Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 146

Θέμα: bmw new 2019 1 series

  1. #101
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα καινούργια μοντέλα έχουν όλα οθόνες άλλα δεν είναι όλες οι δυνατοτητες (προγράμματα) ξεκλείδωτες, πρέπει να πληρώσεις πολλά χρήματα για να μπορείς να κάνεις χρήση όλων των δυνατοτήτων του οχήματος.
    Οταν λες καινουρια απο ποτε εννοεις γιατι εγω παρηγγειλα 8/9 και εβαλα παραγγελια το πακετο με τις οθονες και το πληρωσα κιολας

  2. #102
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγώ αγόρασα ετοιμοπαράδοτο BMW series 1 sport line όπως θα το δεις στον configurator της BMW μόνο που έχει εξτρά και το τιμόνι της Μ . Το έχουν προσφορά 28.000€ με μεταλλικό χρώμα . Αν πας να το κάνεις παραγγελία τα πράγματα αλλάζουν κάθετα .
    Αν κατάλαβα καλά εσύ το παράγγειλες τον Σεπτέμβριο και θα το παραλάβεις μετά από τέσσερεις μήνες και το έχτισες όπως το ήθελες, άλλα και η τιμή πρέπει να ξέφυγε.
    Στην παραγγελία μπορείς να βάλεις οθόνη αντί για όργανα και επίσης την κεντρική οθόνη μπορείς να βάλεις μεγαλύτερη, επίσης μπορείς να του προσθέσεις πολλές ακόμα λειτουργίες. Αυτά που λέει στον configurator πακέτα.
    Αυτό έκανα πέρυσι εγώ στο δικό μου, ένα Mercedes και άλλαξε κάθετα η τιμή του.

  3. #103
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ αγόρασα ετοιμοπαράδοτο BMW series 1 sport line όπως θα το δεις στον configurator της BMW μόνο που έχει εξτρά και το τιμόνι της Μ . Το έχουν προσφορά 28.000€ με μεταλλικό χρώμα . Αν πας να το κάνεις παραγγελία τα πράγματα αλλάζουν κάθετα .
    Αν κατάλαβα καλά εσύ το παράγγειλες τον Σεπτέμβριο και θα το παραλάβεις μετά από τέσσερεις μήνες και το έχτισες όπως το ήθελες, άλλα και η τιμή πρέπει να ξέφυγε.
    Στην παραγγελία μπορείς να βάλεις οθόνη αντί για όργανα και επίσης την κεντρική οθόνη μπορείς να βάλεις μεγαλύτερη, επίσης μπορείς να του προσθέσεις πολλές ακόμα λειτουργίες. Αυτά που λέει στον configurator πακέτα.
    Αυτό έκανα πέρυσι εγώ στο δικό μου, ένα Mercedes και άλλαξε κάθετα η τιμή του.
    Παρήγγειλα sportline και προσθεσα το πακετο με τις οθονες.Την οθονη στο πινακα οργανων και τη μεγαλυτερη στο κεντρο.Ειπες οτι ολα τα καινουρια εχουν οθονες αλλα νομιζω κανεις λαθος.Επανερχομαι λοιπον στην αρχικη κουβεντα οτι andoid auto και apple car play εχουν μονο τα αυτοκινητα που εχουν το πακετο με τις οθονες gps κ.λ.π . Νομιζω το απλο sportline δεν εχει

  4. #104
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αν έχεις το πακέτο με το navigation δεν σου χρειάζεται το android auto. Σου προσφέρει όλες τις δυνατότητες το πακέτο αυτό. Το android auto το χρειαζόσαστε αν δεν έχει το πακέτο.
    Αν επιτρέπετε πόσο σου πήγε τελική τιμή.

  5. #105
    Εγγραφή
    19-08-19
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    33
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ferb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρήγγειλα sportline και προσθεσα το πακετο με τις οθονες.Την οθονη στο πινακα οργανων και τη μεγαλυτερη στο κεντρο.Ειπες οτι ολα τα καινουρια εχουν οθονες αλλα νομιζω κανεις λαθος.Επανερχομαι λοιπον στην αρχικη κουβεντα οτι andoid auto και apple car play εχουν μονο τα αυτοκινητα που εχουν το πακετο με τις οθονες gps κ.λ.π . Νομιζω το απλο sportline δεν εχει
    Δίκιο έχεις στο sportline που πήρα πέρυσι οι οθόνες ήταν optional. CarPlay κι Android auto δεν παίζουν, Navigation δεν έχει μόνο κάποια apps λειτουργούν. Κοντά στα 30κ μάλλον είναι λίγα


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #106
    Εγγραφή
    19-08-19
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    33
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Λογικά λοιπόν έχεις και την optional οθόνη.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #107
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Αυτό που είναι σίγουρο πως αυτό που αγόρασα το apple car play δουλεύει κανονικά. Δηλαδή με apple κινητό.

  8. #108
    Εγγραφή
    19-08-19
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    33
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που είναι σίγουρο πως αυτό που αγόρασα το apple car play δουλεύει κανονικά. Δηλαδή με apple κινητό.
    Λογικά έχεις την optional μεγαλύτερη οθόνη. Αν όχι δεν πρέπει να παίζει


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #109
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SkyNet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά έχεις την optional μεγαλύτερη οθόνη. Αν όχι δεν πρέπει να παίζει


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Φιλε μου αν παιζει το apple car play μαλλον θα παιζει και το android auto.Μηπως δεν ειναι apple car play αυτο που βλεπεις?

  10. #110
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Εγω δεν ειδα τιποτα μου το ειπαν στον Κορφιατη που το αγορασα. Και οπως εγραψα ακομη δεν ειναι πληρως ενεργοποιημενο για να κανω δοκιμες.

Σελίδα 11 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 910111213 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP