Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: Ηχεια για Ζ3

  1. #1
    Εγγραφή
    07-04-19
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    27
    Rides
    0

    Προεπιλογή Ηχεια για Ζ3

    Καλησπερα παιδια,γνωριζει καποιος τις διαστασεις των ηχειων που μπαινουν σε Ζ3 του '02?
    Απ'οτι παρατηρησα εχει 2 ηχεια στο βαθος κατω απο την κονσολα εκει που ειναι τα ποδια δηλαδη,πρεπει να εχει θεσεις για τουιτερ στις πορτες επανω-υπαρχει η προστατευτικη σιτα-κ στο δικο μου εχει και 2 ηχεια ακριβως πισω απο τα προσκεφαλα.
    Αν καποιος γνωριζει τις διαστασεις ολων αυτων,θα με βοηθουσε,να ψαξω στο διαδυκτιο για καινουργια.
    Επισης το αμαξι μου εχει αναμεσα απο τα καθισματα και ενα subwoofer εργοστασιακο,αλλα δεν το ακουω να παιζει...
    Γνωριζει κανεις εαν επισκευαζεται ή εαν υπαρχει σαν ανταλλακτικο ισως?
    Ευχαριστω πολυ.

  2. #2
    Εγγραφή
    15-06-15
    Περιοχή
    VOLOS
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    795
    Thanked
    707
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    DIMOS καλησπέρα ,εγώ τα δικά μου τα έχω αλλάξει άλλα δεν θυμάμαι ακριβώς να σου πω , στις πόρτες έχεις θέσεις για τουιτερακια . κανε ερεύνα στο νετ θα βρεις , και you tube ακόμα .
    sub θα βρεις στην αγορά εύκολα και φθηνά περάσαν οι εποχές που ο ήχος στοίχιζε χρήματα .Αν δεν ψάχνεις κάτι τόσο ιδιαίτερο σε ήχο με κάνα 150 είσαι καθαρισμένος από όλα , αν θυμάμαι τόσο είχα πληρώσει τα dns μαζί με το sub που δεν έβαλα ποτέ
    κανε στην ζωη σου οτι θες απλα καντο μονος σου μην περιμενεις απο κανενα τιποτα

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP