Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 67

Θέμα: Project E39 money pit - Chapter 2: Ενδείξεις πίνακα οργάνων

  1. #51
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κανεις το σταυρο σου και με τα δυο χερια. Αυτο μονο.
    Αληθινός διάλογος με θεία, σχετικά πρόσφατα:

    - Τι κάνεις πιδάκι μ';
    - Άστα θεία, όλη μέρα και όλη νύχτα δουλεύω. Καθημερικές και σαββατοκύριακα. Σπανακόπιτα είναι αυτό;
    - Ναι, χθες την έφτιαξα. Γιατί όλη μέρα καμάρι μ; Δεν τα βγάζεις πέρα;
    - Όχι θεία, έκανα το λάθος να πάρω παλιό πενβέ. Μου ρουφάει το αίμα με το μπουρί της σόμπας.
    - Ούι! Τι έκανες εκεί βρε σατανά; Να πας να εξομολογηθείς! Φέρε την πίτα πίσω!
    - Όχι την πίτα θεία, όχι την πίτα...

    True story bro!

  2. The Following 2 Users Say Thank You to GiannisRob For This Useful Post:

    dreamer (16-11-22), S8N (15-11-22)

  3. #52
    Εγγραφή
    24-12-09
    Μηνύματα
    13.123
    Thanked
    23228
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αληθινος διαλογος Νο2 αφου ακουσε πως το 750 εχει δυο εγκεφαλους:

    -χρειαζεται ενας εντελως ανεγκεφαλος για να παρει μπεμβε με δυο εγκεφαλους. Οβερ μαϊ ντεν μπόντι.

    Εκει τελειωσε και το σεναριο.

  4. The Following 4 Users Say Thank You to Stamatis For This Useful Post:

    dreamer (16-11-22), GiannisRob (15-11-22), Ptboul (12-12-22), S8N (16-11-22)

  5. #53
    Εγγραφή
    28-11-14
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    957
    Thanked
    954
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Θες βοήθεια στο σκάψιμο;
    E30 318i

  6. The Following User Says Thank You to PetrosD For This Useful Post:

    Stamatis (16-11-22)

  7. #54
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    960
    Thanked
    557
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αληθινος διαλογος Νο2 αφου ακουσε πως το 750 εχει δυο εγκεφαλους:

    -χρειαζεται ενας εντελως ανεγκεφαλος για να παρει μπεμβε με δυο εγκεφαλους. Οβερ μαϊ ντεν μπόντι.

    Εκει τελειωσε και το σεναριο.
    το λεω και για τους 3 σας σταματης,γιαννης και αρης με αφορμη αυτην την δηλωση του σταματη..αν καποτε σας παρατησουν οι γυναικες σας και δεν εχετε να φατε ,εξαιτιας των πενβε...σκεφτειτε να αρχισετε να βγαζετε χρηματα γραφοντας κωμικα σεναρια..αρκει να μην τα ξαναφατε σε πενβε..ασε καλυτερα ,μαλλον εκει θα τα ξαναφατε..

  8. #55
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Φίλε μου αν δεις τη σύντροφο και μετά δεις τη φάτσα μου, να σου πω τι θα σκεφτείς:

    1. Ρε τι κωλάρα είναι αυτή (δε με έχεις δει ακόμα)
    2. Ρε τι είναι τούτους (με είδες)
    3. Αυτή με αυτόν αποκλείεται. Μα πως γύρισε να τον κοιτάξει;
    4. Λες να τον έχει 30 πόντους όμως; Μόνο έτσι εξηγείται!

    Επειδή ακριβώς γι' αυτό το λόγο πήρα το Ε39, για να αναπληρώσω μερικές δεκάδες εκατοστά, σου λέω ότι χρειάζεται ένα τρομερό είδος ανθρώπου, που του αρέσει να βασανίζεται και να υποφέρει, να προσπαθεί και να μη βλέπει αποτελέσματα, αλλά πάραυτα να ελπίζει, μόνο ένα τέτοιο είδος ανθρώπου θα ερχόταν το βράδυ να κοιμηθεί δίπλα μου (ροχαλίζω σα σαξόραλο με τρύπια εξάτμιση). Οπότε δύσκολα να βρει χειρότερα.

  9. The Following 3 Users Say Thank You to GiannisRob For This Useful Post:

    dark knight (17-11-22), dreamer (17-11-22), Ptboul (12-12-22)

  10. #56
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    960
    Thanked
    557
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiannisRob Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου αν δεις τη σύντροφο και μετά δεις τη φάτσα μου, να σου πω τι θα σκεφτείς:

    1. Ρε τι κωλάρα είναι αυτή (δε με έχεις δει ακόμα)
    2. Ρε τι είναι τούτους (με είδες)
    3. Αυτή με αυτόν αποκλείεται. Μα πως γύρισε να τον κοιτάξει;
    4. Λες να τον έχει 30 πόντους όμως; Μόνο έτσι εξηγείται!

    Επειδή ακριβώς γι' αυτό το λόγο πήρα το Ε39, για να αναπληρώσω μερικές δεκάδες εκατοστά, σου λέω ότι χρειάζεται ένα τρομερό είδος ανθρώπου, που του αρέσει να βασανίζεται και να υποφέρει, να προσπαθεί και να μη βλέπει αποτελέσματα, αλλά πάραυτα να ελπίζει, μόνο ένα τέτοιο είδος ανθρώπου θα ερχόταν το βράδυ να κοιμηθεί δίπλα μου (ροχαλίζω σα σαξόραλο με τρύπια εξάτμιση). Οπότε δύσκολα να βρει χειρότερα.
    μολις περιεγραψες καμμια 300 ελληνικα βινυλια(ειμαι και εγω late -αντα ,για το βινυλιο παει αυτο) καψουρας και τυφλου ερωτα..για την ιστορια ουτε εσυ εχεις δει εμενα,φανταζομαι κατι σαν εσενα,με συντροφο ομως που ειναι 20 χρονια μικροτερη,αρχες -αντα,ξερω επεσες κατω τωρα,εγω να δεις οταν ανοιγω τα ματια μου διπλα της..η απολυτη ερωτικη ξεφτιλα..και οχι ουτε σε εμενα εξηγειται για τον γνωστο λογο!

  11. The Following User Says Thank You to dreamer For This Useful Post:

    PetrosD (17-11-22)

  12. #57
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.296
    Thanked
    7247
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    κατσε φρονιμα και υσηχος..θα σου δανεισω το jag...και εκει θα εκτιμησεις....

  13. #58
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Χθες (Κυριακή), το πρωί αντί να πάω εκκλησία, πήγα για μαστόρεμα, γιατί ως κάτοχο Ε39 δεν με δέχεται κανένας χώρος λατρείας, πέρα από συνεργεία και ανταλλακτικάδικα. Το μενού της ημέρας ήταν κόκκορας μακαρονάδα, με συνοδευτικά μανιτάρια πλευρώτους στη σχάρα με ξυδάκι και σκόρδο, αλλά πριν από αυτό, είχε τοποθέτηση σωληνακίων φρένων αεροπορικού τύπου, μάρκας Goodridge.

    Τα πήρα πριν κανα μήνα από Αγγλία και ήρθαν Ελλάδα στην αποσκευή καλού φίλου (επιπέδου κουμπαριάς) που ταξίδευε από τη μητέρα της αποικιοκρατίας στο ταπεινό μας προτεκτοράτο. Οπότε δεν ξέρω τι γίνεται με τελωνεία. Η άγνοια είναι ευτυχία και στην προκειμένη μεταφράζεται και σε χρήμα. Χρήμα, που έτσι και αλλιώς πάλι στο Ε39 θα ξοδευτεί βέβαια.

    Για να μην μακρυγορώ, τα σωληνάκια τοποθετήθηκαν και η διαφορά είναι σημαντική, τουλάχιστον στο ελάχιστο που το δοκίμασα χθες. Επειδή αύριο αναμένεται στην Πάτρα ο πρωθυπουργός, η κακοκαιρία ξεκίνησε από χθες το πρωί, με έντονες βροχοπτώσεις, ενώ σήμερα προστέθηκαν ισχυροί άνεμοι. Λίγο νωρίτερα από το παράθυρο του γραφείου έβλεπα μια παλιά ξύλινη στέγη να κατεβαίνει το δρόμο, ακολουθώντας σε μικρή απόσταση δύο κάδους σκουπιδιών, έναν κανονικό και έναν ανακύκλωσης, που επέπλεαν κανονικά στη μέση του δρόμου κάνοντας γκελ σε κάθε δεύτερο παρκαρισμένο οιωνεί πλεούμενο ΙΧ. Καταλαβαίνετε ότι σε τέτοιες συνθήκες το Ε39 έμεινε σπίτι γιατί σιγά μην είναι και αδιάβροχο.

    Πραγματικές εντυπώσεις θα σας πω μετά την αναχώρηση του ΠΘ από την περιοχή, οπότε και σύμφωνα με το δελτίο καιρού θα επιστρέψει η ξαστεριά.

    Μέχρι τότε, ιδού η ρόδος:

    IMG-f3d.jpg
    IMG-5ce.jpg

  14. The Following 6 Users Say Thank You to GiannisRob For This Useful Post:

    dark knight (22-11-22), dreamer (22-11-22), isou (21-11-22), PetrosD (21-11-22), S8N (22-11-22), skaros (22-11-22)

  15. #59
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    960
    Thanked
    557
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    αστα να πανε ειναι μ τελωνειο. ενδιαφερθηκα εγω περσυ..ουτε ο αντιπροσωπος εδω δεν θελει να φερει..περιμενω λοιπον να φυγει η γκαντεμια-της.. καταιγιδας,δεν υπονοω κατι αλλο- να γινει και κανενα ευχελαιο στην πολη ,μυστικα ,μην σας παρει και χαμπαρι και ενδιαφερομαι πολυ να μαθω τας αποδοσεις των σωληνακιων..by the way, αυτα που υπηρχανν τα σωληνακια ειχαν φθαρει η' ετσι τα αλλαξες για να βαλεις την αεροπορια?

  16. #60
    Εγγραφή
    28-05-10
    Περιοχή
    Patra, Greece
    Μηνύματα
    1.914
    Thanked
    3223
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    by the way, αυτα που υπηρχανν τα σωληνακια ειχαν φθαρει η' ετσι τα αλλαξες για να βαλεις την αεροπορια?
    Τα σωληνάκια που είχε ήταν μια χαρά, αλλά για ειρήνη μυαλού και προληπτική συντήρηση θα τα άλλαζα έτσι και αλλιώς. Οπότε γιατί όχι αεροπορία;

  17. The Following 2 Users Say Thank You to GiannisRob For This Useful Post:

    dreamer (22-11-22), PetrosD (22-11-22)

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP