Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: e-shops και ανταλλακτικά?

  1. #1
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Question e-shops και ανταλλακτικά?

    παιδια δεν εξρω αν το ποσταρω σωστα εδω,αλλα εψαξα και δεν βρηκα καπου αναλογο τοπι..εχει ψωνισει κανεις απο antallaktikaonline κ.λ.π σαιτ που ειναι και σπονσορες στο φορουμ? ακουγονται διαφορα κακα σχολια και κριτικες στο ιντερνετ ,οτι στελνουν αλλα απο αυτα που παραγγελνεις και οτι αργουν να ερθουν,κανα μηνα λογω οτι ερχονται μαζικα με φορτηγα και οχι αεροπλανικα..αγοραζει κανεις?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 11-01-21 στις 21:53

  2. #2
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    11.174
    Thanked
    14068
    Rides
    1

    Question e-shops και ανταλλακτικά

    Λοιπόν θα σου πω την δική μου εμπειρία που έχω ψωνίσει αρκετές φορές (τις καλές ημέρες προ-κορωνοιού) και για bmw και για άλλες μάρκες. Υπάρχουν κάποια parts που δεν τα βρίσκεις Ελλάδα και αξίζουν τον κόπο μιας και η χρηματική διαφορά ειναι σεβαστή.

    Τώρα στις ερωτήσεις σου:
    1) Τα πράγματα έρχονται απο Γερμανία και θέλουν περί τις 2 εβδομάδες. Το ταχύτερο που μου είχαν έρθει ήταν 10 μέρες, αλλά όχι νωρίτερα.
    2) Όπως όλα τα eshops ανταλλακτικών συμπεριλαμβανομένων και των ελληνικών, αν δεν έχουν στοκ σου αντικαθιστούν (αφού πρώτα 1.σε ενημερώσουν και 2.εσύ τους δώσεις το ΟΚ) το ανταλλακτικό με κάποιας άλλης εταιρείας απο την αρχική επιλογή.

    Είχε ακουστεί παλιότερα ότι αυτό το έκαναν χωρίς 1.σε ενημερώσουν και 2.εσύ τους δώσεις το ΟΚ, πράγμα παράνομο! Δεν τους βγήκε σε καλό και νομίζω έχουν διορθωθεί οι περισσότεροι ως προς αυτό.
    Άλλωστε ποιος θέλει δυσαρεστημένους πελάτες? Όλα μαθεύονται πλέον
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BILL007 : 30-12-20 στις 14:24



  3. The Following 4 Users Say Thank You to BILL007 For This Useful Post:

    alexm (30-12-20), Dimimav (30-12-20), dreamer (30-12-20), Kostas_1 (11-01-21)

  4. #3
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    954
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ειναι πολυ καλο μαγαζι γιατι εκτος αυτων που δεν υπαρχουν και σε αυτα που υπαρχουν ,αναλωσιμα.λαδια κ.λ.π. κανουν πολυ καλες τιμες .
    αυτο που διαβαζω εγω ειναι οτι προωθουν μια μαρκα δικη τους την stark και οπου εχουν αναλογο ανταλλακτικο σου στελνουν οπως ειπες χωρις ειδοποιηση αυτο και οταν εχει φυγει ηδη την πατας και δεν μπορεις να το επιστρεψεις γιατι πρωτον θα κανει κανα μηνα και δευτερον πληρωνεις τα μεταφορικα εσυ.
    το ασχημο ειναι οτι ερχονται οδικως και οχι με αεροπλανο οποτε αργουν αρκετα αλλα αν ειναι κατι φθηνο αξιζει να περιμενεις,εχουν καλες τιμες.
    μακαρι να εχει διορθωθει το θεμα.ευχαριστω για τις πληροφοριες.

  5. #4
    Εγγραφή
    07-04-11
    Περιοχή
    ΙΩΑΝΝΙΝΑ
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    3.282
    Thanked
    4207
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Έχω παραγγείλει πολλές φορές...
    Τιμές σε καμία περίπτωση με αυτές της Ελλάδας...Πολύ χαμηλότερες μάλλον σε αυτό θα πρέπει να παίζει ρόλο και το ΦΠΑ της Γερμανίας..
    Αναμονή γύρω τις 10 μέρες...δλδ δύο εργάσιμες εβδομάδες...
    Πακετάρισμα πολύ καλό...

    Αυτά σε γενικές γραμμές...

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Vassilis ///M For This Useful Post:

    BILL007 (11-01-21), dreamer (31-12-20)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP