Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 33 από 33

Θέμα: Αμορτισέρ αλλαγή σε Ε36

  1. #31
    Εγγραφή
    13-07-19
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    184
    Thanked
    87
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μέχρι που έβαλα τους δίσκους πίσω, ήταν τέλειο! τώρα έχουμε ένα θεματάκι, και ο μηχανικός μου δεν μου τα λέει καλά, (μα σου του μου, θα στρώσει, αλλά για τα μπόσικα που είναι μια πιθαμή, και το ότι ξεκινά το αυτοκίνητο με πρώτη και χωρίς γκάζι, με δεμένο χειρόφρενο) δεν λέει τίποτα! θα δοκιμάσω απο την φούσκα, αλλιώς σε φρενά, και τελείωσε, έτσι κι αλλιώς, όλα τα αυτοκίνητα που έπαιρνα, τα περνούσα απο φρενόμετρο!

  2. #32
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο iliasb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μέχρι που έβαλα τους δίσκους πίσω, ήταν τέλειο! τώρα έχουμε ένα θεματάκι, και ο μηχανικός μου δεν μου τα λέει καλά, (μα σου του μου, θα στρώσει, αλλά για τα μπόσικα που είναι μια πιθαμή, και το ότι ξεκινά το αυτοκίνητο με πρώτη και χωρίς γκάζι, με δεμένο χειρόφρενο) δεν λέει τίποτα! θα δοκιμάσω απο την φούσκα, αλλιώς σε φρενά, και τελείωσε, έτσι κι αλλιώς, όλα τα αυτοκίνητα που έπαιρνα, τα περνούσα απο φρενόμετρο!



  3. #33
    Εγγραφή
    13-07-19
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    184
    Thanked
    87
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μου έφτιαξε και το χειρόφρενο και είμαστε εντάξει! Τώρα θα ήθελα μια τεχνική συμβουλή για τα φρένα E36 1.8iS (για να μην ανοίγω καινούριο θέμα), βέβαια απο κάποιον που πιθανώς γνωρίζει καλά, με τις 17άρες ζάντες, τι δίσκους μπορώ να βάλω χωρίς υπερβολές, αλλά για καλύτερο φρενάρισμα, δηλαδή τι διάμετρο, γιατί η αδυναμία μου απο παλιά είναι οι TAROX G88! Ένα παλιό θέμα έλεγε αυτά, τα οποία δεν ισχύουν, καμία M δεν φοράει τέτοια διάσταση!

    << φρενα
    1)μπροστινα απο e46 m3 γνησια τρυπητα αεριζομενα με δισκους 325mm
    2)πισω απο e46 328 με τρυπητους δισκους zimmerman 294mm >>
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iliasb : 11-12-21 στις 12:42

  4. The Following User Says Thank You to iliasb For This Useful Post:

    BILL007 (12-12-21)

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη ... 234

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP