Σελίδα 12 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 120 από 146

Θέμα: bmw new 2019 1 series

  1. #111
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παίδες Android auto νομίζω δεν υποστηρίζει η BMW. Μόνο carplay.

    Ίσως έρθει στο μέλλον σε νεότερα αυτοκίνητα.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nikos

  2. #112
    Εγγραφή
    15-07-13
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Γενικά το αμαξι λανσαρίστηκε με τρία πακέτα για το εσωτερικό. Το live cockpit, το live cockpit plus και το live cockpit professional. Τα δυο πρώτα είχαν id6 και το τρίτο id7. Η διαφορά ανακάλεσα στα δυο πρώτα ήταν κυρίως η ύπαρξη apple car play και κάποιων επιπλέον ψηφιακών επιλογών. Όλα τα αλλά ίδια ( οθόνες , όργανα κλπ) το professional είχε ψηφιακό καντράν και μεγάλη οθόνη. Από την παραγωγή του Ιουλίου, νομίζω ότι οι εκδόσεις έγιναν δυο. Το live cockpit plus όπου πλέον τρέχει id7 και το professional. Όποτε οποίους παραλάβει από τότε κ μετά , θα έχει σιγουρα apple car play. Νομίζω το Android θα παίζει μόνο στο professional αλλά δεν είμαι κ σίγουρος

  3. #113
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Η Ελλάδα δεν είναι στις χώρες που λειτουργεί ακόμη το android auto, για αυτό τον λόγο δεν υπάρχει στο play store και αν το κατεβάσεις από άλλου αρνείται να εγκατασταθεί.
    Το έψαξα πολύ, ακόμη και αν πας να το κοροϊδέψεις πως είσαι σε άλλη χώρα , υπάρχει τρόπος, και πάλι δεν το βλέπεις στο play store. Σε αυτο που παρελαβα πριν 5 ημερες μου ειπαν πως δουλευει το apple car play. Apple μια φορα πηρα και δεν προκειται να παρω ξανα ΠΟΤΕ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη takisspanos : 04-11-20 στις 15:28

  4. #114
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Εσύ εννοείς αν μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή.

    Πράγματι δεν υποστηριζεται στην Ελλάδα αλλά μπορείς να ψάξεις να βρεις το apk και να το κατεβάσεις. Μετά θα το βλέπει κανονικά. Έτσι το χρησιμοποιουσα στο kodiaq μέχρι να πάρω το iPhone.

    Θα πρέπει όμως να το υποστηρίζει και η BMW και απ'οσο ξέρω δεν το υποστηρίζει ακόμα.

    Λεπτομέρειες εδώ

    https://www.androidauthority.com/bmw...lable-1142358/


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nikos

  5. #115
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή


  6. #116
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Φίλε ferb το πρόβλημα είναι πως η Google δεν έχει ενεργοποίηση το android auto στην Ελλάδα. Δοκίμασα με διάφορους τρόπους να κοροϊδέψω το σύστημα πως είμαι σε άλλο κράτος, παρ όλα αυτά δεν υπάρχει στο play store το android auto.
    Αν το κατεβάσω στο κομπιούτερ και πάω να το περάσω στο τηλέφωνο δεν με αφήνει. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε την Google.
    Υπάρχουν πολλοί Ελληνες που έχουν κάνει ερώτηση στο site της android “πότε θα ενεργοποιηθεί το app στην Ελλάδα” άλλα αυτοί δεν απαντούν. Πιστεύω να έγιναν κατανοητά αυτά που έγραψα.

  7. #117
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Στο αυτοκινητο σου δλδ δουλευει απλα δεν μπορεις να το συνδεσεις με το τηλεφωνο επειδή δεν εχεις την εφαρμογη?

  8. #118
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Καλήμερα, εφόσον μου είπαν πως το apple car play λειτουργεί όταν θα ενεργοποιηθεί και το android auto θα λειτουργήσει και αυτό.

  9. #119
    Εγγραφή
    01-08-12
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.051
    Thanked
    1473
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε ferb το πρόβλημα είναι πως η Google δεν έχει ενεργοποίηση το android auto στην Ελλάδα. Δοκίμασα με διάφορους τρόπους να κοροϊδέψω το σύστημα πως είμαι σε άλλο κράτος, παρ όλα αυτά δεν υπάρχει στο play store το android auto.
    Αν το κατεβάσω στο κομπιούτερ και πάω να το περάσω στο τηλέφωνο δεν με αφήνει. Το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να περιμένουμε την Google.
    Υπάρχουν πολλοί Ελληνες που έχουν κάνει ερώτηση στο site της android “πότε θα ενεργοποιηθεί το app στην Ελλάδα” άλλα αυτοί δεν απαντούν. Πιστεύω να έγιναν κατανοητά αυτά που έγραψα.

    Από εδώ δοκίμασες να το κατεβάσεις?

    https://android-auto.en.uptodown.com/android

    Όχι από το pc σου. Από το Android κινητό σου.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nikos

  10. #120
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Μάλλον δεν διαβάζετε ότι σας γράφω, και δεν καταλαβαίνετε πόση γνώση έχω από κομπιούτερ και κινητά, έκανα τα πάντα και δεν επιτρέπει το android την εγκατάσταση.

Σελίδα 12 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP