Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Θέμα: Ανάρτηση bmw performance 33502159879

  1. #11
    Εγγραφή
    01-05-11
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    141
    Thanked
    296
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλημέρα, η ST είναι ολόιδια με την KW. Η μόνη διαφορά είναι η KW είναι από ανωξειδοτο μέταλλο και η ST από κανονικό μέταλλο. Ο μηχανικός σου δεν είναι γνωστής εντελώς φιλικά. Η ανάρτηση ST X έχει τα χαρτιά της KW 1 και οι υπόλοιπες το ίδιο. Η KW χρησιμοποίησε το όνομα ST για να μπει στην Αμερικανική αγορά λόγω ότι η ST ήταν παλιά γνωστή εταιρία εκεί. Είναι ακριβώς ίδια. Όσο ποιο πολυ ρωτάς ποιο πολύ θα σε μπερδεύουν. Ένας σοβαρός τεχνίτης του χώρου μπορεί να σου τα πει σωστά, δυστυχώς στην Ελλάδα είναι λίγοι.

  2. The Following 3 Users Say Thank You to ALPINAKIAS For This Useful Post:

    BILL007 (16-12-20), pilot (16-12-20), Vassilis ///M (19-12-20)

  3. #12
    Εγγραφή
    19-10-10
    Μηνύματα
    550
    Thanked
    212
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ALPINAKIAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα, η ST είναι ολόιδια με την KW. Η μόνη διαφορά είναι η KW είναι από ανωξειδοτο μέταλλο και η ST από κανονικό μέταλλο. Ο μηχανικός σου δεν είναι γνωστής εντελώς φιλικά. Η ανάρτηση ST X έχει τα χαρτιά της KW 1 και οι υπόλοιπες το ίδιο. Η KW χρησιμοποίησε το όνομα ST για να μπει στην Αμερικανική αγορά λόγω ότι η ST ήταν παλιά γνωστή εταιρία εκεί. Είναι ακριβώς ίδια. Όσο ποιο πολυ ρωτάς ποιο πολύ θα σε μπερδεύουν. Ένας σοβαρός τεχνίτης του χώρου μπορεί να σου τα πει σωστά, δυστυχώς στην Ελλάδα είναι λίγοι.
    :

  4. #13
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    960
    Thanked
    557
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    https://www.troxos.com/el/content/αναρτήσεις-st

    λογικα ετσι κιτρινες αυτες θα ειναι.

  5. #14
    Εγγραφή
    19-10-10
    Μηνύματα
    550
    Thanked
    212
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    ναι αυτες ειναι

  6. #15
    Εγγραφή
    01-05-11
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    141
    Thanked
    296
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το χρώμα κίτρινο είναι στάνταρ. Εδώ και λίγο καιρό η ST σου δίνει την ευκαιρία να διαλέξεις το χρωμα που σου αρέσει (στην σούστα) η ταιριάζει στο αυτοκίνητο σου. Επίσης σου κάνουν και επιγραφή της επιλογής σου στης σούστες πχ. Όνομα, η ότι γουστάρεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ALPINAKIAS : 18-12-20 στις 08:24

  7. The Following 2 Users Say Thank You to ALPINAKIAS For This Useful Post:

    BILL007 (18-12-20), nikos valvetronic (18-12-20)

  8. #16
    Εγγραφή
    19-10-10
    Μηνύματα
    550
    Thanked
    212
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    πληροφοριακα τα αμορτισερ bmw performance δεν βγαινουν πλεον καταργηθηκαν τωρα μενουν τα sachs m pack αλλα δεν ξερω ποσο μπορουν να δουλεψουν με τριποντα ελατηρια χαμηλωματος

  9. #17
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    960
    Thanked
    557
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    για τα st δεν εχω γνωμη,δεν ειχα ποτε, αλλα τα sachs για μενα ειναι κορυφαια ,παντα αυτα βαζω!

  10. #18
    Εγγραφή
    13-07-19
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    184
    Thanked
    87
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αυτό που με ''τρώει'', είναι μήπως τις βάλω (τις ST) στην Ε36 μου, και μετά τρέχω στον γιατρό για την μέση! απο την ST μου είπαν να βάλω ST XA, που ρυθμίζουν και την απόσβεση, και με έστειλαν στον troxo, και αυτοί μου είπαν ότι δεν είχαν ποτέ ''παράπονα'' για σκληρότητα τέτοια, και θα είμαι εντάξει!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP