Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: Ε46 Coupe Facelift - Angel Eyes ερευνα αγορας

  1. #1
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή Ε46 Coupe Facelift - Angel Eyes ερευνα αγορας

    Καλησπερα σας ολους!

    Οπως λεει κ ο τιτλος εχω ξεκινησει ερευνα αγορας για Angel Eyes σε φαναρια E46 Coupe Facelift (γνωστο κ ως "κινεζος" λογο του σχηματος του φαναριου) μιας κ το ενα σετ που εχω εχει αρχισει κ μου δημιουργει θεματα, χαμηλη φωτεινοτητα καποιες φορες κ μετα απο λιγο επανερχεται κ ξανα τα ιδια. Τα angel eyes που εχω ειναι της Umnitza (ειναι με 60 led στο καθε δαχτυλιδι και 6000Κ αρκετα δυνατα) εδω και τουλαχιστον 11 χρονια τα οποια τα ειχα αγορασει κοντα στα 150 ευρω απο Αμερικη, τοτε που μπορουσαμε να παραγγειλουμε χωρις να μας ξεπατωσουν στα τελωνεια.
    Πλεον με τα νεα δεδομενα δεν ξερω κατα ποσο συμφερει να γινει αγορα απο Αμερικη καθως δεν ξερω τι θα μου ζητησουν στο τελωνειο κ κοιταω μηπως βρω κατι αξιολογο απο Ελλαδα η εστω απο Ευρωπη. Εχει καποιος δοκιμασει καποιο σετ-κιτ που ειναι αξιολογο με ιδια χαρακτηριστικα (6000Κ - SMD LED) ? Δεν θελω να βαλω CCFL καθως δεν μου αρεσει το αποτελεσμα οπτικα και εχω συνηθισει τα led.

    Ευχαριστω!

    κ μια φωτο για reference οταν τα ειχα πρωτοβαλει το 2012

    IMAG0516.jpg

  2. #2
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

  3. #3
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειδα στο site του οτι εχει μονο CCFL για το δικο μου μοντελο και δεν ασχοληθηκα..

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP