Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 56

Θέμα: v4 5-15 autotune logs

  1. #21
    Εγγραφή
    15-06-10
    Μηνύματα
    34
    Thanked
    12
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ο shiv απαντα σε ΟΛΑ τα email αρκει να το στειλει κανεις στο σωστο inbox...
    Το θεμα με το μιγμα ειναι λιγο διαφορετικο απο αυτο που νομιζετε...
    Το reset δεν εχει σχεση με το μιγμα αλλα με αλλη λειτουργια...
    Φτωχοτερο μιγμα δεν εχει σχεση με γρηγοροτερο αμαξι...
    Το adaptation του procede πλεον λειτουργει ακομη και με 15 διαφορετικες βενζινες στο τεποζιτο προσφεροντας την καλυτερη αποδοση με την καλυτερη προστασια (κατι που ΠΟΤΕ δεν θα καταφερει ΚΑΝΕΝΑ reflash) γιατι...

    Τις απαντησεις των παραπανω λεπτομερειων και πολλων αλλων εξειδικευμενων πληροφοριων ξερετε που θα τις βρείτε...!

  2. #22
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Μανδρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    111
    Thanked
    38
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λύση βρέθηκε. Υστερα απο επικοινονία με κάποιους φίλους μου κατάλαβα τι πρέπει να κάνω.


    Και αυτό που χρειάζεται είναι reset εγκεφάλου γιατί εδώ και 2 εβδομάδες δούλευα 22 psi overboost και 19 psi ώς τον κόφτη. Και για να μην γίνει ζημιά στο μοτέρ έχωνε καύσιμο και το έκανε υπερπλούσιο για να μην πάθει τίποτα. Χοντρή μαμακία απο μέρους μου.
    Στρατο προσεχε τους 'φιλους' σου για τι μπροστα σου ειναι φιλοι και απο πισω εχθροι σου!!εχω ακουσει διαφορα προς το μερος σου οτι τους 'αντιγραφεις' και πως αν δεν ηταν αυτοι να σε βοηθησουν θα ειχες σπασει κτλ.κτλ.και διαφορα αλλα!!

  3. #23
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Μανδρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    111
    Thanked
    38
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Papajim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο shiv απαντα σε ΟΛΑ τα email αρκει να το στειλει κανεις στο σωστο inbox...
    Το θεμα με το μιγμα ειναι λιγο διαφορετικο απο αυτο που νομιζετε...
    Το reset δεν εχει σχεση με το μιγμα αλλα με αλλη λειτουργια...
    Φτωχοτερο μιγμα δεν εχει σχεση με γρηγοροτερο αμαξι...
    Το adaptation του procede πλεον λειτουργει ακομη και με 15 διαφορετικες βενζινες στο τεποζιτο προσφεροντας την καλυτερη αποδοση με την καλυτερη προστασια (κατι που ΠΟΤΕ δεν θα καταφερει ΚΑΝΕΝΑ reflash) γιατι...

    Τις απαντησεις των παραπανω λεπτομερειων και πολλων αλλων εξειδικευμενων πληροφοριων ξερετε που θα τις βρείτε...!
    τα reflash μην τα πιανεις στο στομα σου ασχολησου με τα procede εκει που τα γραφετε δεν χρειαζετε διαφημιση!!

  4. #24
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KOSTADAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα reflash μην τα πιανεις στο στομα σου ασχολησου με τα procede εκει που τα γραφετε δεν χρειαζετε διαφημιση!!
    Θα παρακαλούσα όχι εντάσεις και "βαριές" κουβέντες, ώστε να έχουμε ομαλή διεξαγωγή της "συζήτησης".
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 15-06-10 στις 09:45



  5. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Athens, Greece
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    6.094
    Thanked
    8507
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Papajim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο shiv απαντα σε ΟΛΑ τα email αρκει να το στειλει κανεις στο σωστο inbox...
    Το θεμα με το μιγμα ειναι λιγο διαφορετικο απο αυτο που νομιζετε...
    Το reset δεν εχει σχεση με το μιγμα αλλα με αλλη λειτουργια...
    Φτωχοτερο μιγμα δεν εχει σχεση με γρηγοροτερο αμαξι...
    Το adaptation του procede πλεον λειτουργει ακομη και με 15 διαφορετικες βενζινες στο τεποζιτο προσφεροντας την καλυτερη αποδοση με την καλυτερη προστασια (κατι που ΠΟΤΕ δεν θα καταφερει ΚΑΝΕΝΑ reflash) γιατι...

    Τις απαντησεις των παραπανω λεπτομερειων και πολλων αλλων εξειδικευμενων πληροφοριων ξερετε που θα τις βρείτε...!
    Που θα τις βρουμε εμεις που δεν ξερουμε?

  6. #26
    Εγγραφή
    15-06-10
    Μηνύματα
    34
    Thanked
    12
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν λειτουργει πλουσιο το procede. Πλουσιο νομιζετε οτι λειτουργει διαβαζοντας καποιο καναλι!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stratos : 19-06-10 στις 01:50 Αιτία: Παραβιάση κανόνων συμπεριφοράς του bmwfans.gr

  7. #27
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    9.392
    Thanked
    16591
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fanisk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που θα τις βρουμε εμεις που δεν ξερουμε?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Papajim Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ. fanisk δυστυχως δεν μου επιτρεπετε απο τους κανονες να βαλω λινκ και θα ηθελα να τους τηρησω!
    μπορει ο φιλος μας να βαλει εδω τις πληροφοριες του, ωστε να διαβασουν οσοι ενδιαφερονται.

    αληθεια, 335 με κατω απο 4,7 τα 0-100...
    δηλαδη ταχυτερο απο Μ5 Ε60...
    με κλειστο μοτερ ειναι αυτο? τι βελτιωσεις εχει...?

    μου φαινεται λιγο αισιοδοξο το νουμερο...

  8. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.179
    Thanked
    14070
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stathis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μου φαινεται λιγο αισιοδοξο το νουμερο...
    Εως "πάρα πολύ" με κλειστό μοτέρ...Εδώ μιλάμε για αύξηση ιπποδύναμης απο το εργοστασιακό κατα 67%!!!!

    Για πες μας παραπάνω πράγματα φίλε μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 15-06-10 στις 20:36



  9. #29
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Μανδρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    111
    Thanked
    38
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Papajim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν καταλαβαινω την επιθεση σου και τις ανοητες παιδικες προσβολες!
    Παρακαλω τους mods να συμβαλουν στην διατηρηση του επιπεδου της κουβεντας!

    Δεν λειτουργει πλουσιο το procede. Πλουσιο νομιζετε οτι λειτουργει διαβαζοντας καποιο καναλι! Περισσοτερα δεν βλεπω τον λογω να πω γιατι με τετοιες επιθεσεις και υφος απο 2 χρηστες προτιμω να γελω με τις ασχετες απαντησεις που παιρνω παρα να βοηθω, το θεωρω αχαριστια και περιτο!
    Το δικο μου (που εχω αγνοια) αυτη τη στιγμη παιζει σε δρομο (και οχι πιστα και χωρις μπλοκε) κατω απο 4.7" τα 0-100 και κατι ψιλα πανω απο 12:45 το 400αρι και δεν εχω καταληξει ακομη.
    Οποτε το ποιος νομιζει οτι ξερει ή ποιος ειναι ασχετος καλο ειναι να μην ξανοιγεστε, οπως ξανοιχτηκατε με την μπαρουφα οτι το procede δουλευει μονο σε ατμοσφαιρα αμερικης, και μετα ξεκινησατε τα WOW και τα ΜΠΡΑΒΟ μολις μαθατε 2 πραγματα απο τον Στρατο για το πως λειτουργει (αργα βεβαια) το V4!!!
    Διαβασα τα περισσοτερα ποστ εδω. Πλακα ειχαν! Αλλα ειναι μακραν τα πιο ακυρα και αοριστα για το procede, και δεν το λεω θελοντας να προσβαλω καποιον, αλλα ειναι η πραγματικοτητα και λοιπαμαι που η ημιμαθεια θεωρειται και αποψη!

    Δεν θα μπω σε αντιπαραθεση για το ποιος γνωριζει περισσοτερα! Θελω να ειμαι μεσα στους κανονες του φορουμ αγνοωντας την προσωπικη αντιπαραθεση που ξεκινατε! Οι υπολοιποι χρηστες μπορουν να κρινουν.

    ΥΓ. fanisk δυστυχως δεν μου επιτρεπετε απο τους κανονες να βαλω λινκ και θα ηθελα να τους τηρησω!
    ακουσε να δεις energy εισαι η αιτια που σιγα σιγα φευγουμε απο το v4forumclub!!!μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις και εδω!!!εμεις που δεν εχουμε procede δεν γνωριζουμε σχεδον τιποτα και στην ουσια δεν μας ενδιαφερει κιολας τι κανει!!!τα ποστ εδω εχουν πλακα για σενα διδασκαλε των procede?εσυ εχεις πιο πολυ πλακα το εχεις παρει χαμπαρει?με αυτα που λες βγαζεις στην ουσια ακυρο τον Στρατο που μιας και ειναι ο μονος που ασχολειται τοσο καιρο προσπαθει να τα βγαλει περα με το procede!ζητησε καποιες πληροφοριες και του ζητησατε να σας ευχαριστησει δημοσια πρωτα ΕΔΩ και μολις δεν το εκανε η βοηθεια κοπικε σαν μαχαιρι!!!ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!!

    ΥΓ.energy η papajim μιας και εισαι πολυ γρηγορος στο δρομο οπως λες σε προκαλω να ανοιξουμε οπως θες οσα μετρα θες!!!!

  10. #30
    Εγγραφή
    09-01-10
    Περιοχή
    Σε τσαντηρι (ΝΟ ΦΟΡΟΣ)
    Μηνύματα
    1.636
    Thanked
    4857
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Papajim Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περισσοτερα δεν βλεπω τον λογω να πω γιατι με τετοιες επιθεσεις και υφος απο 2 χρηστες προτιμω να γελω με τις ασχετες απαντησεις που παιρνω παρα να βοηθω, το θεωρω αχαριστια και περιτο!

    Διαβασα τα περισσοτερα ποστ εδω. Πλακα ειχαν! Αλλα ειναι μακραν τα πιο ακυρα και αοριστα για το procede, και δεν το λεω θελοντας να προσβαλω καποιον, αλλα ειναι η πραγματικοτητα και λοιπαμαι που η ημιμαθεια θεωρειται και αποψη!
    Δεν θα μπω σε διαδικασια αντιπαραθεσης, μιας και οι γνωσεις μου ειναι περιορισμενες στα twin turbos αλλα θεωρω μεγιστη προσβολη προς το Forum να μπαινει ενα καινουργιο μελος με μολις ενα-δυο δημοσιευμενα posts, και να λεει οτι γνωριζει αλλα προτιμα να γελα με τις απαντησεις που παιρνει παρα να βοηθα....
    Κατα την γνωμη μου τετοιες απαραδεκτες συμπεριφορες θα πρεπει να αντιμετωπιζονται και αναλογα απο τους διαχειριστες του forum. Νομιζα οτι ο σκοπος της υπαρξης αυτου του forum ειναι ακριβως μια παρεα που βοηθα με τις γνωσεις που εχει ο καθενας, οποιον τις εχει αναγκη....

  11. The Following User Says Thank You to turbodog For This Useful Post:

    BILL007 (16-06-10)

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP