτό φτιάχτηκε για να μάθουν οσοι ενδιαφέρονται για αυτή την πατέντα...



    Νομίζω πως πάνω στο θέμα μιλάμε. Απλά επειδή πήρε φόρα ο φίλος με ωρολογιακές βόμβες και λοιπούς χαρακτηρισμούς, νομίζω πρέπει να έχει και τις απαντήσεις του.
    Ζήσε το σήμερα. Για το αύριο δεν ξέρεις.

  11. #19
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Εντάξει Γιώργο...Δεν είναι ανάγκη να σβήσουμε/γράψουμε κάτι...Δεν το συνεχίζουμε προς αυτή την κατεύθυνση...Απλά...

    Y.Γ Έχεις ένα δίκιο και εσυ και όσοι άλλοι θίχτηκαν (μέσα σε αυτούς και εγώ) βλέποντας ενα άκυρο ποστάρισμα που παραπέμπει άμεσα σε σύγκριση.Γι'αυτό συμαζεύτηκε και φτιάχτηκε και το ανάλογο thread...

    Πάμε παρακάτω λοιπόν και μένουμε αυστηρά σε αυτήν την πατέντα σε αυτό το thread.





  12. #20
    Εγγραφή
    14-06-10
    Περιοχή
    peiraias
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    74
    Thanked
    37
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αλοιμονο παιδια να μην φωρτονη κανεις. απλα αναφερομαι στο κινεζικο ως ορολογιακη βομβα διοτι ειναι.. δεν θελω να πουλησω κατι απλα αναφερομαι σε κατι καλυτερο και ποιο συνεργασιμο.. φιλε gant αλοιμονο δεν ξερω ποσο το πιρες το βιολυ αν το πιρες μεχρι 450 ευρω οντος ειναι καλη αγορα και οτι και να παθη δεν χολοσκας..!

    για τον φιλο μου με της τηλεωρασεις θα σου πο πως το ιδιο ειναι η LG με την SONY? δεν νομιζω...

    σιγουρα ειναι best value for money..

    στον αλλο φιλο .. γιατι η bmw δεν βαζη tuch screen? απλο.. δεν χαλαει ποτε και δεν κανεις λαθος click που συμβενει με τις περισσοτερες touch. ( ε92 i drive. ειναι μαπα και αυτο που δεν ειναι touch η αρχαιο?)

    οσο για της τιμες των 2500 ευρω στην οθονη αναφερομαστε στην ελληνικη αγορα. αν ψαχτειτε απο εξω μπορει να την βρης και 700 ευρω καινουρια παρακαλω γνησια με 3 χρονια εγγυση , μην κοιταμε της ελληνικες αγορες δεν υπαρχει μετρο συγκρισεις.

    φιλε κατσαραιο.. bmw εχεις αν τα θελεις ολλα πρεπει να τα σκασεις(αν γουσταρεις original) αλλιος υπαρχουν και φτινοτερα αυτοκινητα .. επειδη ανεβηκε η βενζινη ας πουμε δεν κουναμε τα αυτοκινητα μας?
    Υπάρχουν δυο είδη σιωπής: η σιωπή που προηγείται της ομιλίας και η σιωπή που έπεται.

  13. The Following User Says Thank You to Arcos For This Useful Post:

    katsaraios (15-06-10)

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP