Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Θέμα: Αγορά m3 e46

  1. #1
    Εγγραφή
    29-12-21
    Μηνύματα
    4
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή Αγορά m3 e46

    Καλησπέρα και από εμένα και χρόνια πολλά , ενδιαφέρομαι για αγορά m3 e46 , υπάρχει κάτι αξιόλογο και πάντα γνήσιο , στο car ότι αγγελίες βλέπω εκτός από κάνα 2 που δείχνουν καλά αλλά με πολύ υψηλό ποσό , τα υπόλοιπα δείχνουν πολύ ταλαιπωρημένα , γνωρίζουμε αν κάποιο από τις αγγελίες είναι καλό;
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

  2. #2
    Εγγραφή
    13-09-21
    Περιοχή
    Thes/ki
    Μηνύματα
    126
    Thanked
    38
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Νταξη αν το παρης μετα το φτιαχνης οπως θες πρωτα μηχανικα κανα βαψιματακι συμφερη πιστευω.....

  3. #3
    Εγγραφή
    29-12-21
    Μηνύματα
    4
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Σίγουρα λόγο χρόνων και χρήσης όλο και κάποια μαζέματα θα θέλει απλά δεν ξέρω από αυτά που υπάρχουν στις αγγελίες αν υπάρχει κάποιο που να αξίζει

  4. #4
    Εγγραφή
    13-09-21
    Περιοχή
    Thes/ki
    Μηνύματα
    126
    Thanked
    38
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Οκ. Τωρα απο τις αγγελιες παιρνεις μια εικονα αλλα αν δεν δης 1 αυτ . Απο κοντα δεν μπορεις να εξακριβωσης διοτι π.χ. μπορη απο μια αγγελία μια εικονα να σχηματισης μια αποψη για 1 ταλαιπωρημένο αυτ. μ3 και να ειναι φθηνο και σε μια αλλη ενα ακριβό τζιτζί να ειναι και να σου βγαλη μεγαλο προβλημα και το φθηνο ταλαιπωρημένο να σου εχει μοτέρ διαμαντι να σου παη μια ζωη αν το προσέξεις φυσικα
    Η επιλογη σε αυτ. Πρεπει να επισημανης 4 η 3 π.χ και να τα δης ολα απο κοντα για να αποφασίσεις αφου ολα ελλαδα ειναι εγω αυτο θα εκανα..

  5. #5
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18802
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Σταύρο, μιλάμε για 15+ ετών αυτοκίνητα που έχουν περάσει από πολλά χέρια. Όλοι οι προηγούμενοι έχουν βγάλει τα απωθημένα τους πάνω στα αυτοκίνητα αυτά.

    Ο,τι και να βρεις, όσα κι αν δώσεις, το σίγουρο είναι ότι το υπόλοιπο του λογαριασμού σου στην τράπεζα θα καταντήσει μιγαδικός αριθμός.

    Δεν είναι μόνο τα μαζέματα, τα οποία δε διανοείσαι που μπορούν να φτάσουν. Είναι και η προληπτική συντήρηση.

    Σκέψου ότι οι περισσότεροι εξ' όσων τα αγόρασαν τα ήπιαν και τα έδωσαν χωρίς να κάνουν συντήρηση της προκοπής γιατί απλούστατα ήταν φθηνά στην αγορά αλλά αστρονομικά high maintenance.

    Τα άλλα που αναφέρθηκαν πιο πάνω είναι να 'χαμε να λέγαμε και να 'χουμε να πούμε.

  6. The Following User Says Thank You to S8N For This Useful Post:

    BILL007 (14-01-22)

  7. #6
    Εγγραφή
    29-12-21
    Μηνύματα
    4
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το πρώτο που είδα απογοητεύτηκα , και σαφώς ο μάντρας ισχυριζότανε ότι είναι άψογο , όλα τα πλαστικά- διακοσμητικά που είχε μέσα το αμάξι ήταν στον αέρα - ακουμπωτα , επισης βλέπω και τα περισσότερα στις αγγελίες είναι πολύ καιρό απούλητα ,

  8. #7
    Εγγραφή
    29-12-21
    Μηνύματα
    4
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S8N Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σταύρο, μιλάμε για 15+ ετών αυτοκίνητα που έχουν περάσει από πολλά χέρια. Όλοι οι προηγούμενοι έχουν βγάλει τα απωθημένα τους πάνω στα αυτοκίνητα αυτά.

    Ο,τι και να βρεις, όσα κι αν δώσεις, το σίγουρο είναι ότι το υπόλοιπο του λογαριασμού σου στην τράπεζα θα καταντήσει μιγαδικός αριθμός.

    Δεν είναι μόνο τα μαζέματα, τα οποία δε διανοείσαι που μπορούν να φτάσουν. Είναι και η προληπτική συντήρηση.

    Σκέψου ότι οι περισσότεροι εξ' όσων τα αγόρασαν τα ήπιαν και τα έδωσαν χωρίς να κάνουν συντήρηση της προκοπής γιατί απλούστατα ήταν φθηνά στην αγορά αλλά αστρονομικά high maintenance.

    Τα άλλα που αναφέρθηκαν πιο πάνω είναι να 'χαμε να λέγαμε και να 'χουμε να πούμε.
    Νομίζω έχεις απόλυτο δικιο , σε ότι λες , δυστυχώς πέρα από την αγορά που δεν την λες φτηνή για αμάξι 15+ ετών , σίγουρα θα χρειαστεί ένα ποσό αρκετά μεγάλο για μαζέματα , νομίζω ότι στο τέλος θα φτάσει το κόστος μιας e92

  9. #8
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros081 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω έχεις απόλυτο δικιο , σε ότι λες , δυστυχώς πέρα από την αγορά που δεν την λες φτηνή για αμάξι 15+ ετών , σίγουρα θα χρειαστεί ένα ποσό αρκετά μεγάλο για μαζέματα , νομίζω ότι στο τέλος θα φτάσει το κόστος μιας e92
    Άνετα...Δυστυχώς. Αλλά και Ε92 να πάρεις και αυτό θα σου βγει οσο το επόμενο μοντέλο με την ίδια ακριβώς λογική. Ε46 και Ε9Χ ειναι παλιά και σε πιο "ειδικές" κατασκευές αν δεν το πάρεις πολύ ακριβά και απο γνώστη τότε δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχεις τρεχάματα και μαζέματα.



  10. The Following 2 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    pilot (14-01-22), S8N (17-01-22)

  11. #9
    Εγγραφή
    25-07-17
    Μηνύματα
    85
    Thanked
    25
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    46 θέλεις ή 92 ή ανάλογα τα χρήματα ; Για εμένα και τα 2 φθηνά τα δίνουν μπροστά σε αυτό που θα ακολουθήσει στην τσέπη σου. Εκτός αν το κλειδώσεις σε γκαράζ.

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP