Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 18 από 18

Θέμα: Οθόνη σε E46 Coupe - Help

  1. #11
    Εγγραφή
    25-11-11
    Περιοχή
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.939
    Thanked
    8022
    Rides
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bmw46 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα .
    Εχω ακουσει καλα λογια και για αυτες
    http://https://xtrons.com/bmw/bmw-e4...oid-car-stereo
    Τι λετε?
    Προσωπικά δεν έχω δει από κοντά,
    Στην Αμερική είναι συνηθισμένη επιλογή.

    Υπ' όψιν έχουν και αγγλικό site χωρις τελωνείο.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to wheelman For This Useful Post:

    BILL007 (17-09-19)

  3. #12
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Κάπου στα βόρεια της Αθήνας
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    6
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις. Αξιζει περισσοτερο μια eonon απο Αγγλια με 300 ευρω αποτι πχ αυτη εδω απο ελλαδα https://www.ixokinisi.gr/index.php?p...com_virtuemart ?
    με τα παραπανω λεφτα (700ευρω συνολο) που κοστιζει η Dynavin τι παραπανω προσφερει;

  4. #13
    Εγγραφή
    05-01-10
    Περιοχή
    Κάπου στα βόρεια της Αθήνας
    Μηνύματα
    82
    Thanked
    6
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χρίστος Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλως τον (και παλι!).
    Μεγαλο ρολο στα σπεκς που θα βρεις και ειδικα στη ραμ ειναι τι εκδοση ανδροιντ φοραει. Και ποσο κουτσουρεμενη/πειραγμενη ειναι.
    Με android 9 πχ και 2gb ram θα εχεις θεματακια ακομα και σε βασικες λειτουργιες.
    Με android 7 και παλι 2gb ραμ θα δουλευει πολυ πολυ καλυτερα σε οτι του ζητησεις.
    Προσωπικα δε θα πηγαινα ποιο πισω απο 6ρι λογω συμβατοτητων με apps και οχι πανω απο 8ρι λογω αναγκων και διαχειρησης ραμ.

    Εχω και γω eonon οπως ο ηλιας απο πανω. Αλλο μοντελο παρομοια σπεκς. Αγορα απο αγγλια μεσα απο την εταιρια.
    Για τη βασικη χρηση που το θελω δουλευει αψογα.(μουσικη,ραδιο,χαρτες ,βιντεο, αναπαραγωγη απο usb,κλησεις, bt, wifi)
    Μικρα "θεματακια" οπως πχ οτι δε σ αφηνει να αλλαξεις ονομα και pw στο bluetooth.... και αλλα τετοια που αν εξερεσεις το OCD που μου τη βαραει ωρες ωρες δεν ενοχλουν...
    Ολα αυτα σε τρομερο vfm...
    Την οθονη τη θελω κυριως για να παιζει μουσικη απο USB και μετα για GPS SYGIC (αν κ εχω το κινητο).

  5. #14
    Εγγραφή
    23-12-09
    Περιοχή
    Στο κόσμο μου
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    5.008
    Thanked
    5438
    Rides
    2

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pitbull Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την οθονη τη θελω κυριως για να παιζει μουσικη απο USB και μετα για GPS SYGIC (αν κ εχω το κινητο).
    ΤΩΡΑ λες οτι θες αυτα. Στη πορεια θα αλλαξει και δε θα θες κατι ποια ή θα θες και κατι ακομα...



  6. #15
    Εγγραφή
    09-05-18
    Περιοχή
    Λακωνία
    Μηνύματα
    49
    Thanked
    24
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Φιλε μου καλημέρα! εγω εγκατεστησα την eonon 9" ebay.com/itm/9-Android-9-0-Car-Head-Unit-GPS-Sat-Nav-Stereo-DAB-4G-Bluetooth-for-BMW-E46-M3/362624589793?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid =p2057872.m2749.l2649 . Για την ακριβεια μου βγηκε ακριβως ετσι και την εγκατεστησα μονος μου με καμερα οπισθοποριας μαζι δωρο! τρομερα ικανοποιημενος εδω και 6 μηνες κανενα προβλημα δν μου εχει προκυψει! εντωμεταξυ εχω κατεβασει και μια εφαρμογη και το βραδυ κατεβαζω την φωτεινοτητα και ειναι πενα σου λεω! αμα θελεις κοιτα το θα ευχαριστηθεις τη φαση τερμα! υπαρχει και η eonon 7" αλλα εγω προτιμησα την 9αρα επειδη ειναι μεγαλυτερη γουστα ειναι αυτα! η μονη λεπτομερεια την πηρα απο αγγλια λογω του οτι το τελωνειο θα με εγδερνε απο αμερικη! αν την παρεις απο ebay και την εκαταστησεις μονος σου θα γλιτωσεις ευκολα ενα 200αρι!

    https://www.bmwfans.gr/forum/showthr...t=27739&page=3 <- μερικες εικονες που ειχα ανεβασει

  7. The Following User Says Thank You to tolaros96 For This Useful Post:

    Georgebm (02-10-19)

  8. #16
    Εγγραφή
    27-08-19
    Περιοχή
    Νέα σμύρνη
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    127
    Thanked
    126
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    Και έλεγα τι λείπει από τη μπεμπα μου!!! Ψηθηκα και εγω!!!

  9. #17
    Εγγραφή
    26-12-09
    Περιοχή
    Κηφισια
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    7.458
    Thanked
    11958
    Rides
    1

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tolaros96 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου καλημέρα! εγω εγκατεστησα την eonon 9" ebay.com/itm/9-Android-9-0-Car-Head-Unit-GPS-Sat-Nav-Stereo-DAB-4G-Bluetooth-for-BMW-E46-M3/362624589793?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid =p2057872.m2749.l2649 . Για την ακριβεια μου βγηκε ακριβως ετσι και την εγκατεστησα μονος μου με καμερα οπισθοποριας μαζι δωρο! τρομερα ικανοποιημενος εδω και 6 μηνες κανενα προβλημα δν μου εχει προκυψει! εντωμεταξυ εχω κατεβασει και μια εφαρμογη και το βραδυ κατεβαζω την φωτεινοτητα και ειναι πενα σου λεω! αμα θελεις κοιτα το θα ευχαριστηθεις τη φαση τερμα! υπαρχει και η eonon 7" αλλα εγω προτιμησα την 9αρα επειδη ειναι μεγαλυτερη γουστα ειναι αυτα! η μονη λεπτομερεια την πηρα απο αγγλια λογω του οτι το τελωνειο θα με εγδερνε απο αμερικη! αν την παρεις απο ebay και την εκαταστησεις μονος σου θα γλιτωσεις ευκολα ενα 200αρι!

    https://www.bmwfans.gr/forum/showthr...t=27739&page=3 <- μερικες εικονες που ειχα ανεβασει
    Eχεις φωτογραφία να το δω πως είναι πάνω στο αυτοκίνητο;

    Αχαριστια & Αγνωμοσυνη το ελληνικο σπορ


    "Ολα ειναι δρομος τωρα μονο στην Αθηνα"

  10. #18
    Εγγραφή
    09-05-18
    Περιοχή
    Λακωνία
    Μηνύματα
    49
    Thanked
    24
    Rides
    0

    Προεπιλογή

    https://www.bmwfans.gr/forum/showthr...t=27739&page=3 <- εδώ είναι μερικές φώτο αλλά αν θέλεις και άλλες μπορώ να σου στείλω οποία λεπτομέρεια θελήσεις!

  11. The Following User Says Thank You to tolaros96 For This Useful Post:

    katsaraios (04-10-19)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP