Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 43

Θέμα: Καινούριο μέλος στην οικογένεια

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #22
    Εγγραφή
    27-12-09
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    442
    Thanked
    174
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Nik200 εχεις δικιο για τα vag ,προσωπικα κοντραρω μεχρι 260-270 αλογα (golf,scirroco,leon etc)

    Όσο για το μπλοκε ειναι το επομενο που θα μπει..Ηταν να μπει πρωτο μηνες πριν αλλα μου εκατσε η ζημια στην μπουκαλα της κουκουλας και μαζευω να επισκευασω αυτο πρωτα..Γνωριζει κανεις καποιον αξιοπιστο κουκουλα να κανω τη δουλεια μου χωρις να χρειαστει να δωσω 1300 ευρω στο Σπανο?

    Απο οτι ειδα φθηνοτερη λυση απο τουλαχιστον 1000 ευρω για μπλοκε δεν υπαρχει σωστα?

    Και δω θελω να κανω μια ερωτηση..Ενας επισημος αντιπροσωπος της bmw οταν το ρωτησα αν αξιζει να βαλω πιο κοντο διαφορικο μου απαντησε προς εκπληξη μου οτι το αμαξι θα γινει πιο αργο και να μην ακουω απο δω και απο κει..

    Γνωριζει κανεις απο δω?Γιατι με την αλλαγη σε μπλοκε σκεφτομουν να αλλαχτει και το βημα σε πιο κοντο..


    Αναρτηση φοραει εργοστασιακη νομιζω(sachs) , λαστιχα τα αλλαξα σε michelin pilot 4 sport .

    Φιλος μου με αλλαγμενες λιγο πιο σκληρες αναρτησεις με το ιδιο αμαξι εχει αγανακτησει σε καθημερινη χρηση με το ποσο βαραει το αμαξι και μετανιωσε που τις αλλαξε..Τωρα δεν εχω αποφασισει εγω ακομα πως θα προχωρησω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TOMIS : 26-11-19 στις 12:09
    Αν οι Ελληνες αποκτήσουν μόρφωση και ενότητα, αλίμονό μας.
    ΟΥΙΣΤΟΝ ΤΣΩΡΤΣΙΛ

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP