Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποια η γνώμη σας για τα προσκέεφαλα Φαραώ στο Ε39?

Ψήφισαν
20. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Τιμή και δόξα στον νέο ΤΟΥΤΑΓΧΑΜΩΝ

    7 35,00%
  • Αν αρέσουν σε σένα, εμάς ΕΙΣ ΤΗΝ Π*****Ν ΜΑΣ που θα έλεγε και ο Καραϊσκάκης

    8 40,00%
  • Ρε φύγε ρε μλκ από δω ρε μπρο

    2 10,00%
  • Όλο μαλακίες αυτό το παιδί

    3 15,00%
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 13

Θέμα: Προσκέφαλα Vader (Φαραώ) σε Ε39

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    26-03-10
    Περιοχή
    Athens
    Μηνύματα
    5.698
    Thanked
    18806
    Rides
    0

    Προεπιλογή Προσκέφαλα Vader (Φαραώ) σε Ε39

    Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά!

    Προ ενός έτους αντικατέστησα το Sport θερμαινόμενο σαλόνι στη γριά με ένα από Μ5, καθώς ήθελα καλύτερη πλευρική στήριξη.

    Τελικά ούτε το Μ5 είχε την πλευρική στήριξη που περίμενα, ειδικά στους ώμους. Κι επειδή έφαγα πολύ χρόνο με τις καλωδιώσεις για τις μνήμες, τα ρελέ κλπ ώστε το ρετροφιτ να γίνει εργοστασιακά, δεν έχω το κουράγιο για άλλες πατέντες.

    Όμως...

    Πριν λίγο καιρό βρήκα έναν που πωλούσε προσκέφαλα Φαραώ και είπα να τα δοκιμάσω. Τα πήρα, τα καλούπια ήταν λίγο γτπκ, σουλουπώθηκαν όμως και ντύθηκαν με νάπα ίδιο με των καθισμάτων. Προχθές τα τοποθέετησα.

    Η αλήθεια είναι πως επιτέλους η ωμοπλάτη στηρίζεται σωστά, αν και σε μεγάλο ταξίδι θα είναι κάπως κουραστικά. Επίσης, πιέζουν λίγο τα πλαϊνά της πλάτης του καθίσματος αλλά δεν είναι τόσο έντονο όσο φαίνεται στις φωτογραφίες γιατί πραγματικά η πλευρική στήριξη των εργοστασιακών καθισμάτων στο ύψος των ώμων είναι γελοία.

    Βασικά χέστηκα κιόλας, σημασία έχει πρωτίστως να μην πηγαινοέρχομαι σαν μονοβάθμιος ταλαντωτής. Η γυναίκα μου έφριξε λίγο αλλά θα το ξεπεράσει, έχει ξεπεράσει και πολύ χειρότερα.

    Επειδή όμως από τον κύκλο των μπεμβεδάκηδων φίλων έχω αντιδιαμετρικές απόψεις, θα ήθελα τη γνώμη σας η οποία πραγματικά μετράει.

    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

    Υ.Γ. Το πίσω κάθισμα δεν είναι τόσο σώβρακο, απλώς τα μπουμπούκια μου το λέρωσαν και δεν πρόλαβα να το καθαρίσω.

    PXL_20210326_140811531.MP.jpg
    PXL_20210326_140828297.jpg
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S8N : 26-03-21 στις 16:19

  2. The Following 7 Users Say Thank You to S8N For This Useful Post:

    BILL007 (26-03-21), isou (26-03-21), nikos valvetronic (27-03-21), pilot (26-03-21), Ptboul (29-03-21), Vassilis ///M (28-03-21), wheelman (27-03-21)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP