Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 65 από 65

Θέμα: Κάμερα οπισθοπορείας

  1. #61
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PANOS-E60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προσωπικά, θα διάλεγα ένα ζευγάρι φρέσκες λάμπες xenon γιά τη μεσαία σκάλα ... τίποτα παραπανω.
    μήπως θέλεις ρύθμιση?? Οι δικές μου είναι οι εργοστασιακές και δεν έχω πρόβλημα.... αν αγοράσεις, όχι από αντ/πεία!

  2. #62
    Εγγραφή
    05-02-10
    Περιοχή
    Γερακας
    Μηνύματα
    5.944
    Thanked
    12383
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αν εννοείς ρύθμιση δέσμης, όχι η δέσμη μου είναι άψογη. Η ενταση μου φαίνεται κάπως χλωμή ... Ο προηγούμενος ιδιοκτήτης είχε το daytime running lights on. Εννοείται εκτός αντιπροσωπείας !

  3. #63
    Εγγραφή
    22-02-10
    Περιοχή
    ΛΑΡΙΣΑ
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    12.860
    Thanked
    25860
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    off topic πάλι, αλλά έκατσα και έψαξα το βράδυ σε βάθος την εξέλιξη με το θέμα "πίσω φώτα LCI σε pre-LCI Ε60" και έχει γίνει χαμός εκεί, έχει φάει χοντρό κράξιμο ο μπρους, επίσης έχουν δώσει το σχέδιο της πλακέτας και τα εξαρτήματα που χρειάζονται, ώστε όποιος θέλει και μπορεί να τα φτιάξει μόνος του... ακριβώς επειδή ξεκίνησε σαν ανοιχτή εργασία του φορουμ και αυτός την έκανε δική του...

    Υπ' όψιν ότι πουλούσε τον αντάπτορα στα μέλη του φόρουμ στην τιμή των GBP 250.00

    Θα ανοίξω νέο θέμα και θα τα μεταφέρω σχέδια-πλακέτα-εξαρτήματα και εδώ και όποιος μπορεί και θέλει τα φτιάχνει μόνος του με συνολικό κόστος 80ευρώ

    κάποια σχόλια στο 5series για το θέμα:






    πηγή: 5series

    και φυσικά ο "στριγκάτος" δεν έχει πει κουβέντα...

    Η λευκή σελίδα με τη συνδεσμολογία στο post#3 είναι δική μου...
    bruce miranda .....papadopoyloy ....δε φταιει ολο το 5series forum για τον "στριγκατο" !!!!
    Κριμα που σου χαλασε την διαθεση....αλλα συνεχισε να δινεις στο λαο τις γνωσεις σου!!!!
    Βεβαια τωρα που ηρθες εδω δεν με απασχολει ,αλλα τι φταινε τα αμερικανακια?καποιοι απο αυτους ειναι φοβερα ατομα!!!

    Στο χιουμορ ειχα ξεχωρισει τον csw530 Calvin οχι βεβαια οπως ο δικος μας snoooooooopy!!!!
    Soooory για το οφ-τοπικ στο οφ-τοπικ θρεντ.....

  4. #64
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aristent Εμφάνιση μηνυμάτων
    bruce miranda .....papadopoyloy ....δε φταιει ολο το 5series forum για τον "στριγκατο" !!!!
    Κριμα που σου χαλασε την διαθεση....αλλα συνεχισε να δινεις στο λαο τις γνωσεις σου!!!!
    Βεβαια τωρα που ηρθες εδω δεν με απασχολει ,αλλα τι φταινε τα αμερικανακια?καποιοι απο αυτους ειναι φοβερα ατομα!!!

    Στο χιουμορ ειχα ξεχωρισει τον csw530 Calvin οχι βεβαια οπως ο δικος μας snoooooooopy!!!!
    Soooory για το οφ-τοπικ στο οφ-τοπικ θρεντ.....
    Πολλά τα καλά παιδιά εκεί!!
    Ο my530i ξεχώριζε για εμένα, ήταν φοβερός στις "πατέντες"!!! Δεν τον βλέπω να κινείται πια (Auto>SMG steering wheel) Πουλούσε αυτό που έφτιαχνε μόνος του, αλλά σε τιμή λογικότατη!! Δεν συνέφερε καν να ασχοληθείς...

  5. #65
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    38
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά τα καλά παιδιά εκεί!!
    Ο my530i ξεχώριζε για εμένα, ήταν φοβερός στις "πατέντες"!!! Δεν τον βλέπω να κινείται πια (Auto>SMG steering wheel) Πουλούσε αυτό που έφτιαχνε μόνος του, αλλά σε τιμή λογικότατη!! Δεν συνέφερε καν να ασχοληθείς...
    οντως...................

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP