Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 31

Θέμα: 335 ή όχι?

  1. #21
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.293
    Thanked
    7239
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    θα διαφωνησω λιγο με τον φιλο rallakia απο πανω...παντα φιλικα

    το αμαξι πραγματικα οπως τα περιγραφει δεν χρειαζεται ευρω...κανενα στα 20χιλιαρικα δεν εχει ουτε μπλοκε ουτε αναρτηση ουτε εξατμιση..το πολυ πολυ κανενα προγραμμα!!
    σαφεστατα και δεν θα δωσουμε 30 χηνες επειδη ετσι νομιζει ο κυριος αυτος..αλλα στα 25 χιλιαρικα αλλαζει το πραγμα..εκει ειναι αρκετα λογικη μια τετοια επιλογη..απο τη στιγμη παντα που υπαρχουν και τα μαμα πραγματα που θα παρθουν με την αγορα του αυτοκινητου..πχ..τα τελικα μονο αν ειναι scnitzer πιανουν καλα λεφτα μεταχειρισμενα..κοινως καποια ανταλλακτικα πωλουνται ευκολα χωριστα πραγμα που δικαιολογει εν μερει την τιμη του αμαξιου..

    τωρα απο τη στιγμη που τα m3 κυμαινονται στα 35 χιλιαρικα το να πιασει ενα 335 τα 30 ειναι κομματακι δυσκολο..οπως πολλες φορες εχω πει σε πωλητες...πολλα απο αυτα τα πραγματα μπορεις να τα πουλησεις και να μ παραδωσεις ενα αμαξι μαμα..απλα εδω στην ελλαδα ειμαστε λιγακι τεμπεληδες....

  2. The Following User Says Thank You to nik200 For This Useful Post:

    steliose36 (02-03-21)

  3. #22
    Εγγραφή
    21-01-11
    Περιοχή
    athens
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    465
    Thanked
    332
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Η αλήθεια ειναι οτι φαίνεται πολύ καλο και γιαυτο το σκεφτομαι...επίσης το σκεφτομαι γιατι ειναι η μόνη επιλογή αξιολογη για πισωκινηση πλεον...Το καλοκαιρι ξεμπαρκαρω και είχα βάλει στο μάτι κατι Μ235 να έφερνα από Γερμανία ευχόμενος να καταργούσαν το φορο πολυτελειας που είχαν πει ,αλλά δεν το βλεπω πιθανό πλέον.
    Οποτε η παω για μεταχειρισμενο BMW 10ετιας αλλιως αναγκάστηκα φευγω από την πίσω κίνηση και περιμένω να δω το Facelift i30N και το Megane RS και θα πάρω ένα από τα 2.

  4. The Following User Says Thank You to steliose36 For This Useful Post:

    nik200 (02-03-21)

  5. #23
    Εγγραφή
    15-03-10
    Περιοχή
    drift land
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    3.293
    Thanked
    7239
    Rides
    4

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο steliose36 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια ειναι οτι φαίνεται πολύ καλο και γιαυτο το σκεφτομαι...επίσης το σκεφτομαι γιατι ειναι η μόνη επιλογή αξιολογη για πισωκινηση πλεον...Το καλοκαιρι ξεμπαρκαρω και είχα βάλει στο μάτι κατι Μ235 να έφερνα από Γερμανία ευχόμενος να καταργούσαν το φορο πολυτελειας που είχαν πει ,αλλά δεν το βλεπω πιθανό πλέον.
    Οποτε η παω για μεταχειρισμενο BMW 10ετιας αλλιως αναγκάστηκα φευγω από την πίσω κίνηση και περιμένω να δω το Facelift i30N και το Megane RS και θα πάρω ένα από τα 2.
    φιλε στελιο μη το σκεφτεσαι καν...για τα αλλα που λες...ΚΑΝΕΝΑ απο τα αυτα δεν ειναι τοσο "αμαξι" οσο το 92...προφανως και το καταλαβαινεις απο πλευρα διαστασεων...αλλα στο λεω και εμπειρικα εχοντας οδηγησει και το m235 και το i30n...ειναι πολυ καλα αυτοκινητα και τα δυο..ισως και λιγο ανωτερα οδηγικα απο το πιο all around 335...και εδω μετρανε τα εξτρα που εχει ο φιλος στην αγγελια πιο πανω..τα οποια κλεινουν την ψαλιδα υπερ του 92...που δεν παυει να ειναι ενα αμαξι μια κατηγορια πανω....και ας ειναι μια γενια πισω...

    υγ..για το megane δεν γνωριζω....αλλα γαλλικο ειναι..σιγουρα καποια π@π@ρι@ θα εχει που θα το κανει προβληματικο........

  6. The Following 2 Users Say Thank You to nik200 For This Useful Post:

    BILL007 (06-03-21), steliose36 (03-03-21)

  7. #24
    Εγγραφή
    05-09-19
    Μηνύματα
    5
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλησπέρα παιδιά, ειμαι και εγω ενα βημα πριν την αγορα Ε92 335i, θα το πάρω μαμά απο φίλο του πατέρα μου με 80.000χλμ, ποιο συνεργειο μου προτείνετε στην Αττική (απο κέντρο και πάνω) για αξιόπιστες βελτιώσεις (μέχρι 400 whp). Θέλω επίσης να του βάλω τον Μ2 look Προφυλακτήρα. Τον εχει βάλει κανεις να μου πει γνώμη?BMW-E92-pre-LCI-M2-Style-FB712.jpg

  8. The Following User Says Thank You to mr.koukis For This Useful Post:

    BILL007 (07-09-21)

  9. #25
    Εγγραφή
    23-06-13
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    166
    Thanked
    325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Κυκλοφορούνε αρκετά βίντεο στην γνωστή πλατφόρμα με Μ2 προφυλακτήρες μπορείς να διαμορφώσεις άποψη. Πάντως το αμάξι αν και παλιό ακόμα με κάνει να χαμογελάω όταν το οδηγώ. Καλή επιλογή!

  10. #26
    Εγγραφή
    05-09-19
    Μηνύματα
    5
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ασε φιλε τραβαω τα μαλλια μου, πηρα TT quattro αντι για 335 και το βαρεθηκα στο 6μηνο. Γενικα θελω να παρω μια 335i και να βάλω πολλά έξτρα τύπου ψηφιακό καντραν, και σε μη idrive να βάλω retro fit πολυ λειτουργικη οθονη που κουμπωνει πανω στο ταμπλο και οχι στο υπαρχων ραδιοφωνο. Εχω καλο πλάνο μθέλω να πιστεύω σύντομα θα έχουμε ωραια νεα.

  11. #27
    Εγγραφή
    23-06-13
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    166
    Thanked
    325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Προσοχή στις κινεζιές μόνο

  12. The Following User Says Thank You to ChristosKDE For This Useful Post:

    mr.koukis (04-09-21)

  13. #28
    Εγγραφή
    05-09-19
    Μηνύματα
    5
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    προφανως γερμανικα και αμερικανικα ειναι αυτα που εχω βρει οποτε εχω το κεφαλι μου ηρεμο. Ειδικα το ψηφιακο καντραν εχει 5 χρονια εγγυηση

  14. #29
    Εγγραφή
    23-06-13
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    166
    Thanked
    325
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Να υποθέσω ότι το καντράν το βρήκες από Vehicle Virals στο YouTube??

  15. The Following 2 Users Say Thank You to ChristosKDE For This Useful Post:

    BILL007 (07-09-21), mr.koukis (05-09-21)

  16. #30
    Εγγραφή
    05-09-19
    Μηνύματα
    5
    Thanked
    2
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    ολα απο αυτον τα εχω βρει χεχε. Τον βλέπω 3 χρόνια τώρα. Σκέψου τώρα βλέπω για 10η φορά το "5 Things I Wish I Knew Before Buying an "Unreliable" BMW 335i - You Need To Know This!" Είναι καλός τύπος και τα λέει όλα αρνητικα/θετικα τι να προσέχεις τι να αλλάξεις κλ. Είμαι σε αναμένα κάρβουνα, το ΤΤ πλέον το βλέπω και ξερνάω, τελικά το quattro ειναι πολύ βαρετό ρε παιδιά.

  17. The Following User Says Thank You to mr.koukis For This Useful Post:

    BILL007 (07-09-21)

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP