Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 23

Θέμα: E60 Multimedia.......

  1. #11
    Εγγραφή
    27-08-19
    Περιοχή
    Νέα σμύρνη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    127
    Thanked
    126
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Όπως είπε και ο ace είναι ελαφρώς καλύτερες από τις εργοστασιακές πηγές! αυτό το διαπιστώσα και εγώ στο 46αρι μου!

  2. The Following User Says Thank You to Georgebm For This Useful Post:

    BILL007 (13-11-21)

  3. #12
    Εγγραφή
    27-04-16
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    150
    Thanked
    176
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SpyDi7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πάμε σε λύση 2din και κατέβει η οθόνη κάτω από τα χειριστήρια a/c (όπου πιστεύω ότι το touch δεν θα βολεύει καθόλου.... , διορθώσετε αν κάνω λάθος) και ψάξω για τπτ σε alpine - pioneer ; Αξίζει μια τέτοια κίνηση η όνομα πληρώνουμε και κάνουμε ίδια δουλειά με τον Κινέζο.

    Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Σε αυτές τις λύσεις -που έχω δοκιμάσει και εγώ- έχεις τα εξής βασικά στοιχεία: θα πληρώσεις πολλά παραπάνω για το brand name και θα έχεις καλύτερη ποιότητα, θα χάσεις σε features, δυνατότητες, επιλογές κλπ, καθώς ο κινέζος δίνει τα πάντα όλα, συν ότι δεν θα μοιάζει εργοστασιακό.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to The Ace For This Useful Post:

    BILL007 (13-11-21), SpyDi7 (12-11-21)

  5. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SpyDi7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν πάμε σε λύση 2din και κατέβει η οθόνη κάτω από τα χειριστήρια a/c (όπου πιστεύω ότι το touch δεν θα βολεύει καθόλου.... , διορθώσετε αν κάνω λάθος) και ψάξω για τπτ σε alpine - pioneer ; Αξίζει μια τέτοια κίνηση η όνομα πληρώνουμε και κάνουμε ίδια δουλειά με τον Κινέζο.

    Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Μην το σκέφτεσαι καν αυτό, ειδικά άμα έχεις την ΟΕΜ θέση ήδη στο ταμπλο σου Αμα δεν έχεις υψηλές απαιτήσεις στον ήχο, απο τις επώνυμες οθόνες δε θα πάρεις κάτι παραπάνω (μη πω ούτε κοντά στο functionality των κινεζιών).



  6. The Following 2 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    Georgebm (13-11-21), SpyDi7 (13-11-21)

  7. #14
    Εγγραφή
    27-08-19
    Περιοχή
    Νέα σμύρνη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    127
    Thanked
    126
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και εγώ στο ταμπλό θα την έβαζα!μου φαίνεται πιο ωραία εκεί και πάει εύκολα το μάτι στην οδήγηση!Με ενα καλό σετ ηχείων θα βελτιωθεί και άλλο!

  8. #15
    Εγγραφή
    12-04-19
    Περιοχή
    Αθήνα, Νέα Σμύρνη.
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    27
    Thanked
    8
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ευχαριστώ ρε παιδιά. Και εγώ προς τον κινέζο με βλέπω. Νκάνω άλλη μια ερώτηση χωρίς να με βρίσετε....χαχαχα γνώμες ψάχνω. Εκτός από την 8,8'' οθόνη που πιστεύω ότι η αφή θα είναι λιγάκι δύσκολη κατα την οδήγηση μιας και κουμπώνει αρκετά μέσα... κοιτάω και την 12,3'' αν δεν κάνω λάθος που έρχετε αρκετά μπροστά σχεδόν στα χειριστήρια clima. Εσείς τι λέτε? Ποιά η γνώμη σας? Φίλε ACE μιας και το έχεις ψάξει αρκετά τι λες?

  9. #16
    Εγγραφή
    27-04-16
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    150
    Thanked
    176
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προφανώς η μεγαλύτερη οθόνη, αν μάλιστα συνδυάζεται και με καλύτερη ανάλυση (συνήθως οι μικρές είναι 800x600, οι μεγαλύτερες είναι 1024 ή 1200), είναι καλύτερη σε όλα, καθώς επίσης συνδυάζεται με καλύτερο SoC και περισσότερη μνήμη. Αλλά, άκου τώρα εδώ λεπτομέρεια, ακριβώς επειδή δεν είναι πιο μέσα όπως η μικρή και δεν υπάρχει η σκίαση από το πάνω καπάκι, δεν φαίνεται καλά στην αντηλιά και γενικά αν πέσει φως απευθείας πάνω στο ταμπλώ.

    Ότι μέγεθος και να διαλέξεις, πάρε κάτι με τουλάχιστον 4GB μνήμη καθώς οτιδήποτε πιο κάτω απλά θα σου σπάσει τα νεύρα...

  10. #17
    Εγγραφή
    12-04-19
    Περιοχή
    Αθήνα, Νέα Σμύρνη.
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    27
    Thanked
    8
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Ace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς η μεγαλύτερη οθόνη, αν μάλιστα συνδυάζεται και με καλύτερη ανάλυση (συνήθως οι μικρές είναι 800x600, οι μεγαλύτερες είναι 1024 ή 1200), είναι καλύτερη σε όλα, καθώς επίσης συνδυάζεται με καλύτερο SoC και περισσότερη μνήμη. Αλλά, άκου τώρα εδώ λεπτομέρεια, ακριβώς επειδή δεν είναι πιο μέσα όπως η μικρή και δεν υπάρχει η σκίαση από το πάνω καπάκι, δεν φαίνεται καλά στην αντηλιά και γενικά αν πέσει φως απευθείας πάνω στο ταμπλώ.

    Ότι μέγεθος και να διαλέξεις, πάρε κάτι με τουλάχιστον 4GB μνήμη καθώς οτιδήποτε πιο κάτω απλά θα σου σπάσει τα νεύρα...
    € 402,75 28%OFF | 12.3''Blu-ray anti-glare Qualcomm Snapdragon 662 Android 11 DSP Carplay 256G For BMW 5 Series E60 E61 E63 E64 E90 E91 E92 iDrive

    Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  11. #18
    Εγγραφή
    12-04-19
    Περιοχή
    Αθήνα, Νέα Σμύρνη.
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    27
    Thanked
    8
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Κάτι τέτοιο πώς το βλέπεις?

    Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  12. #19
    Εγγραφή
    27-04-16
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    150
    Thanked
    176
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Δεν έβαλες το link, αλλά αν είναι αυτό εδώ 12.3'' Blu-Ray Anti-Glare Qualcomm Snapdragon 662 Android 11 DSP Carplay 256G For BMW 5 Series E60 E61 E63 E64 E90 E91 E92 IDrive τότε μια χαρά το βλέπω, καλό SoC, 8GB RAM, FHD για το 20x9 λόγω εύρους, μόνο το θεματάκι με την αντηλιά (αν και λέει ότι είναι antiglare) και τσέκαρε αυτό που λέει για AUX, γιατί αλλιώς με transmitter ο ήχος θα είναι ψιλομάπα...

  13. #20
    Εγγραφή
    12-04-19
    Περιοχή
    Αθήνα, Νέα Σμύρνη.
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    27
    Thanked
    8
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Ace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έβαλες το link, αλλά αν είναι αυτό εδώ 12.3'' Blu-Ray Anti-Glare Qualcomm Snapdragon 662 Android 11 DSP Carplay 256G For BMW 5 Series E60 E61 E63 E64 E90 E91 E92 IDrive τότε μια χαρά το βλέπω, καλό SoC, 8GB RAM, FHD για το 20x9 λόγω εύρους, μόνο το θεματάκι με την αντηλιά (αν και λέει ότι είναι antiglare) και τσέκαρε αυτό που λέει για AUX, γιατί αλλιώς με transmitter ο ήχος θα είναι ψιλομάπα...
    Ωπ!!!!! Για βοήθησε με λιγάκι με το aux. Τι πρέπει να τσεκαρουμε δλδ?

    Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP