Καλησπερα στην παρεα!

Μιας και ολοι σπιτια μας και οι κουκλες μας(τουλαχιστον η δικια μου) παραμενει ακινητη και κουκουλωμενη στο γκαραζ ειπα να ξεκινησω ενα θεμα για κατι που σκεφτομαι απο οταν αγορασα αλλα μοιαζει πιο κοντινο απο ποτε τωρα!

Μιας και καθομαι σπιτι και τα λεφτα τα κανω μασουρι, μαζευονται επικινδυνα ωστε να φτασουν το οριο που εχω θεσει στον εαυτο μου για εγκατασταση κομπρεσορα στο αμαξι μου.

Να ξεκαθαρισω οτι σκεφτομαι σιγα σιγα να τα μαζεψω ολα με ποσο εκκινησης 2000-3000 ευρω και δε χρειαζομαι τιποτα παραπανω απο 350 αλογα ωστε να μη χρειαστει να ανοιχτει μοτερ και να μαι οσο το δυνατον πιο safe.

Kοιταξα καποια παλια ποστ αλλα αναφερονται παρα πολλες μηχανολογικες λεπτομερειες τις οποιες δεν κατεχω, οποτε θελω απλα να ρωτησω αν καποιος εχει η ξερει καποιον που να πουλαει καποιο μεταχειρισμενο κιτακι.

Δε θελω βαβουρες και κοψε ραψε γι αυτο ψαχνω κατι δοκιμασμενο που εφαρμοζει στο αμαξι μου χωρις πολλα πολλα.

Ψαχνω μερες να βρω, εχω βρει ενα κιτακι στο ιντερνετ της ΕΑΤΟΝ αλλα ο μηχανικος μου λεει οτι δεν αξιζει για το αμαξι μου το οποιο παραθετω παρακατω.

https://www.facebook.com/marketplace...6000481044190/

Να τονισω οτι δε μπορω να διαθεσω πανω απο 2000 αντε 3000 ευρω μονομιας, οπτοε δεν ξερω αν μπορω καν με αυτα τα λεφτα να κανω κατι ουσιωδες , οποτε θα ηθελα και εδω τα φωτα σας!

Θα ηθελα οποιος το χει επιχειρησει η εχει ψαχτει να μου δωσει τις πολυτιμες γνωσεις του για να μην πεταξω τα λεφτα μου σε κατι που τελικα θα με απογοητευσει.