Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 66

Θέμα: [E46] ΔΙΣΚΟΣ - ΠΛΑΤΩ (Πατιναρισμα)

  1. #21
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    151
    Thanked
    297
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    κωστη μου...το χω ξεχασει ηδη το 6αρι...δεν θελω να μπλεκω....βλεπω οτι απο δω κ περα.....περαν τον να το κανω TS2 + (μπορει κ αυτο δεν ειμαι κ πολυ θετικος),Θα αρχισει να μπλεκει το πραγμα...κ με περισσοτερη δυναμη θα αρχισει να ζηταει το αυτοκινητο...κ δεν δυναμαι...ουτε οικονομικα αλλα ουτε κ ψυχολογικα να τρεχω συνεργεια...Η δυναμη του μεχρι τωρα με υπερκαλυπτει.....ας με περνανε κ καποιοι....αχαχαχαχα
    Οσον αφορα το 6αρι...καλο θα ηταν να χε μπει απο την αρχη...τωρα ειναι αργα που λεει κ το λαικο ασμα....ασε που απο καταναλωση ειμαι ηδη 8,8 με την οικογενεια....και 11,00 μονος μου....μια χαρα ειναι για μενα....!
    για πες ομως...ποσο σου πηγε δισκος - πλατω μιας κ με ενδιαφερει ο sachs?????
    270 Βασιλη ... Ξερει ο Γιαννης και ο Δημητρης πανω απο που τον αγορασα , αν θες ρωτα τους να σου πουν .... Σκεφτομουνα να παρω τον οργανικο που δινει στο πακετο ο Νορβηγος αλλα .... Δεν ξερω ρε γμτ ... Και μια συζητηση που εκανα οταν εψαχνα το ολο εγχειρημα και με επισημο αντιπροσωπο του στην Ελλαδα αλλα και στην Γερμανια , και οι δυο μου ειπαν πως δεν εχει καμμια διαφορα , ισα ισα που υστερεί αρκετα απο εναν ενυσχημενο sachs . Η μόνη διαφορα τους ηταν πως ο Νορβηγος αν θυμαμαι καλα ζηταγε 485 συν μεταφορικα για να τον παρω απο αυτον συν τα μεταφορικα αν δεν τον επαιρνα μαζι με το κιτ ωστε να τον στειλει πακετο .....
    Αλλα σου ξαναλέω καθως ειχα χρησιμοποιησει και στο παλιο το 328ρακι μου SACHS performance , καμμια επαφη με τους μαμα .... Και στην περιπτωση σου ( ΕSS εννοώ ) ειναι η ΚΑΛΥΤΕΡΗ και η σοφοτερη - ασφαλεστερη ΛΥΣΗ .

  2. #22
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    151
    Thanked
    297
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    270 βεβαια ειναι η τιμη για Ε39 540 .... Δεν ξερω ποσο ειαι για το δικο σου καθως οταν ειδα την τιμη που εδωσαν τα παιδια απο το ebay για το δικο σου ενιωσα ψιλογκαου .... Αλλα μολις συνειδητοποιησα πως δεν εχουν καμμια επαφη οι δισκοι μεταξυ τους .... Μαθε τιμη και θα μαθω και εγω απο τον δικο μου να σου πω οκ ?

  3. #23
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    1000 ευχαριστω φιλαρακι μου....να σαι καλα....!!!!
    (μιλαμε κομπλε για δισκο πλατω ρουλεμαν ή οχι??)
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  4. #24
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    151
    Thanked
    297
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ΦΥΣΙΚΑ ΒΡΕ .... Ολα κομπλε ..... Ή παρε με τηλ να μου το θυμησεις να ρωτησω οποτε θες ή πες πανω στα παιδια να μαθουμε οκ ?

  5. #25
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Λευκαδα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.745
    Thanked
    5704
    Rides
    5

    Προεπιλογή

    οκ....αν κ δεν εχω το κινητο σου.....στειλτο μου με πμ ή στο 6932 364384....σε ευχαριστω κ παλι κ καλη χρονια!!!!
    ...αυτο το χερακι εχει μονο σημασια!

  6. #26
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    151
    Thanked
    297
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
    οκ....αν κ δεν εχω το κινητο σου.....στειλτο μου με πμ ή στο 6932 364384....σε ευχαριστω κ παλι κ καλη χρονια!!!!
    Εφυγε sms ...Παρε με οποτε θες να τα πουμε φιλος

  7. #27
    shido Guest

    Προεπιλογή

    Την λυση πακετο δισκο με ελαφρωμενο βολαν δεν την σκεφτεσαι?θα εχεις και διαφορα στις τρεις πρωτες ταχυτητες

    Καλη χρονια σε ολους

  8. #28
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο shido Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την λυση πακετο δισκο με ελαφρωμενο βολαν δεν την σκεφτεσαι?θα εχεις και διαφορα στις τρεις πρωτες ταχυτητες

    Καλη χρονια σε ολους
    Καλή χρονιά Γιάννη!

    Δεν ανεβαίνει πολύ η τιμή? Δεν έχει θέματα με παράξενους ήχους, τρέμουλο κλπ?

  9. #29
    shido Guest

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NickE60 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή χρονιά Γιάννη!

    Δεν ανεβαίνει πολύ η τιμή? Δεν έχει θέματα με παράξενους ήχους, τρέμουλο κλπ?
    Τρεμουλο οχι,θορυβο μονο στο ρελαντι κανει και κυριως με κλιματισμο ανοιχτο,

  10. #30
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    3.699
    Thanked
    3301
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Το ρωτάω γιατί είχε βάλει ένας φίλος UUC νομίζω ..ειχε δώσει και κανα 1000αρικο ...και μετά από 2-3 μήνες αποφάσισε να τον βγάλει.. και έβαλε τον performance..

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP