Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 14

Θέμα: Τοποθετηση προφυλακτηρα M3 Look σε E46 Coupe

Threaded View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. #1
    Εγγραφή
    31-12-10
    Περιοχή
    Αθηνα
    Μηνύματα
    489
    Thanked
    740
    Rides
    0

    Προεπιλογή Τοποθετηση προφυλακτηρα M3 Look σε E46 Coupe

    Καλησπερα στην ομαδα!

    Παρακατω βλεπετε μια τοποθετηση ενος προφυλακτηρα M3 Look (aftermarket) σε E46 Couper Facelift που φοραγε μαμα προφυλακτηρα. Τα προβληματα οπως βλεπετε εμφανη νομιζω και θετω το εξης ερωτημα..
    Ετσι καθονται οι προφυλακτηρες αυτοι η ο φανοποιος δεν ηξερε τι του γινεται? Η αληθεια ειναι οτι στον φανοποιο δεν εδειξα απο την πρωτη στιγμη εμπιστοσυνη, μιας κ δεν νομιζω να ειχε ξαναπιασει το δικο μου μοντελο ποτε, συμφωνα με τον τροπο που μου τα ελεγε τουλαχιστον..

    Εξουσιοδοτημενο service/φανοποιειο για Alfa Romeo-Fiat-Lancia και μου εκανε συνεχεια τον δυσκολο οτι το αμαξι μου τους ταλαιπωρησε πολυ! Ηταν το καλυτερο που μπορουσαμε να κανουμε.. αυτο ειπε οταν τον ρωτησα γιατι ειναι ετσι σε αυτα τα σημεια!
    *(ηταν μεσω ασφαλιστικης για να με καλυψουν για ενα ατυχημα που επεσε πανω μου απορριματοφορο ενω ημουν παρκαρισμενος κ ξηλωσε τον προφυλακτηρα!)

    Το προβλημα ειναι κ στις δυο πλευρες στα ιδια σημεια! Έχουν μπει οι διαφορετικες βασεις που χρειαζονται για να σταθεροποιηθει ο συγκερκιμενος προφυλακτηρας. Το ερωτημα ειναι αν οντως ειναι λαθος τοποθετημενος υπαρχει καποιος αξιολογος φανοποιος που να ξερει να το μονταρει σωστα, να το εχει ξανακανει δηλαδη στην Αθηνα?

    IMG_20230321_110211.jpg IMG_20230321_110219.jpg IMG_20230321_110226.jpg IMG_20230321_110236.jpg

  2. The Following User Says Thank You to SoNiC_77Gr For This Useful Post:

    BILL007 (25-05-23)

Ετικέτες Θέματος

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας
  •  
BACK TO TOP