Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: Προς αναζήτηση BMW 118 1500 κυβικά βενζινη

  1. #1
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή Προς αναζήτηση BMW 118 1500 κυβικά βενζινη

    Καλησπέρα μετά από πολύ καιρό. Σκέφτομαι να αγοράσω ένα 118 μοντέλο του 2015 νομίζω F20 λέγεται. Θα ήθελα οι κάτοχοι να μου πουν την γνώμη τους περί αξιοπιστίας και προβλημάτων που αντιμετώπισαν γιατί δεν έχω ακούσει και πολύ καλά λόγια για τον 1500αρη. Βρίσκω πολλά αυτοκίνητα με σοβαρά προβλήματα όπως σε κουζινετα, φλατζα κεφαλής ακόμη και αυτοκίνητα με αλλαγμένο μοτέρ. Τι συμβαίνει με αυτό το μοτέρ,?
    quattro ist fur sissies

  2. #2
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τελεια..παει σερι για τους ασσους τελικα η παραδοση με κωλομοτερ..και εγω που νομιζα οτι ξεπεραστηκαν τα θεματα με τα φ20 πριν η' με φεισλιφτ..παντως προχθες μιλησα μ εεναν που το πηρε σαυτα τα χιλ. και δεν ειχε θεμα..

  3. #3
    Εγγραφή
    04-11-10
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.359
    Thanked
    1173
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Διάβασα σε κάποιο θέμα ότι κάποια παιδιά έχουν αλλάξει προληπτικά τεντωτηρα καδένας και ότι έχει αντικατασταθεί με νέο κωδικο ανταλλακτικου. Εκεί εντοπίζεται το πρόβλημα; Με έναν τεντωτηρα λύθηκε το θέμα;
    quattro ist fur sissies

  4. #4
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τον τεντωτηρα τον εχω αλλαξει και εγω..νομιζω οτι ο νεος κωδικος ειναι για τους ασσους μετα το 2016,αλλα μια προληπτικη αλλαγη εστω και αν ειναι μετα το 2016 δεν ειναι τιποτα..εγω παντως οσους ρωτησα με φ20 μεχρι 100.000 ειτε τον πρωτο ειτε τον δευτερο δεν ακουσα για καποιο προβλημα μεγαλο,συνηθισμενα μικρο πραγματακια μονο..ισως εξαρταται απο το κομματι.ισως τα ντιζελ να εχουν θεματα,που τα περισοτερα ειναι και εταιρικα,για βενζινη τιποτα μεχρι τωρα..

  5. The Following User Says Thank You to dreamer For This Useful Post:

    savvas bmwdakias (30-01-23)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP