Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 37

Θέμα: = SoS - Αγορα BMW Z4 E89 23i =

  1. #11
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ειναι απο τα πιο ομορφα ροαντστερ εβερ!!! υποτιμημενο μοντελλο αλλα το εφαγε η κριση σε σχεση με τον προκατοχο του που ειχε βγει σε πιο καλα χρονια και πουλησε πολυ,ηταν και το πρωτο εκεινο βεβαια..θεωρω τυχερο οποιον το εχει και το κρατησει,τι ναπω απλα πανεμορφο,οι γραμμες του ειναι τοσο κλασικες και σπορ απο αλλη εποχη,κορμαρα που θα μπορουσε να ειναι και αυτοκινητο του γνωστου τζειμς..ειδικα το σκουρο μπλε !!! αν εβγαινε σε λιγοτερα τοτε κυβικα θα το τσεπωνα σιγουρα..ψαχνω και εγω να βρω και εγω σαυτο το χρωμα,σκουρο μπλε και σε καλη κατασταση ..αλλα δεν...

  2. #12
    Εγγραφή
    17-02-21
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    11
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπερα! Ναι ειναι πολυ ομορφο, εχω την ιδια αποψη και εγω!

    Υπαρχει και το διλιτρο π βγαινει μετα το 2012 αλλα δεν πωλειται κατι ουτε για δειγμα.

    Μακαρι να πανε ολα καλα και να προχωρησω στην αγορα του, το βλεπω καθε βραδυ στον υπνο μου! Χαχαχ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gtzoo : 20-02-21 στις 20:36

  3. #13
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gtzoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα! Οχι δεν ηξερα καν τι ειναι το VIN. Θα το τσεκαρω ομως.
    Ειναι ο αριθμός πλαισίου του αυτοκινήτου. Δεν χρειάζεται να βάλεις όλα τα ψηφία, με τα τελευταία 7 βγαίνει το report



  4. #14
    Εγγραφή
    17-02-21
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    11
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Ωραια, θα το τσεκαρω και θα σας ενημερωσω!

  5. #15
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dreamer Εμφάνιση μηνυμάτων
    το εφαγε η κριση σε σχεση με τον προκατοχο του
    000000 βγήκε ακριβώς πάνω στην κρίση και αυτό μείωσε τις πωλήσεις του άρδην. Σε τιμή καταλόγου το 2010 είχε περι τα 30Κ καινούργιο σε αντίθεση με το τωρινό Ζ4 που έχει τιμή περι τα 57Κ
    Συνημμένα αρχεία Συνημμένα αρχεία



  6. The Following 2 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    dreamer (21-02-21), Kostas_1 (23-02-21)

  7. #16
    Εγγραφή
    01-02-10
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    2.578
    Thanked
    6674
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η γνώμη μου είναι να το πάρεις. Με τόσο μικρή διαθεσιμότητα αφόυ το βρήκες και άβαφο...Ότι μεταχειρισμένο
    να πάρεις, σε νορμάλ τιμή έτσι, κάτι θα θέλει. Βρείτε τα με την επισκευή και πέντε πάνω πέντε κάτω χαλάλι.
    Θα μπορούσες να πάρεις ένα φαινομένικά υπερτέλειο σε ακριβή τιμή και να σου έβγαζε κάτι στα καπάκια... Χτύπα το!

  8. The Following 2 Users Say Thank You to nikos valvetronic For This Useful Post:

    BILL007 (21-02-21), Kostas_1 (23-02-21)

  9. #17
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos valvetronic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η γνώμη μου είναι να το πάρεις. Με τόσο μικρή διαθεσιμότητα αφόυ το βρήκες και άβαφο...Ότι μεταχειρισμένο
    να πάρεις, σε νορμάλ τιμή έτσι, κάτι θα θέλει. Βρείτε τα με την επισκευή και πέντε πάνω πέντε κάτω χαλάλι.
    Θα μπορούσες να πάρεις ένα φαινομένικά υπερτέλειο σε ακριβή τιμή και να σου έβγαζε κάτι στα καπάκια... Χτύπα το!

    Συμφωνώ με το Νίκο! Αν το ζαλίσεις άπειρα το θέμα δεν θα βγάλεις κάτι, μόνο να χάσεις έχεις σε αυτή τη συγκεκριμένη περίπτωση.



  10. The Following User Says Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    nikos valvetronic (22-02-21)

  11. #18
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Καλησπερα. Εχω και γω το 2.3 σε manual και ειμαι πολύ ευχαριστημένος. Ειναι μοντέλο του 2010, το έχω από το 2015 και δεν εχει ζητησει το παραμικρό. Ειδικά ο κινητηρας του ειναι από τους καλύτερους που έχουν βγει τα τελευταία χρόνια. Αστο το 2λιτρο, καμια σχέση.

    Τωρα στο θεμα του θορύβου: Τι ακριβώς θορυβος ειναι (πχ χτυπαει ή ακουγεται σαν βουητο)? Τον κανει συνέχεια ή μονο σε μεγαλες ή μικρές ταχυτητες?

  12. The Following User Says Thank You to Kostas_1 For This Useful Post:

    BILL007 (27-02-21)

  13. #19
    Εγγραφή
    17-02-21
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    11
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπερα! Ναι ειναι ενας ηχος που δεν ακουγεται στη καμπινα αλλα οταν εισαι εξω. Ο μηχανικος μου ειπε σημερα οτι ειναι το διαφορικο και επισκευαζεται. Τη παρασκευη θα ειναι ετοιμο. Το εχει ηδη λυμμενο και περιμενει τα ανταλακτικα. Μου ειπε επισης οτι δεν ευκολη επισκευη αλλα καποιοι οχι ολοι οπως αυτος μπορουν να το επισκευασουν εφοσον γινετε...(δεν ειναι αντιπροσωπεια, ειναι ομως εξουσιοδοτημενος)
    Τι να πω, μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να ανησυχω καθολου και οτι δεν θα υπαρχει ουτε ηχος ουτε προβλημα θα ειναι σαν καινουργιο.
    Εχω σκοπο να το παω σε μια αλλη αντιπροσωπεια να τους αναφερω τι εχει συμβει και να δουν και αυτοι τι παιζει..

    Θα πρεπει να ανησυχω θεωρειτε?

  14. #20
    Εγγραφή
    23-12-09
    Μηνύματα
    6.185
    Thanked
    10609
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Αφου ειναι τοσο σιγουρος, φαινεται το εχει το θεμα. Παντως ναι, ορισμένοι ξερουν κ τα επισκευάζουν.

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP