Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 53 από 53

Θέμα: Λάστιχα? Michelin VS Pirelli VS GoodYear

  1. #51
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    955
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos valvetronic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισκευάζεται σίγουρα. Σε δική μου 18αρα bmw style 32 το ράγισμα είχε φτάσει μέχρι την μέση του πλάτους της ζάντας. 4 χρόνια μετά την επισκευή τις πούλησα χωρίς κανένα πρόβλημα. Τις έκανα Θεσσαλονίκη στον Καπόνη.
    αυτος ειναι ανατολικα ετσι φιλε? επειδη δεν εχω ιδεα και εχω και εγω καποια στραβωματα ,πηγα και διαβασα καποια παλια τοπικ που λενε να μην παμε σε καποιον που τις βαζει σε τορνο..ποια αλλη τεχνικη υπαρχει δλδ?

  2. #52
    Εγγραφή
    07-09-13
    Μηνύματα
    37
    Thanked
    64
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    τα τελευταια χρονια σε ενα f20 116d , στην συνεχεια σε ενα volvo v40 d4 και τελος στο bmw 118i ειχα παντα διασταση 225/40/18 σε 8 αρα ζαντα . Λαστιχα αλλάζω στα 40κ χλμ αυστηρα , εχω δοκιμασει
    toyo T1 πολύ ωραιο λαστιχο με καλη διάρκεια και σταθερο στο φρεναρισμα ειτε στο γτεγνο ειτε στο βρεγμενο απο θόρυβο δν εθα τα ελεγα και τα ποιο αθόρυβα
    goodyear F1 σε σειρά 2 και 3, τα 2 τέλεια τα 3 ωραια αλλά με αντοχη οχι καλη ειδικα στα πλαινα μην μου πείτε γιατι δεν ξερω
    continental 6 μια χαρα σε ολα αλλα σε διάρκεια ζωης μέτρια για καποιο λογο απο τ 25κ χλμ και μετα ψάρευαν
    michelin pilot sport 4 απο τα ποιο ωραια αθορυβα ανωτερα απο τα conti και με καλη διάρκεια ζωης
    goodyear supersport για μενα το απολυτο οτι καλυτερο εχω βαλει ποτε σε λάστιχο
    pirelli pz4 δεν εχω κατι να τους προσαψω αλλα ειναι ακομα πολυ νωρίς ουτε 1000 χλμ δεν εχουν κανει , δειχνουν καλα αλλα θα επανέλθω μετα τα 10κ χλμ
    αυτα ειναι προσωπική γνωμη ολα στην ιδια διασταση και με το ιδιο στυλ οδηγησης

  3. The Following User Says Thank You to farouk1 For This Useful Post:

    BILL007 (17-12-20)

  4. #53
    Εγγραφή
    09-05-14
    Μηνύματα
    955
    Thanked
    546
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    goodyear supersport οτι κριτικη εχω διαβασει τα αποθεωνουν,πρεπει να ειναι τα καλυτερα ελαστικα !

  5. The Following User Says Thank You to dreamer For This Useful Post:

    BILL007 (11-01-21)

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP