Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 66 από 66

Θέμα: [E46] ΔΙΣΚΟΣ - ΠΛΑΤΩ (Πατιναρισμα)

  1. #61
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    μαλλον και εγω για sachs-performance παω οχι 4φτερο.η τιμη στο σαιτ ειναι στα 500 +εξ.μεταφορας.αν ο δισκος βγει ελλαττωματικος ξαναπληρωνεις μεταφορικα.η πρωτη τιμη που πηρα εδω (οχι απο γνωστο)685 ευρω(ωχ η τσεπη μου).βρηκα και μια αλλη μαρκα(spec) που αναφερθηκε εδω αλλα δεν γνωριζω πολλα για αυτην την εταιρεια περα απο το σαιτ που μπηκα.σε πεςριπτωση αστοχια τα ιδια ισχυουν την spec οσον αφορα τα μεταφορικα

  2. #62
    Εγγραφή
    28-12-09
    Περιοχή
    θρακομακεδονες
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.970
    Thanked
    1891
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    προχθες περασα απο δσκοτεχνικη στην αθηνα...για ενα σετακι δισκο πλατο για το επαγγελματικο(luk -κοστος περιπου 90 ευρω) ρωτησα και για το ζ3 μιας και με τον κομπρεσσορα θα χρειαστει καποια στιγμη αλλον! (σημειωτεον το πακετο γνησιο μαμα της luk ..κομπλε το δινει περιπου 115 ευρω)..μου ειπε επιπλεον πως αναλαμβανει ανακατασκευη του δικου μου ,εφοσον ειναι σε καλη κατασταση, σε εξαφτερο για 25 κιλα ροπη περιπου ...με 120 ευρω..(εξαλλου σχεδον ολα τα αφτερμαρκετ ειναι ανακατασκευες)....αν παλι δεν ειναι καλο, αγοραζεις ενα καινουριο σετ και κανει την τραμπα σε εξαφτερο!!

  3. #63
    Εγγραφή
    11-01-10
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    2.515
    Thanked
    2707
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    μου ειχε πει ενας φιλος που ασχολειται με νυκτερινα σπορ για ανακατασκευη του δικου μου με πολυ χαμηλη τιμη και ιδια αντοχη και προδιαγραφες καινουργιου.αλλα εχω αμφιβολιες για την αποτελεσματικοτητα του

  4. #64
    Εγγραφή
    07-01-10
    Μηνύματα
    2.102
    Thanked
    874
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    παιδια μολις γυρισα απο το συνεργειο το νεο μεταχειρισμενο σαζμαν μου φαινεται να δουλευει ενταξει. Αλλαξα και πλατω δισκο. Το παλιο το πλατο ηταν αψογο ο παλιος ο συμπλεκτης 1ως 2 mm φαγωμενος. το ρουλεμανακι αθλιο.Αλλαξα και MTF(2lt 40e)
    To neo set μπηκε παλι απο LUK(180e).
    θα δω πως θα παει το πραγμα και θα ενημερωσω εκ νεου το thread
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kplc16 : 18-01-10 στις 21:25

  5. #65

    Προεπιλογή

    Αντε ...τετοια να ακουμε! Να το χαρεις με την ανεση σου!

  6. #66
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    αντε φιλαρακι...καλα χιλιομετρα...!!!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP