Σελίδα 10 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 146

Θέμα: bmw new 2019 1 series

  1. #91
    Εγγραφή
    15-07-13
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλή, premium κατασκευή, κοίταξα αρκετά, νομίζω πως ήταν η καλύτερη επιλογή στα χρήματα αυτά- 28.000 Ευρώ -.
    Η sport Line είναι αρκετά πλούσια και με μεταλλικό χρώμα σε αυτά τα χρήματα είναι καλά. Bέβαια είναι προσφορά αυτή η τιμή, αν μπεις στον configurator της BMW δεν θα πλησιάσεις τα καταστήματα της BMW κοντά στα 37.000 την βγάζει.
    Λογικά πρέπει να πήρες την ανανεωμένη έκδοση με το live cockpit plus. Είναι για παραγωγής μετά τον Ιούλιο. Και εγώ συμφωνώ ότι σε αυτά τα λεφτά είναι τίμια πρόταση. Σε λίγο κλείνω χρόνο εγώ...

  2. #92
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν ξέρω ποιο είναι το Live cockpit plus, πάντως το αυτοκίνητο δεν έχει navigation και ούτε κάνει mirroring με android μόνο με iPhone δουλεύει ( απαράδεκτο ). Υπάρχει το android auto το οποίο όμως από ότι βλέπω δεν θα δουλεύει Ελλάδα. Αυτό που βλέπω στις παρουσιάσεις στο You Tube για να τα βάλεις στο αυτοκίνητο η τιμή θα φτάσει στο θεό και εκτός αυτού πρέπει να γίνει παραγγελία το αυτοκίνητο.

  3. #93
    Εγγραφή
    19-08-19
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    33
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω ποιο είναι το Live cockpit plus, πάντως το αυτοκίνητο δεν έχει navigation και ούτε κάνει mirroring με android μόνο με iPhone δουλεύει ( απαράδεκτο ). Υπάρχει το android auto το οποίο όμως από ότι βλέπω δεν θα δουλεύει Ελλάδα. Αυτό που βλέπω στις παρουσιάσεις στο You Tube για να τα βάλεις στο αυτοκίνητο η τιμή θα φτάσει στο θεό και εκτός αυτού πρέπει να γίνει παραγγελία το αυτοκίνητο.
    Δουλεύει το CarPlay? Η απλά τα apps παίζουν ;


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #94
    Εγγραφή
    15-07-13
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10
    Thanked
    7
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω ποιο είναι το Live cockpit plus, πάντως το αυτοκίνητο δεν έχει navigation και ούτε κάνει mirroring με android μόνο με iPhone δουλεύει ( απαράδεκτο ). Υπάρχει το android auto το οποίο όμως από ότι βλέπω δεν θα δουλεύει Ελλάδα. Αυτό που βλέπω στις παρουσιάσεις στο You Tube για να τα βάλεις στο αυτοκίνητο η τιμή θα φτάσει στο θεό και εκτός αυτού πρέπει να γίνει παραγγελία το αυτοκίνητο.
    Νομίζω είναι αυτό που έχει κ apple car play κ πλέον το idrive 7.

  5. #95
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Δεν έχει ενεργοποιηθεί πλήρως το infotainment system έχουν πρόβλημα στην BMW.
    Πιστεύω αυτήν την βδομάδα θα μου το φτιάξουν. Το apple car play είναι σίγουρο πως δουλεύει στο i drive 7 .
    Το πρόβλημα είναι πως εγώ apple δεν θέλω να βλέπω και τα android μου έχουν πρόβλημα.

  6. #96
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχει ενεργοποιηθεί πλήρως το infotainment system έχουν πρόβλημα στην BMW.
    Πιστεύω αυτήν την βδομάδα θα μου το φτιάξουν. Το apple car play είναι σίγουρο πως δουλεύει στο i drive 7 .
    Το πρόβλημα είναι πως εγώ apple δεν θέλω να βλέπω και τα android μου έχουν πρόβλημα.
    Εχω την εντυπωση πως αν εχεις apple car play θα μπει και το android.Γιατι λες δε θα δουλευει Ελλαδα??

  7. #97
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Το apple car play είναι για τα τηλέφωνα Apple, για τα Android υπάρχει το android auto. Διαβάζοντας σε διάφορα site κατάλαβα πως το android auto δεν θα υποστηρίζετε στη Ελλάδα.
    https://www.insomnia.gr/forums/topic...-κανείς/

  8. #98
    Εγγραφή
    19-08-19
    Μηνύματα
    43
    Thanked
    33
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο takisspanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το apple car play είναι για τα τηλέφωνα Apple, για τα Android υπάρχει το android auto. Διαβάζοντας σε διάφορα site κατάλαβα πως το android auto δεν θα υποστηρίζετε στη Ελλάδα.
    https://www.insomnia.gr/forums/topic...-κανείς/
    Δεν θα υποστηρίζεται από την BMW ; Πάντως στο δικό μου 118i Sportline δεν λειτουργεί ούτε το CarPlay ούτε το Android auto.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #99
    Εγγραφή
    06-10-20
    Μηνύματα
    13
    Thanked
    5
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παιδια νομιζω οτι android auto και apple play εχουν μονο οι εκδοσεις με τις οθονες.Η Bmw ανεβασε ενα βιντεο στο youtube που το προμονταρει.

  10. #100
    Εγγραφή
    18-10-20
    Μηνύματα
    24
    Thanked
    0
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Τα καινούργια μοντέλα έχουν όλα οθόνες άλλα δεν είναι όλες οι δυνατοτητες (προγράμματα) ξεκλείδωτες, πρέπει να πληρώσεις πολλά χρήματα για να μπορείς να κάνεις χρήση όλων των δυνατοτήτων του οχήματος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη takisspanos : 03-11-20 στις 12:42

Σελίδα 10 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP